Koç burcu

Kendi isteklerinize göre hareket ederek de sosyal olarak uyumlu kalabilirsiniz. Üstelik bu şekilde benlik saygınızı da geliştirirsiniz. Eğer sosyal hayatınızda her şey yolunda gidiyorsa, gezegenlerin zorlu konumlarında ödevinizi doğru bir şekilde yaptınız demektir. Şimdi tüm hareketlerinizde kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. Bu hafta Mars ve Merkür’ün hareketleri ile Satürn ile Uranüs arasındaki bağlantılar, değişime yönelik yapıcı bir yaklaşımı hayatınıza getiriyor. Motivasyonunuz sağlam, çalışmak ve bir fark yaratmak için arzulusunuz.

Boğa burcu

Yeni haftaya iyi hislerle başlıyorsunuz. Derinlerde sizi rahatsız eden bir konu olsa da, bunu aslında son derece basit bir şekilde çözebileceğinizi fark edeceksiniz. Mars ve Merkür’ün hareketleri, yeni bir fikir geliştirmenize yardımcı oluyor. Motivasyonunuzun oldukça yüksek olduğunu hissedeceksiniz. Sosyal ve profesyonel hayatınızda, şartların sizin lehinize eşitlendiğini fark edebilirsiniz. Özellikle değişmesi için uzun süredir mücadele ettiğiniz durumların, nihayet sizin faydanıza olacak şekilde değiştiğini görebilirsiniz.

İkizler burcu

Terazi burcundaki Venüs’ün konumundaki değişiklik, belirli standartlara uymakta zorlandığınızı hissetmenize neden olabilir. Ancak kendinizle barışıksanız, standartların dışında bir insan olduğunuz için gurur duyabilirsiniz. Gezegenlerin bu haftaki konumları, dünyayı daha renkli ve hoşgörülü görmenizi sağlayacak. Farklıysanız, farkınızı göstermekte istekli olacaksınız. Merkür ve Venüs’ün hareketleri, hayatınıza dostane bağlantıları çağıracak.

Yengeç burcu

Mars’ın tekrar ileriye doğru hareket etmesi, hayatınızdaki bazı konuları daha iyi anlamanızı sağlayacak. Bazı durumlar hakkındaki temel tutumunuzun doğru olduğunu göreceksiniz. Sözleriniz mantıklı, hayatınızdaki çelişkiler yok oluyor. Hayatınızı zorlaştıran insanlardan uzak durmak için gereken gücü içinizde bulacaksınız. Kendinizle huzuru yeniden yakaladığınızda, hayatınızdaki sorunlar da bir bir çözülecek. Tahmin edilemez sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Aslan burcu

Yeni haftanın başlangıcında gezegenler sizin için mükemmel bir konumda. Sosyal değişimler günlük yaşamınızla bütünleşiyor ve yeni düşünceler pratiğe dökülüyor. Bir dönüm noktasında olduğunuzu hissedebilir, bugüne kadarki mücadelelerinizin nihayet sizi ödüllendirdiğini fark edebilirsiniz. Mars ve Uranüs’ün gergin konumları, hala üzerinde çalışmanız gereken konular olduğuna işaret edebilir. Son haftalarda odak mevcut durumları düzeltmeye eğilimliydi, şimdi ise yeni gelişmeler üzerine yoğunlaşıyor.

Başak burcu

Yakın zamanda hoş olmayan gerçekler konuşulmuş, dahası hala konuşuluyor olabilir. Uzlaşmaya fazlasıyla ihtiyaç duyuluyor. Eleştirilerinizin yapıcı bir etkiye sahip olabilmesi için tavrınızın doğru olması gerekiyor. Merkür ve Venüs’ün el ele konumları, hayatınızda barışçıl duyguları ve nezaketi teşvik ediyor. Mars, problemlerin çekirdeğini öne çıkarıyor. Sorunların özünü görmeniz, daha anlayışlı ve duyarlı davranmanızı sağlayacak.

Terazi burcu

Venüs ve Merkür’ün konumları, hisleriniz ve dilekleriniz hakkında konuşmanızı gerekli kılıyor. Bunu yaparak insanların endişelerinizi anlamalarına ve size yardımcı olmalarına izin verirsiniz. Dürüst olarak, dürüst insanları sizinle ittifak kurmaya teşvik edebilirsiniz. Bu hafta nelerin değişmesi gerektiğini fark edecek, Mars’ın ilerleyişi ile birlikte hayatınıza giren kararlı konumdan yararlanabileceksiniz.

Akrep burcu

Bu hafta hayırsever tarafınızla yeniden bağlantı kuracaksınız. Ancak çabalarınızın yeterince takdir edildiğini hissetmezseniz, kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Hangi zeminde hareket edeceğinize dikkat etmeli, tavırlarınızı kontrol altında tutmalısınız. Akrep burcundaki Jüpiter, çok istekli olmanızı sağlayacak. Bazı insanlar sizi kibirli bulabilir. Bu insanlara karşı anlayışlı olarak diplomatik bir çözüm bulmak mümkün. Çözümü geliştirmesi gereken kişi ise sizsiniz.

Yay burcu

Bu hafta Mars’ın hareketleri hayatınızdaki sorunlara çözüm bulmak için eskiyi ve yeniyi birleştirmeniz gerektiğini açıkça ortaya koyuyor. Ailenizle ilgili konuların gündeme gelebileceği bir dönemdesiniz. Güçlü ilişkilerin kurulacağı sosyal bir döneme girebilir, Neptün ve Jüpiter’in desteğiyle ruhani tarafınıza da erişebilirsiniz. Mars’ın dönüm noktasında olduğu bu hafta, yeni hedefler belirlemek için iyi bir zamandır. Ruhani tarafınız, dünyevi projelerinizi destekleyecektir.

Oğlak burcu

Bu hafta önünüzde birçok seçenek ve uygulamaya hazır pek çok fikir olduğunu göreceksiniz. Mars’ın hareketleri, bir birey olarak algılanmanıza yardımcı olacak. Tavırlarınız olgunlaşacak, daha bireysel ve cesur hale gelecek. Terazi burcundaki Venüs, diğer insanları memnun etme isteğinizi kamçılayacak. Ancak bunu yaparken kişisel fikirlerinizi göz ardı etmemelisiniz. Bu hafta Mars size cesaret verecek, bu enerjiyi doğru kullandığınızdan emin olun!

Kova burcu

Merkür, Jüpiter ve Neptün’ün konumları, bu dönemi sizin için büyük planlar ve hedefler için doğru bir hale getiriyor. Gelecekle ilgili kararlar verebilir, ancak gelişmeler çok yavaş olduğu için sabırsızlanabilirsiniz. Perşembe günü bu sabırsızlık ayyuka çıkabilir. Sabırsızlık, bir huzursuzluk duygusudur. Öncelikle bu huzursuzluğun sebebini keşfetmelisiniz. Gelecek hakkında çok mu fazla düşünüyorsunuz? Sebepleri keşfetmek, sonuca gitmenin ilk adımıdır.

Balık burcu

Balık dolunayı kendinizi güçlü ya da hassas hissetmenize sebep olabilir. Gezegenlerin konumları, hayatınızdaki mesajları doğru bir şekilde okumanızı sağlayacak. Jüpiter, gelişmeniz için yeni fırsatlar yaratıyor ve karşınıza size uygun bir kitle çıkarıyor. Eğer projelerinizi gizlilik içinde yürütmeye karar verirseniz, takdir edilmeniz biraz daha fazla zaman alabilir. Geleceğe karşı inancınızı sağlam tutun. Gezegenler, bu dönemde size nazik davranacak.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP