Bu hafta burçları neler bekliyor; astrolog Aylin Aydın yorumluyor!

Bu hafta Yay burcunda son 3 yılımızda bizi yoran, geleceği görmemize engel olan her ne yaşadıysak ve neye anlam veremediysek görebileceğimiz resmi netleştiren bir dolunay yaşayacağız.

Bu dolunayın heyecan verici dokunuşları olacak. İdeal aşk, ideal iş, vizyon, yaratıcılık, cesaret ve daha bir çok duygu içinde hayatımızın yeni aşamasına doğru ilk adımları atabilecek gücü arkamızda hissediyor olacağız.

Koç burcu

Bu hafta ani bir kararla işten ayrılmak isteyebilirsiniz. Yapmak istedikleriniz bu karar sonrasında netleşecek. Yürümek istemediğiniz bir yolu bitirmek sizi daha iyi hissettirecek. Maddi konularda sürpriz bir gelişme yaşanacak, beklemediğiniz bir nakit girişi bu hafta sizi rahatlatacak. Bu hafta iletişim evinize giren Merkür etkisiyle hareket ve iletişim trafiği sizi bekliyor. Sosyal çevrenizin desteğini almak ise size kendinizi daha güçlü hissettirecek.

Boğa burcu

Eşiniz ya da uzun sureli ilişkinize dair yaşadığınız kaygılar ve yanlış anlaşılmalar bu dolunayın etkisi ile son buluyor. Evlilikten korkan bir Boğa burcuysanız bu hafta hayatınıza giren kişi ile düşünceleriniz değişiyor olabilir. Bu hafta telefon, araba ve teknoloji yatırımları yapmak için uygun bir dönem. Kredi başvurularınız olumlu sonuçlanabilir.

İkizler burcu

Yönetici gezegeninizin burcunuza geçmesiyle sözleriniz her yerde kabul görecek ve dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Bu hafta ilişkinizde yeni bir dönem başlayabilir ve bu başlangıç size günlük koşturmalarınızın üzerinde bir rahatlama sağlayacak. Spora ve diyete başlamak için harika bir haftadasınız.

Yengeç burcu

Daha çok içe döneceğiniz, manevi yönlerinizi güçlendireceğiniz bir donem olacak önünüzde. Çocuğunuzun eğitim süreci ile ilgili yeni gelişmeler yaşayabilirsiniz. Veya siz bu donemde yeni bir hobi edinerek günlük koşturmacalarınıza bir yenisini eklemek isteyebilirsiniz. Psikolojik olarak sizi çok rahatlatan ve huzura kavuşturan bir dolunay var bu hafta.

Aslan burcu

Bu hafta sosyalleşeceğiniz ve yeni insanlar tanıyacağınız bir doneme giriyorsunuz. Arkadaşlarınızı evinizde ağırlamak, çocuklarla bir araya gelmek, çocuk sahibi olmak için iyi bir haftadasınız. Bir yandan korkularınızı endişelerinizi iyileştirmek ve yalnız kalmak isterken bir yandan da kalabalıklar içinde bundan sonraki yeni hayatınıza dair bir vizyon yakalayabileceksiniz.

Başak burcu

Evinizde kardeşinizi, komşularınızı ağırlamak, aile ilgili konular hakkında bir karar vermek, eve yakın bir çevreden ev almak. gibi bir fikriniz varsa bu hafta gerçekleştirmek mümkün. Aile büyüklerinden, otorite gördüğünüz kişilerden destek alabileceksiniz. Bu hafta arkadaşlarınızın ve eşinizin desteğini hissetmek hedeflerinizi netleştirmek adına iyileştirici olacak.

Terazi burcu

Kardeşinizden borç almak, araba almak veya teknolojiye ilişkin yatırımlarda bulunmak için doğru bir haftasınız. Bu dönem mevcut çevrenizden uzaklaşmak, taşınmak durumunda kalabilir ve kendinizi güvende hissetmekte zorlanabilirsiniz. Varsa çocuğunuz yoksa aşık olduğunuz kişiye yönelik tatil planları yapmak için harika bir haftasınız.

Akrep burcu

Bu hafta kendinizi doğru ifade edemediğiniz için yaşadığınız gerilim dolunayın etkisiyle son buluyor. Maddi konularda yaşadığınız belirsizlik yine bu hafta çözülebilir. Bu dönem evde olmak, aile sıcaklığını hissetmek sizin için çok önemli. Yalnız olan akrepler için aşk, çocuğu olan akrepler için birlikte geçirecekleri keyifli bir tatil planlamak için iyi bir hafta.

Yay burcu

3 yıldır yaşadığınız gereksiz tüm olaylar bu dolunayla bitiyor. İç sesinizi dinleyip yeni yaşamınızı şekillendirme vakti. Yeni hayatınız da daha çok, neşe ve keyif olacak. Eşinizi ve ilişkinizi düşünmeniz gereken bir Haziran var önünüzde. Belki evlilik veya yeni bir aşk kapıdadır kim bilir?

Oğlak burcu

Arkadaş çevrenizden bir kişi ile ilgili öğreneceklerinizi kimseyle paylaşmamak veya arkanızdan konuşulanları duymak bu haftanın sizin için önemli konularından biri. Maddi konular ve iş yaşamınızın hareketlendiği bu hafta ödemeler yapmak, kredi çekmek daha kolay alabileceğiniz kararlar olacak. Eşiniz, sevgiliniz veya ortağınız olan kişilerle büyümeye ilişkin kararlar almak için bu hafta harika bir dönem.

Kova burcu

Statünüzü parlatacak bir davet ve toplantıya katılabilirsiniz. Yeni iş tekliflerine açık olmak veya daha önce hiç yapmadığınız işlere kolayca evet demek bu hafta mümkün. Çocuğunuz veya sevgiliniz yine bu dolunayda sizi karar vermeniz yönünde destekliyor olabilir. Önümüzdeki 20 günü biraz daha keyfe keder yaşadıktan sonra iş yaşamına dönmek daha uygun.

Balık burcu

Başka bir şehre taşınmak ve yerleşmek bu ara kafanızı karıştırıyor olabilir. Önünüzdeki bir ay boyunca bu konu sizi meşgul ediyor olacak. Ani bir kararla ev değiştirebilirsiniz. Artık iş yaşamınızın önündeki engeller ortadan kalkıyor ve siz nereye doğru yürüyeceğinizi daha net görebiliyorsunuz. Aşk yaşamınızın da canlanacağı bu dönemde yakınlarınızda alacağınız desteklerle çok iyi hissedeceksiniz.

Konu ile ilgili “daha fazla” bilgiye aşağıdaki yazılardan da ulaşabilirsiniz:Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP