Gücünü doğadan alan cilt bakım markası Origins ile Hilton İstanbul Bosphorus’un yemyeşil bahçelerinde, Live to Bloom x Origins: 3 Beden Yoga Serisini gerçekleştirdik.


3 hafta boyunca gerçekleşen yoga serilerinin ilki olan Causal Body Flow seansı ile Zeyneb Uras’ın eğitmenliğinde, Physical Body Flow seansı Tuğçe İnam eğitmenliğinde, Astral Body Flow seansı ise Meltem Fakabasmaz eğitmenliğinde gerçekleşti.

3 Beden Yoga Serisi

Yoga felsefesi 3 bedenden bahseder; fiziksel, astral ve nedensel. Her bedenin kendine özgü bir titreşimi ve enerjisi olsa da yaşam, üçünün daimi iletişimi ve dengesinden doğar. Yoga ve Mindfulness öğretileri de üç bedendeki dengeyi yeniden sağlamak, bizi kendi doğamızla buluşturmak için yol gösterir. #EnerjiDogandaVar mottosu ile temiz cilt bakım markası Origins’de bu kez odağına insan doğasını, yaşam gücünü ve yoganın kadim öğretilerini aldı.

Zeyneb Uras ile Causal Body Flow

Çoğu zaman varlığını unuttuğumuz nedensel bedenimiz bizi daha büyük benliğimiz ile bağlar. Zeyneb Uras ile nedensel bedeni aktive etmeyi amaçlayan yoga akışını rehberli meditasyon takip ediyor. Beden, ruh ve zihin arasındaki bağ yeniden kuruluyor. 

Tuğçe İnam ile Physical Body Flow

Benliğimizin somut yansıması; kaslarımız, kemiklerimiz, hücrelerimiz fiziksel bedeni oluşturur ve fiziksel benliği dengelemeyi; eksikliğinde aktive etmeyi ve fazlasını yatıştırmayı sağlayan yoga akışı Tuğçe İnam’ın eğitmenliğinde enerjik bir Vinyasa akışı ile birleşiyor. 

Meltem Fakabasmaz ile Astral Body Flow

Duyularımızla ilgili olan astral beden hayatın soyut yanlarını deneyimlememizi sağlar, nedensel beden ile fiziksel beden arasındaki iletişimi kurar. Meltem Fakabasmaz astral bedeni aktive etmeyi amaçlayan bir yoga akışını takip eden bir nefes pratiğiyle birleştirerek duyularımızı harekete geçiriyor. 

Ev sahibimiz:

Hilton Istanbul Bosphorus, yemyeşil bahçelerinden Boğaziçi’ne uzanan manzarası, şehrin en popüler noktaları Nişantaşı ve Taksim’e 10 dakika yürüme mesafesi ile İstanbul’un kalbinde müthiş bir konaklama deneyimi yaşatıyor. Tam donanımlı sağlık kulübü ile açık ve kapalı havuz, hamam, sauna, jakuzi, kar çeşmesi, masaj odaları, tenis ve squash kortlarını da misafirlerinin kullanımına sunuyor.

İyi yaşam tutkunu arkadaşlarımız:

Ecem Kızıltoprak, Ceyda Artun, Derev Clara Kösedağ, Deniz Çenet, Doruk Hasret Arı, Melis Ketenci, Merve Likya, Seda Şen, Yiğit Şanlı, Zeynep Aleyna Şen

Şifa dağıtan yetenekli eğitmenlerimize:

Meltem Fakabasmaz, Tuğçe İnam, Zeyneb UrasLive to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP