Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (30 Temmuz – 5 Ağustos 2018) ile Live To Bloom’da!

Koç burcu

Geçen hafta gerçekleşen dolunayda neler düşündünüz? Bu düşündükleriniz, bu dönemde gerçekleştirebileceğiniz isteklerinizdir. Mars ve Uranüs arasındaki gerilim, radikal değişimlere işaret ediyor. Kendinizi oldukça enerjik hissediyor, olağanüstü değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Bu dönemde yaşam tarzınıza artık uymayan alışkanlıklarınızı değiştirebilirsiniz. Daha önce hiç olmadığınız kadar aktif olabilirsiniz. Aslan burcundaki Güneş ve Merkür, çok cesur ve başarı odaklı olmanızı sağlayacak.

Boğa burcu

30 Temmuz – 5 Ağustos haftası kendinizi oldukça asi hissedebilirsiniz. Haftanın başında Balık burcunun konumu sizin için yumuşamayı ve fedakarlığı ifade edecek. Gezegenlerin konumları sizi harekete geçirebilir. Çoktan sıkılmış olduğunuz bir projeden vazgeçebilir ya da bir işi diğerlerinden daha iyi yapacağınızı düşündüğünüz için sosyal hayatınıza zarar verecek davranışlarda bulunabilirsiniz. Bu durumda karşı tepkilerle hesaplaşmanız gerekir. En kötü senaryoda, üstünüzde bulunan biri tarafından farklı bir göreve transfer edilebilirsiniz. En iyi senaryoda ise, daha özgürce gelişebileceğiniz bir konuma gelirsiniz.

İkizler burcu

Dolunayın size gelişme olarak yansıyan etkileri, Mars ve Uranüs’ün gerginliğiyle zorunda olduklarınızı yapmanızı gerekli kılacak. Gezegenlerin konumları, bu hafta içinde bulunacağınız isyankar bir havayı tarif ediyor. Merkür gerilemesi, güzel görünmediğini düşündüğünüz ve sakladığınız düşüncelerinizi ortaya çıkarmanıza neden olacak. Bu dönemde diğer insanların duymak istemediği konuları gündeme getirebilirsiniz.

Yengeç burcu

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen dolunay, Pazartesi ve Salı günleri hisleriniz hakkında derin düşüncelere gömülmenize neden olacak. Çarşamba gününden itibaren asi ve savunmacı bir ruh haline bürünebilirsiniz. Sizi harekete geçiren, üzen ya da gerginleşmenize neden olan durumlar hakkında önemli çıkarımlarda bulunabilirsiniz. Bu dönemde insanlar arasında uzlaştırıcı ve güven verici bir konumda bulunabilirsiniz.

Aslan burcu

Aslan burcu, Güneş ve Mars’ın konumlarından dolayı, içinizde savaş verdiğiniz durumlara karşı tetikte olmanıza yol açacak. Bazı tehlikeleri ciddiye almak ve gerektiği zaman etrafınızdaki uyarmak durumunda kalabilirsiniz. Bu dönemde aynı zamanda kendinizi her türlü saldırıya dayanabilecek kadar güçlü hissedeceksiniz. Birçok şeyi yeniden değerlendirebilir, kendinizi daha adil bir dünya için savaşmak durumunda hissedebilirsiniz.

Başak burcu

Sizin gücünüz, sorumluluk bilincinizin ve mantığınızın altında yatıyor. Süper Mars ile birlikte tüm bunlar yeniden aktif konuma gelecek. Çarşamba gününden itibaren çok beklenmedik ve hızlı gelişmeler meydana gelebilir. Bu yüzden Pazartesi ve Salı günlerini, ortaya çıkabilecek senaryolar hakkında düşünerek ve kendinizi hazırlayarak geçirmelisiniz. Eğer içinde bulunduğunuz durumu daha iyi analiz ederseniz, duygularınızı da daha sağlıklı bir şekilde kontrol edebilirsiniz. Perşembe günü Uranüs ve Mars tam olarak gergin bir konumda olduğu için, haftanın sonlarına doğru şok edici gelişmelere karşı hazır olmanız iyi olur.

Terazi burcu

Süper Mars’ın Kova burcu ile olan konumu, kendinize dikkat çekmenize ve ilgiyi üzerinizde toplamak istemenize neden olabilir. Abartılı jestlerle çizginizin dışına çıkarsanız, bu durum iş ilişkilerinize zarar verebilir. Önümüzdeki hafta Venüs, Terazi burcunda olacak. Bu nedenle fark edilmek için bu hafta ekstra özen göstermenize gerek yok. Gezegenlerin konumlarına güvenin ve hayranlık uyandıracak eylemlerinizin tadını çıkarın!

Akrep burcu

Ay tutulmasından sonra Mars’ın konumu sizin için ikinci bir gerginlik yaratabilir. Mars’ın yeryüzüne yakın konumu ve Uranüs ile oluşturduğu gergin atmosfer, hayatınızdaki savaşan güçlerin artışına neden olabilir. Savaşmak zorunda mısınız, yoksa sadece savaşabileceğinizi mi göstermek istiyorsunuz? Öncelikle bunu değerlendirmelisiniz. Bu hafta sakinliğinizi koruyabilirseniz oldukça iyi bir genel bakışa ve anlam duygusuna sahip olacaksınız.

Yay burcu

30 Temmuz – 5 Ağustos haftası hislerinizi analiz etmeli ve anlamaya çalışmalısınız. Yeni bir başlangıç yapmadan önce durmaya ve biraz dinlenmeye ihtiyaç duyabilirsiniz. Geçtiğimiz hafta gezegenlerin konumları nedeniyle ortaya çıkan gerginlikleri yeniden şekillendirmek için şansınız var. Uzun vadeli hedeflerinizi düşünün ve mantıklı kararlar vermeye çalışın. Uranüs’ün konumu, değişimin ve gelişimin devam etmesi gerektiğine işaret ediyor. İçinde bulunduğunuz durumları akıllıca değerlendirmeli, korumalı ve geleceğiniz için önemli olan konuları koruma altına almalısınız.

Oğlak burcu

Son zamanlarda Mars’ın konumu eski mevzularla meşgul olmanıza neden oldu. Temel içgüdülerinizle hareket ettiyseniz, etrafınızdaki insanlara bazı dayatmalarda bulunmuş olabilirsiniz. Süper Mars’ın Uranüs ile olan konumu, tahmin edilemez davranışlarda bulunmanıza neden olabilir. Geçmişe saplandıysanız ancak henüz almanız gereken dersi öğrenemediyseniz, etrafınızdakiler tarafından tuhaf görünecek davranışlar sergileyebilirsiniz. Bu dönemde karanlık ve rahatsız edici olduğunu düşüneceğiniz taraflarınızı öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken; kendinizi keşfetmek, anlamak ve olduğunuz gibi sevmenizdir.

Kova burcu

Güneş tarafından aydınlatılan Süper Mars, eylem eksikliğini telafi ederek daha atılgan davranabilmenize yardımcı olacak. Kendinizle savaşmayı bırakın, gezegenler tabiatınıza uygun davranmanızı kolaylaştıracak. Bu hafta daha yaratıcı ve aktif olacaksınız. Gezegenlerin konumları mucizeleri mümkün kılacak, bu dönemde hayatınızda her türlü mucizenin gerçekleşmesini bekleyebilirsiniz.

Balık burcu

Güneş ve Mars’ın konumları sizi güçlü bir şekilde harekete geçiriyor. Günlük yaşamla başa çıkabilecek kadar enerjik hissedeceksiniz. Mars’ın ve Uranüs’ün yaratıcılık veren konumları, aynı zamanda kaos yaratmaya da müsait. Neyse ki, her şeyi tek başınıza yapmak zorunda değilsiniz, yakınlarınızdan destek alacaksınız. Şu anda aklınızda bazı karışıklıklar var. Ancak Merkür gerilemesi, kendinizden şüphe etmemenizi talep eder. Fazla karmaşık olduğunu düşündüğünüz bir durumdaysanız, sadece kalbinizi dinleyin. Durumun bir anda basitleşeceğini göreceksiniz.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP