Koç burcu

Pazartesi gününden Cuma gününe, özellikle Çarşamba günü olmak üzere, aşk hayatınızda ve finansal durumlarınızda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Eğer hayatınızda biri varsa beklenmeyen olaylar neticesinde aranız bozulabilir. Partneriniz yoksa biriyle görüşebilir ve heyecan verici bir flört yaşayabilirsiniz. Paraya dikkat etmeniz gereken bir dönem. Kendinize güvendiğiniz ve çekiciliğinizin yüksek olduğu bir hafta sonu sizi bekliyor.

Boğa burcu

Paraya ve aşka dikkat etmesi gereken Boğa burcu, bu hafta özellikle Çarşamba günü beklenmeyen durumlar karşısında sakin kalmalı. İlişkilerinizde sorun yaşayabilir, flörtleriniz de kesin bitişlere dönüşebilir. Ancak Cumartesi ve Pazar günleri, ihtiyacınız olan sabrı ve gücü içinizde bulacağınız günler olacak. Hafta sonu içgüdülerinize güvenip ev, aile ve ilişkiler konusunda kararlar alabilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesi gününden Perşembe gününe kadar, İkizler burcu oldukça dinamik, optimist ve keyifli olacak. Şanslı hissettiğiniz bu hafta içerisinde tatil planları yapabilir ya da gitmek istediğiniz bir kursa yazılma planı yapabilirsiniz. Hafta sonu sizin için tutkulu geçecek ve ideal ilişkinizi bulma anlamında doğru bir zamanda olacaksınız.

Yengeç burcu

Bu hafta ilişkileriniz için zorlu geçebilir sevgili Yengeçler. Özellikle Çarşamba günü kendinizi ve ilişkiye bakış açılarınızı kritik ettiğiniz bir gün olabilir. Sağlıklı ilişkiler herhangi bir sorun yaşamadan devam edecektir ancak temeli tam anlamıyla oturmamış ilişkilerde birtakım problemler görülebilir. Hafta sonuna doğru kendinizi daha sakin ve mutlu hissedecek, kalabalık ortamlarda bulunacaksınız.

Aslan burcu

Aşk hayatında beklenmedik değişimler yaşayacak olan Aslan burcunda, yalnız Aslan kadınları ve erkekleri çok çekici bulacakları birileriyle tanışabilir. İlişkisi olan Aslanlar ise partnerlerine karşı daha korumacı ve duygularını açmaya yatkın bir tutum sergileyebilir. Paraya dikkat etmeniz gereken bir haftadasınız. Alışverişlerinize dikkat etmenizi öneririz.

Başak burcu

İyi haberler almak için güzel bir hafta. Başak burcu Pazartesi gününden Perşembe gününe kadar, hem sosyalleşiyor hem kişisel anlamda kendini geliştiriyor olacak. Aklınıza yeni fikirler gelebilir. Pozitif enerjinizle yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Enerjinizi tazelemek için harika bir dönem. İçgüdüleriniz son derece kuvvetli olacak.

Terazi burcu

Aşk hayatınızda ve parasal durumlarda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. İlişkiniz varsa beklenmedik tartışmalar yaşanabilir, ilişkiniz yoksa çok uzun sürmeyecek de olsa heyecanlı flörtler içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Harcamalarınıza çok dikkat etmeniz gerekiyor. Cumartesi ve Pazar günleri, sizin için anılarınızı tekrar canlandıracağınız, nostaljik, aile ve arkadaşlarla geçirilen bir hafta sonu olabilir.

Akrep burcu

Odaklanmanız gereken aşk hayatınızda belki partnerinizin daha fazla özel alana ve özgürlüğe ihtiyacı olduğunu fark edebilirsiniz. Flörtler bazı sıkıntılarla karşılaşabilir ama aynı zamanda sağlam temelli ilişkilere zemin hazırlanabilir. Hafta sonu sevdiklerinizle vakit geçirecek, beğeni bakışlarını üzerinizde hissedecek, yeni ortamlara gireceksiniz.

Yay burcu

Pazartesi gününden Perşembe gününe kadar, geleceğiniz hakkında düşünerek iyimser planlar yapmak için çok uygun bir süreçte olabilirsiniz. İletişim becerilerinizin arttığı, kendinizi ifade etmekte zorlanmadığınız bir hafta olacak. Ancak hafta sonuna doğru gerginlik biraz artabilir ve kendinizi endişeli hissedebilirsiniz. Yeni durumlara adapte olabilmek ve bazen bazı şeyleri akışına bırakabilmek oldukça önemli.

Oğlak burcu

Oğlak burçları özellikle Çarşamba günü itibariyle ilişkilerini sorgulayabilir. Gerçekten ilişki istiyor mu yoksa özgürlüğü mü tercih ediyor bunun ayrımına varmaları gerekebilir. Hafta sonuna doğru odaklanmanız gereken konularda daha net olmanız gerekebilir. Çalışmanız gerekiyorsa çalışmaya, dinlenmeye ihtiyacınız varsa dinlenmeye odaklanmalısınız. Kendinizi geliştirmeniz için iyi bir hafta.

Kova burcu

Önümüzdeki hafta sonu daha fazla duygusal netlik ve güvenlik ihtiyacı hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle konuşmak ve büyüklerinizden tavsiye almak için iyi bir dönemdesiniz. Yalnız Kovalar yeni birileriyle tanışabilir ve aralarında çok güçlü bir çekim gerçekleşebilir. Harcamalarınızda çok aşırıya kaçmamalı para durumlarınızı daha kontrollü yönetmelisiniz.

Balık burcu

Balık burçlarını güzel bir hafta bekliyor. Olumlu, içgüdülerine göre hareket eden ve geleceğine odaklanan balıklar plan yapmak için çok uygun bir zamanda. Özellikle tatil planları sizi mutlu hissettirebilir. Ayrıca ilişki konusunda herhangi bir problem yaşıyorsanız bunu konuşmak için oldukça uygun bir dönem. İnsanlarla uyumlu ilişkiler kurabilir, aile bağlarınızı güçlendirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir!