Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (9 Nisan- 15 Nisan 2018) ile Live To Bloom’da! Bu hafta burçları neler bekliyor; astrolog Aylin Aydın yorumluyor!

Oğlak ve Koç burcunda ilerleyen gezegenler adeta birbirine savaş açmışcasına gergin bir atmosfer yaratıyor. Geçtiğimiz haftasonu bu yüzden hiç anlamadığımız bir şekilde gerilmiş olabilir, haftaya biraz suratsız başlıyor olabilirsiniz.

Gerileyen gezegenlere Plüton da dahil olarak durağanlaşmaya başlıyor. Bu demek oluyor ki, geçtiğimiz dönemlerde bizi korkutan durumlarla yeniden yüzleşiyoruz.

Ne yaptığınızı ve neye ihtiyacınız olmadığını belirlemek, ruhunuzun ne istediğini anlamak için iyi bir dönemdesiniz. 30 Eylül 2018 tarihine kadar sürecek bu dönemde güçlenmeniz, iç temizlik ve detoks diyetler yapmanız, iç benlik ve hatta yoğun psikolojik reformlar ile temas halinde olmanızı beklenen bir durum.

Korkuları büyütmek, kıskançlık, panik, gerginlik ve krizlerle uğraşmak sizi içinde hiç görmek istemediğim bir durum. Çünkü bu Plüton’un en sevdiği ve karanlık yüzü.

Haftanın bütününde hissedeceğiniz bu gerginlikle sizlere özel hazırladığım önerileri aklınızda tutarak başedebileceğinizi umuyorum.

Harika bir hafta dilerim!

Koç burcu

Kendinizden daha üstün gördüğünüz, patron, eş, baba ve sizin için vazgeçilmez olan mesleğiniz, statünüzle ilgili endişeleriniz yükseliyor. Kendinizi, işinizi veya eşinizi kaybetmenin korkusu içinde bulabilirsiniz. Gelecekle ilgili planlarınıza başlamak konusunda gücünüzü kaybetmiş hissediyor olabilirsiniz. Haftanın ilk günlerinde beklediğiniz desteği arkadaşlarınızda bulacaksınız. Sosyalleşmek ve ideallerinize kanalize olmak sizi rahatlatacaktır. Perşembe gününden sonra daha çok içe dönmek isteyecek ve manevi olarak sizi rahatlatan kanallara bağlanmak isteyeceksiniz. Dua okumak, yoga yapmak, müzik dinlemek, yanlız kalmak, uyumak, psikolojik destek almak size bu günlerde çok iyi gelecektir. Hafta sonu Pazar gününden itibaren, gücünüzü yeniden kazanacak ve ilerlemek için hazır olacaksınız.

Boğa burcu

Şehir dışından gelecek misafirleriniz, şehir dışından beklediğiniz haberleriniz, yeni başlayacak olan eğitiminiz, seyahat planlarınız hepsi bu dönemde üstünüze üstünüze geliyor gibi hissedebilirsiniz. Beklediğiniz haberler geciktiği için ruhsal olarak kendinizi huzursuz hissederken özgür hareket edemeyecek olmak uykularınızı kaçırıyor. Haftanın ilk günlerinden itibaren göz önünde olmak, yeni iş görüşmelerine gitmek veya başarılı olduğunuzu gösteren gelişmeler yüzünüzü güldürecek. Daha çok işinize sarılın. Perşembe gününden itibaren bol bol sosyalleşecek ve hafta sonunun son günü aradığınız derin uyku ve huzuru bulabileceksiniz.

İkizler burcu

Ekonomik anlamda beklediğiniz paraların gecikmesi, hesabınıza yatmaması veya ekstra çıkan ödemeler yüzünden kendinizi gergin hissedebilirsiniz. İstediğiniz gibi özgür sosyalleşemediğiniz için, eskisi gibi sosyalleşemediğinizi düşünürek kendinizi psikolojik olarak gereksiz endişeli ve dengesiz bir ruh haline sokmanız mümkün. Bu hafta beklediğiniz ödemeler hesabınıza geçmiş olacak. Haftanın ilk günlerinde şehir dışından alacağınız haberlerle daha iyi hissediyor olacaksınız. Perşembe gününden itibaren göz önünde olmak, işiniz nedeniyle bir seminerde konuşmacı olmak ve göz doldurmak mümkün görünüyor. Hafta sonunda sevdiğiniz eski dostlarınızla bir araya gelerek enerjinizi yükseltebilirsiniz.

Yengeç burcu

Eşiniz veya sevgilinizin gergin, kıskanç, kriz çıkarmaya eğilimli halleri ile baş etmek durumunda kalabilirsiniz. Eskiden yaşadığınız sorunlar bitti derken yeniden ortaya çıkabilir. Şehir dışından gelen güzel destekler bu hafta yüzünüzü güldürüyor olacak. Haftaya başlarken ekstra gelirler ve giderler gündeminizde olacak. Borçlarınızı ödemek veya alacağınızı tahsil etmek gibi gelişmeler yaşanacak. Perşembe gününden itibaren, ani bir seyahate çıkabilirsiniz. Bir kongreye katılmak, eğitim veya bir tanıtım gününde yer alabilirsiniz. Statünüzü parlatacak bu günlerde hafta sonuna göz önünde ve keyifle giriyorsunuz.

Aslan burcu

İş arkadaşlarınızla yaşadığınız daha önceki gerginlikler yeniden ortaya çıkabilir bu yüzden kendinizi endişeli hissediyor olabilirsiniz. Özellikle farklı şehirlerde yaşayan iş arkadaşlarınızın bu süreci olumsuz etkilemesi mümkün görünüyor. Parlayan ve göz kamaştıran statünüzün farkında olmak kaygılarınızı azaltıyor olmalı. Lütfen farkedin. Haftanın ilk günlerinde eşiniz ve sevgilinizle ilgilenmek ona zaman ayırmak size çok iyi gelecektir. Perşembe gününden itibaren, alacaklarınız ve ekstra kazançlarınız, ödemeleriniz, primler ve ikramiyeler keyfinizi yerine getirecek. Eğer mümkünse hafta sonunu şehir dışında geçirmeniz enerjinizi yükselterek ritmi yakalamanızı sağlayacaktır.

Başak burcu

Çocuğunuz veya sevgilinizin sizi endişelendiren, sinirlendiren alışkanlıkları yeniden tekrarlayabilir. Daha önceden yapmasını istemediğiniz bir şeyin yeniden tekrarlaması sizi kaygılı ve endişeli bir hale sokabilir. Bu konunun çözülmesi için tartışmak yerine kendinizi geri çekmek daha doğru olacaktır. Diğer yandan eğitim hayatınızın, sınavlarınızın iyi sonuçlarını almak yüzünüzü güldürüyor olacak. Yeni bir hobiye başlamak için harika bir haftadasınız özellikle de bu hobi bilinmeyene ışık tutan türdense… Bu hafta diyete başlamak isteyen Başak burçları için harika özellikle de haftanın ilk 3 günü mutlaka diyetisyen görüşmesi yapmalısınız. Perşembe gününden itibaren sevgilinize veya eşinize mutlaka zaman ayırmalı ve baş başa bir şeyler yapmalısınız. Hafta sonunu spritüal, bilinmeyene meraklı bir ekiple birlikte geçebilirsiniz, bu ekip size çok iyi gelecek.

Terazi burcu

Aileniz, eviniz, geçmişiniz yeniden bir nedenle sizi korkutmaya başlamış olabilir. Bu sürece körükle giden eşiniz veya ortağınız bu hafta sizi zorlama konusunda kararlı görünüyor. Haftanın ilk günlerini size keyif veren aktivitelere yönlenerek geçirmelisiniz. Eğer bir hobiniz varsa onunla ilgilenmek size çok iyi gelecektir. Perşembe gününden itibaren, rutin sorumluluklarınız ve sağlığınızla ilgilenmeniz iyi olacaktır. Ailenizle yaşadığınız bu gerginlik hafta sonundan itibaren normale dönecek. Yönetici gezegeniniz Venüs, Boğa burcunda ilerlerken kendinizi biraz daha derinleşmeye odaklamanız, üzerinde çalıştığınız size keyif veren konular hakkında daha çok çalışmanız gerektiğini söylüyor.

Akrep burcu

Yeniden ders çalışmak bir sınava hazırlanmak, kitap yazmak gibi konular rutinleriniz arasına girebilir. Ve bu konular bu defa sizi hiç olmadığı kadar gergin hissettirebilir. Haftaya başlarken bedeniniz işe veya sorumluluklara gitse bile ruhunuz evde olmak isteyecek. Haftanın ilk günlerini mutlaka ailenize ve evinize ayırmalısınız. Perşembe gününden itibaren, çocuklarınız öne çıkıyor.Veli toplantısına katılmak, çocuğunuzun bir etkinliğinde olmak size de çok iyi gelecektir. Yine aynı şekilde bu günlerde size keyif veren sevgilinizi, hobinizi, alışkanlıklarınızı hatırlayarak hayata geçirebilirsiniz. Hafta sonundan itibaren uzun zamandır beklediğiniz yeni iş haberi ile kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Yay burcu

Kendinizi güvende, rahat hissetmeyi çok istediğiniz halde sevgilinizin veya sizi çok seven çocuğunuzun bazı ani, düşüncesiz halleri yüzünden dengeniz sarsılmış hissedebilirsiniz. Bu dönemde yapmanız gereken sizi endişelendiren düşüncelerden kendinizi kurtarmak olmalıdır. Yapıcı yaklaşımlar içinde olun ancak ruhunuza karşı. Bir yandan da sağlığınız, kilonuz ve düzeninizin yoluna girmesi size moral verecek. Haftaya bol bol iletişim ve kardeş ilişkileri ön planda başlıyorsunuz. Perşembe gününden itibaren, annenizle ve evinizde olmak isteyeceksiniz. Hafta sonunda ilişkinizde yaşadığınız bu gerginliği çözmek daha kolay olacak.

Oğlak burcu

Değişmeniz gereken konular bitmedi. Şimdi başka bir şekilde kendini yeniden gösterdi ve sizi zorluyor. Buyurun bakalım, yapabilecek misiniz? Eğer direnirseniz evinizin huzuru kaçabilir. Tüm hafta sonu bunu hissettiniz. Artık anlamış olmalısınız J Çocuğu olmayan Oğlak burçları için bu dönem bu yönde kararlar alınabilir. Ödemelerinizle ilgilenmek zorunda hissedeceğiniz bir haftadasınız. Beklediğiniz ve beklemediğiniz bir çok ödeme karşınıza çıkabilir. Perşembe gününden itibaren kardeş, yakın çevre ve komşularla bir araya gelmek çok iyi gelecektir. Hafta sonu evinizde özlediğiniz huzuru bulmanız daha kolay olacak.

Kova burcu

Düşünce yapınızı, iletişim tarzınızı değiştirmek konusunda radikal kararlar almak durumundasınız. Aksi takdirde uykuları kaçan yine siz olacaksınız. Yine bu dönemde psikolojik olarak kendinizi yeni bir döngünün içinde bulabilir ve işin içinden çıkmakta zorlanabilirsiniz. Haftaya enerjiniz yüksek başlıyorsunuz. Kişisel bakımlarınızı haftanın ilk gününde yaptırmalısınız. Sağlık kontrolleri, cilt bakımı için bu haftanın ilk günleri çok uygun. Hafta sonunda ise yeni bir eğitime başlamak size çok iyi gelecektir.

Balık burcu

Ait olduğunuz bir grup, bir arkadaş ortamı yüzünden yaşadığınız korkular yeniden gün yüzüne çıkmış olabilir. Size kaygı ve endişe veren bu grubun ve duyguların kendinizi güvende hissetmemenize yol açması çok normal. Haftanın ilk günlerinde bu konu ile ilgili ruhsal bir destek almanız harika olur.Astrolojik veya psikolojik hiç farketmez birilerinin ruhunuza dokunması gerekiyor. Bunu siz kendi başınıza kalarak da yapabilirsiniz. Perşembe gününden itibaren enerjinizi toplayacak ve kendinizi ifade edeceğiniz alanlarda olacaksınız. Yine bu günler kendinizi bakımdan geçirmek için çok uygun olacaktır.Kendinizi güvende hissetmek, üretkenliğinizi ve varlığınızı ortaya koymak için çok fazla beklemeyeceksiniz. Yakın çevrenizin ve kardeşlerinizin desteği çok büyük.

Konu ile ilgili “daha fazla” bilgiye aşağıdaki yazılardan da ulaşabilirsiniz:Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP