Bu hafta burçları neler bekliyor; astrolog Aylin Aydın yorumluyor!

Bu haftaya Ay Kova burcunda başlıyoruz. Geçirdiğimiz hafta sonunun aksine daha sosyal ve aktif bir Pazartesi ve Salı günü bizi bekliyor. Bu günlerde organizasyonlar ve kalabalıklar herkese çok iyi gelecektir. Uzun süredir etkisi altında olduğumuz su üçgenine bu hafta Güneş kafa tutmaya başlıyor ve uzun süredir iyi giden bazı konularda belirsizlikler yaşanmaya başlıyor. Merkür ve Güneş’in yan yana yürüdüğü, aklımızın pek yerinde olmadığı, sağlıklı kararlar veremediğimiz bu günlerde bu hafta eğer yeni bir karar vermek zorundaysak  tüm gerçekleri ve rakamları çok açık bir şekilde ele almak hayati derecede önemli olacaktır.

Bu hafta dürüst olmayan insanlarla karşılaşmak, kandırılmaya müsait olmak mümkün. Venüs ve Plüton’un karşıtlığı ise duygusal ve maddi bağımlığımız olan ilişkilerde üzerimizde baskı olduğunu hissetmemize sebep oluyor. Fazla cazip teklifler, tehlikeli ilişkiler, karanlık tipler etrafımızda gibi hissedebiliriz. Bu tür ilişkiler size insanlığın karanlık tarafına hakkında çok şey öğretebilir ama orada bulunan bilgeliği öğrenmek için yeraltına seyahat etmek zorunda değilsiniz. Böyle bir bilgeliğe meditasyon, astroloji veya psişik kabiliyetlerinizin üzerine düşerek de erişebilirsiniz.

Koç burcu

Haftaya sosyal ortamlarda bol bol boy göstererek giriyoruz. Statünüzü destekleyecek bu ortamlarda güçlü görünen kişilerden cazip teklifler alabilirsiniz. Promosyon, sponsorluk, ekstra gelir kapıları açacak bu teklifleri değerlendirmeden önce çok iyi düşünmek gerekiyor. Bu hafta çabuk etki altında kalmak, gerçekleri görmekten kaçınmak eğiliminde olacağız. Eğer kredi çekmek veya borç vermek gibi bir durum karşısında kalırsanız da yine kararınızı hemen vermek zorunda olmadığınızı hatırlayın. Hafta ortasından itibaren biraz daha yalnızlık ve meditasyon belki de daha çok uyuma ihtiyacında olabilirsiniz. Bu hafta kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara özellikle dikkat etmekte fayda var.

Boğa burcu

Önemli kişilerle bir araya gelmek, yurtdışına ilişkin, önemli ticari kararlar almak için veya bu konuda ilerleme kat etmek için önemli bir haftaya giriyorsunuz. Bu hafta arkadaş çevrenizdeki kişilerle maddi alışverişlerde bulunmamaya özen gösterin. Özellikle de çok iyi tanımadığınız arkadaşlarınızın sizi maddi veya manevi olarak yorması, zorlaması mümkün. Size çok cazip görünen, cazip tekliflerde bulunan şehir dışında yaşayan ve sizi şehir dışına taşıması mümkün olan tekliflere hemen cevap vermemeniz, bu konuda kandırılıyor olduğunuzu hesap etmeniz en azından bu hafta çok önemli. Hafta ortasından itibaren sosyalleşmek ve bu gelişmeleri arkadaşlarınızla paylaşmak için çok uygun olacak. Hafta sonuna ise dinlenerek girmek ve yalnız kalmak isteyeceksiniz.

İkizler burcu

Bu hafta üstleriniz tarafından engellenmiş, ilerleyemiyor hissedebilirsiniz. Eşiniz veya babanızı ilgilendiren bazı ailevi konular yüzünden kafanız karışabilir ve endişelenebilirsiniz. Maddi konular, ödemeler, alacak ve verecek konuları tüm hafta gündeminizde olacak. Sizi yatırıma zorlayan güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir veya eşiniz çok cazip bir iş teklifi alabilir. Ancak karar vermeden önce bu haftanın geçmesini beklemek çok daha uygun görünüyor. Haftaya uzak bir yolculuk planı yaparak, veya yollarda geçirerek başlayabilirsiniz. Ekonomik kazancınızın artacağı fırsatlar için seyahat etmek veya yeni bir bakış açısı yakalamak bu hafta mümkün.

Yengeç burcu

Haftaya oldukça sessiz, gizemli ve spritüal bir başlangıç yapıyorsunuz. Sezgilerinizin yüksek olacağı bu hafta maddi olarak ek gelir fırsatları yakalayabileceksiniz. Eşiniz veya ortağınızın sizden ilgi beklediği, eğer göremezse sizi zorlayacağı, baskılayacağı veya kıskançlık yapacağı bir hafta olabilir. Bu farkındalıkla ilginizi biraz da karşı tarafa göstermekte fayda olacaktır. Yine bu hafta çok güçlü insanlarla tanışıp bir araya gelebilir, eğer dengeyi iyi kurabilirseniz kendinizi çok şanslı hissedeceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Uzun süredir içe dönük, kendi halinde bir zaman dilimine girmiştiniz. Bu hafta uzaklardan gelecek bazı haberler sizi iyice kendine döndürebilir ve duygusallaştırabilir. Kendinizi yoga, meditasyon, astroloji gibi alanlarda daha iyi ifade edeceğiniz bir haftadasınız.

Aslan burcu

Haftaya ikili ilişkiler teması ön planda eşiniz ve çok güvendiğiniz insanlarla başlıyorsunuz. Birlikte iş yapmak, doktora gitmek, spora başlamak, diyete başlamak isteyebilirsiniz. Veya bu anlamda desteklerini görebilirsiniz. Sağlığınız ve beslenmeniz belki de iş arkadaşlarınızla ilgili bazı bilinmeyenler konusunda bu hafta bazı gelişmeler olabilir. İş yaşamındaki güçlü duruşunuz ile arkanızdan dönen masum oyunlara fazla takılmak istemeyeceksiniz. Derin, gizemli yeni bir insanla tanışabilir, ve onunla birlikte yeni bir ortama dahil olabilirsiniz. Veya eğer ruhsal derinliğiniz çok değilse bu hafta sizi böyle olduğuna inandıran tehlikeli insanlara karşı dikkatli olmalısınız.

Başak burcu

Haftaya estetik, güzellik veya kişisel bakımınız için hastaneye giderek başlayabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla birlikte güzel bir kahvaltı yapmak, bir araya gelmek yine bu hafta size keyif veriyor olacak. Bekar Başak burçları bu hafta ideal gibi görünen bir kişi ile bir ilişkiye başlayabilir. Bu hafta yine eşinizin veya çok yakınlarınızın manevi desteğini göremediğiniz için kendinizi dağılmış ve depresyonda hissedebilirsiniz. Çocuğunuz, yoksa sevgiliniz, o da yoksa hobinizin daha fazla değer gördüğü bir sosyal etkinlik içinde yer alabilirsiniz. Veya bir arkadaş ortamında çok cazip görünen ama sizi ürküten yanları olan biriyle tanıştırılabilirsiniz. Çocuğunuzun bu hafta bir gösterisi olabilir ve yine çok yoğun duygular yaşayacağınız bir hafta geçirebilirsiniz.

Terazi burcu

Çok cazip bir teklif alabilirsiniz bu hafta. Bu teklif evinizi, işinizi belki de eşinizi değiştirmeyi bile ilgilendirebilir. Hamile olduğunuzu öğrenmek, endişelenmek yine ihtimallerden bir tanesi. Uzak bir yere taşınmak, yeni bir iş ortamına alışmak durumunda kalabilirsiniz. Tüm bunlara hazır hissedememek, belirsizlik içinde kalmak yine bu hafta mümkün. Son kararınızı bu hafta vermek yerine üzerinizdeki yoğun ve düşük enerjinin geçmesini beklemek daha doğru olacaktır. Çocuk sahibi olmak isteyen Terazi burçları için bu hafta yine bu konu üzerinde yoğunlaşıp harekete geçtiği günler olacaktır. Bekar Teraziler bu hafta yeni bir aşk heyecanı içinde olabilir.

Akrep burcu

Haftaya ev ve aile konuları ile başlamak mümkün. Taşınıyor olmak, evinizi düzenlemek yine bu hafta önemli konulardan. Eğer şehir dışına yerleşmek gibi bir düşünceniz varsa bu haftadan itibaren kararınız netleşiyor olacaktır. Gelen teklifin doğruluğu, veya ne kadar güçlü olduğu , göründüğü gibi olmama ihtimali sizi düşündürüyor olabilir. Bu hafta çok tanımadığınız insanlarla fazlaca yakınlaşmaktan uzak durun. İnsanların karanlık yüzleriyle karşılaşma potansiyeli en yüksek olan burç sizsiniz. Sadece eğlence olsun diye girdiğiniz her diyalog sonrasında size kaygı olarak dönmesin.

Yay burcu

Haftaya oldukça hızlı, hareketli başlıyorsunuz. İletişim trafiğiniz oldukça yoğun olacaktır. Eşinizi veya ortağınızı ilgilendiren bazı konularda belirsizlikler yaşanabilir. Evlenmek, ev kurmak, aile ile tanıştırmak gibi olaylarda ilerlemek konusunda zorlanabilirsiniz ve kafanız karışabilir. Ekonomik anlamda güçlü hissetmek, beklediğiniz ve hakkınız olan paraları almak konusunda yapıcı adımlar attıysanız bu hafta bu konularla ilgili olumlu dönüşler almanızda mümkün. Endişeye yer yok siz her türlü maddi anlamda güçlüsünüz ve parayı çeken bir enerjiye sahipsiniz. Hafta ortasından itibaren annenizi ilgilendiren konularla meşgul olmanız, ailenize zaman ayırmanız size de onlara da iyi gelecektir.

Oğlak burcu

Haftaya alacak verecek konuları ile başlıyorsunuz. Ödemeler ve alacaklar sizi bekliyor. İş yerinde bazı iletişim sorunlar yaşanabilir. Gönderdiğiniz maillere dikkat etmekte fayda var. Yine işe giderken, araba kullanırken çok çok dikkatli olmaya çalışın. Dalgınlık affetmeyebilir. Eşiniz ve sevgiliniz belki de ortağınızla olan ilişkinizde güçlü duruşunuz, ve gerektiğinde sahiplenici ve duygusal yaklaşabiliyor olmanız sizi bu hafta daha iyi hissettirebilir. Aksi halde psikolojinizi bozan olaylar gelişebilir ve siz ilişkinizi sorgulamaya başlayabilirsiniz.

Kova burcu

Bu hafta uzun süredir başlamak istediğiniz bir hobiye başlama kararı alabilirsiniz. Bu kararı vermeden önce bu kişinin işinde ne kadar iyi olduğunu iyice araştırmayı unutmayın. Çocuğunuzla ilgili hiç beklemediğiniz masraflar çıkabilir veya sevgiliniz yada eşinizin beklenmedik ödemeleri yüzünden şaşırabilir, kandırıldığınızı düşünebilirsiniz. İş yerinde gelişebilecek her türlü olumsuz gelişmeyi psikolojik olarak güçlü karşılayabilirseniz, hem sağlık hem de iş açısından daha olumlu bir hafta geçirebilirsiniz. Ama eğer size karşı oynanan bir oyun olduğuna inanırsanız haftanız sağlık açısından sizi zorlayabilir.

Balık burcu

Ailenizde, özellikle annenizle ilgili bazı belirsiz durumlar ortaya çıkabilir. Kafanızı toparlamakta güçlük çekebilirsiniz. İçe dönük, daha yaratıcı ve duygusal olacağınız bu haftayı daha çok dua, meditasyon ve yaratıcı çalışmalara ayırmalısınız. Bu hafta daha sosyal olmak ve izole olmak arasında kararsız kalabilirsiniz. İyi bir organizasyonun önemli isimlerinden olabilecekken, tercihinizi çocuğunuzla geçirme veya hobinize zaman ayırma yönünde kullanabilirsiniz. Tüm hafta boyunca buna benzer deneyimler arasında gidip gelebilirsiniz. Dengeyi iyi kurabilirseniz, güçlü insanlarla tanışma fırsatını da kaçırmamış olursunuz.

Konu ile ilgili “daha fazla” bilgiye aşağıdaki yazılardan da ulaşabilirsiniz:Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP