Koç burcu

Pazartesi günü Terazi burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay, hayatınızdaki kutuplaşmaları ön plana çıkaracak. Karşıt burç Terazi’nin içinde olmak, egonun ve azmin aynı yolda istediğiniz şeyi gerçekleştirmek üzere birlikte yürümesine izin verecek. Toksik ilişkilerden kötü alışkanlıklara kadar, hayatınızda toksik olan her şeyi fark etmek ve onlara son vermek için daha acımasız olmanız gerekecek. Her şeyi kontrol altında tutma isteğiniz, hafta ortasından itibaren doruk noktasına ulaşacak. Bu durum, otorite figürleriyle ego çatışması yaşamanıza neden olabilir.

Boğa burcu

Pazartesi günü Terazi burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay, iletişiminizin kuvvetlenmesine ve daha çok konuda başarı elde etmenize olanak sağlayacak. Pazartesi gününden itibaren daha cesur ve enerjik hissedeceksiniz, böylece önemli kararları alırken tereddüt etmeyeceksiniz. Haftanın ikinci yarısından itibaren, profesyonel yaşamınızda gösterdiğiniz çabaların çoğunun başarılı olduğunu göreceksiniz.

İkizler burcu

Pazartesi günü Terazi burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay, denge hissinizi artırırken ilişkilerinizde uyumu yakalamanıza yardımcı olacak. Rahatlamak ve hayatını tadını çıkarmak için iyi bir hafta içinde olacaksınız. Yeni Ay, yeni hedefler koymak ve uygulamak için size gereken enerjiyi verecek. Sizi mutsuz eden iş, ilişki ve alışkanlıklarınızı bırakmak için de doğru bir zamandasınız. Hafta ortasından itibaren, yaptığınız işlerde kontrolünüzün artması gerektiğinin farkına varacaksınız. Bu durum sizi gergin hissettirebilir, ancak hayatınızı daha iyi hale getirmek için de bir kırılma noktası olabilir.

Yengeç burcu

Pazartesi günü Terazi burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay, bazı zorluklara işaret ediyor. Birileri, hedeflerinizi ve yaptıklarınızı sorgulamanıza neden olabilir. Kendinize güvenin, böylece karşınıza çıkan zorlukların üstesinden rahatça gelebilirsiniz. Konsantrasyon gerektiren işlerinizi her zamankinden daha rahat yapacaksınız. Hafta ortası, azim ve sağduyuyu beraberinde getirecek. Bu durum, işlerinize yansıyacak ve mevcut çevrenizde saygınlık kazanmanızı sağlayacak. Aklınıza koyduğunuzu gerçekleştirmek için de iyi bir zamandasınız.

Aslan burcu

Pazartesi günü Terazi burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay’ın Aslan burcunda, enerji verici ve yaratıcılığı tetikleyici bir etkisi olacak. Bu hafta, kendinizi tanıtmanıza yardımcı olacak ifade gücünü ve hedeflerinize ulaşmak için gereken motivasyonu rahatça bulabileceksiniz. Yeni Ay, sevdiklerinize karşı daha duyarlı hissetmenizi sağlayacak. Aynı zamanda, yeni hedefler koymak ve uygulamak için gereken enerjiyi de verecek. Fiziksel gerginlik hissederseniz, egzersiz ya da yaratıcılık gerektiren bir uğraş ile üstesinden gelebilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesi günü Terazi burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay, Başak burcunda olumlu bir etki yaratacak. Sevdiklerinize karşı daha duyarlı ve rahat hissedeceksiniz. Bu hafta, hayatınızda sağlıksız olan her şeyi bırakmak için de iyi bir zamandasınız. Hafta ortasından itibaren, yaratıcı fikirler geliştirmek ve organizasyon becerileri gerektiren işleri planlamak için de harika bir zaman. Bu hafta gerçekleşecek olan iş anlaşmaları ve müzakereler de sizin lehinize gerçekleşecek.

Terazi burcu

Pazartesi günü Terazi burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay, yeni başlangıçlar için iyi bir zaman olduğunu işaret ediyor. Bu hafta sevdiklerinize karşı daha iyimser olacak ve ilişkilerinizde uyumu yakalayabileceksiniz. Yeni Ay, daha enerjik ve pozitif hissetmenizi sağlayacak. Bu hafta paranızı, kendi sağlığınızı geliştirecek aktivitelere yatırabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızla herhangi bir sorununuz varsa, yanlış anlaşılmaları düzeltmek için de iyi bir zaman.

Akrep burcu

Pazartesi günü Terazi burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay, yaşamınızda size çok fazla direnç gösteren şeylerden vazgeçmeniz gerektiğini işaret ediyor. Hafta başında, sağlıkla ilgili konulara önem vermenizde fayda var. İş ile ilgili konularda ise, sizden daha deneyimli insanlardan destek almak için iyi bir zamandasınız. Sevdiklerinizle vakit geçirerek sorunlarınızı paylaşacaksınız.

Yay burcu

Pazartesi günü Terazi burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay, işiniz, ilişkileriniz ve uzun vadeli hedefleriniz üzerinde olumlu etkiler ortaya çıkaracak. Bu hafta, kendinizi normalden daha duygusal ve hassas hissedeceksiniz. Duygularınızla temas kurmak, ilişkinizdeki sorunları konuşmak ve ters giden işleri yoluna koymak için size iyi bir fırsat yaratacak. Bununla birlikte, yakın çevrenizden gelecek duygusal desteğe ihtiyaç duyabilirsiniz.

Oğlak burcu

Pazartesi günü Terazi burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay ile haftaya daha motive ve zinde başlayacaksınız. Pek çok görevi, başarılı ile tamamlayacaksınız. Bu hafta ilişkilerinizde son derece uyumlu olacak, ailenize karşı daha çok sabır göstereceksiniz. Kişisel ya da profesyonel yaşamda sahip olduğunuz deneyimi paylaşmak, çevrenizdekilere karşı sizi daha saygın bir konuma getirecek.

Kova burcu

Pazartesi günü Terazi burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay, Kova burcunda olumlu etkiler yaratacak. Yakın ilişkilerinizde içsel bir huzur ve denge hissetmenizi sağlayacak. Yaptığınız planlar yolunda giderken, hedeflerinize daha az çabayla ulaşabileceksiniz. Bu hafta yeni başlangıçlar için de iyi bir zaman olacak.

Balık burcu

Pazartesi günü Terazi burcunda gerçekleşecek olan Yeni Ay, Balık burcuna karışık duyguları beraberinde getirecek. İlişkilerinize uyum sağlamakta güçlük çekebilirsiniz. Bu hafta stres, endişe ya da güvensiz hissetmeniz de olağan. Ancak profesyonel yaşamınızda hissettiğiniz stresi verimliliğe dönüştürmek için iyi bir fırsat çıkacak. Yaptığınız işleri başarılı bir şekilde ortaya koyacaksınız. Detaylarla uğraşmanız gereken işlerde bu hafta daha çok dikkatinizi toplamaya çalışın böylece olası hatalardan kurtulabilirsiniz.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP