Palandöken’in bembeyaz karlarla kaplı doğasında Live to Bloom küratörlüğünde ve yenilenen kimliği ile dağ yaşantısı deneyimini sağlıkla buluşturan Polat Palandöken ev sahipliğinde keyifli bir wellness retreat deneyimi gerçekleştirdik.


Yöresel Lezzetler, Ses ile Meditasyon, Somatik Nefes Pratiği ve Ayurvedik Akşam Yemeği

Retreat, Polat Palandöken’in Erzurum bölgesine ait mevsimsel gıdalara, geleneksel pişirme tekniklerine saygı duyarak yöresel yemeklere lezzetli bir yorum kattığı Masif Restoran’da Yöresel ve Mevsimsel Lezzetler ile başladı. Ses Meditasyonu Eğitmeni, Bütünsel Ses Şifası Uygulayıcısı, Şifalı Dokunuş Uygulayıcısı, Müzisyen Suzin Akalan Maçaro ve Smarana Healing Kurucusu, Somatik Pranayama Nefes Meditasyonu, Access Bars Pratisyeni, Reiki Master, Yoga Eğitmeni Nathalie Garih’in ses ile meditasyonu ve somatik nefes pratiği ile ruhumuza dokunan bir içe dönüş pratiği gerçekleştirdik. Yeni dünya mutfağı MÄMÄCEY’in Ayurvedik prensiplere göre hazırladığı kök sebzeler, sarı şifa çorba, mercimek dahl, raw kakao pasta ve sindirim ateşi çayı ile ateş başında, sımsıcak dağ atmosferine sahip dağ evi, Chalet’de keyifli bir akşam yemeğinde buluştuk.


Yoga, Ayurvedik Sabah Kahvaltısı, Sessiz Dağ Yürüyüşü, Happiness Hour

Yoga Eğitmeni, Koreograf ve Performans Sanatçısı Gizem Erden Palandöken’in bembeyaz karlı tepelerine karşı bir yoga pratiği gerçekleştirdi. Voonka Yeni Nesil Yaşam Desteği’nin kollajenli kahveleri ve raw enerji topları ile ise sağlıklı eşlikçilerimiz oldu.

MÄMÄCEY Kurucusu, IIN Bütünsel Beslenme ve Sağlık Koçu, Chopra Ayurveda Eğitmeni Ceylan Sel Sohtorik hazırladığı Ayurvedik kahvaltıda, yeni nesil ağız bakımının öncüsü T-Brush ile sabah ritüellerinden, doğaya ve bedene saygılı ağız bakımı rutinlerini konuştuk.

Ultratrail ve dağ koşucusu, ilk Türk Grand Prix pilotu Can Artam fiziksel, zihinsel ve ruhsal anlamda sınırları zorlamanın nasıl bir deneyim olduğunu, zihnin kendini sınırlamadığında bedenin neleri başarabileceğini paylaştıktan sonra katılımcılarla birlikte sessiz dağ yürüyüşüne rehberlik etti. Yenilikçi kuruyemiş markası Astronut’ın kavrulmuş kaju, badem ve kuru mürdüm eriği ise yolculuk boyunca bize enerji sağladı.

Umutcan Genç’in müziklerinin eşlik ettiği Hapiness Hour’da ise davetliler kokteyl veya moctail’lerini Kombu Culture‘in %100 doğal kombuchaları ile tatlandırdı.


Barre

Üç gün süren etkinliğimiz Yoga ve Pilates Eğitmeni, Akyaka Retreats Kurucu Ortağı Nihan Altuğ Bayraktar’ın yüksek tempolu barre seansı ve ona eşlik eden Voonka kollajenli kahve ve susamlı raw toplar ile enerjik bir şekilde sona erdi.


Live to Bloom x Polat Palandöken Wellness Retreat’te aramızda olan herkese teşekkür ederiz!

Partnerlerimize:

Yeni Nesil Yaşam Desteği Voonka Collagen
Yeni Nesil Ağız Bakım Öncüsü T-Brush
Yenilikçi Kuruyemiş Markası Astronut 

Ev sahibimize:

Polat Palandöken yenilenen kimliği ile geleneksel dağ yaşantısını ve kış sporlarını iyi yaşam pratikleri ve sağlıklı yemekler ile buluşturuyor. Modern dağ dekorasyonu ile konforu, samimiyeti ve sıcaklığı buluşturan Polat Palandöken mevsime ve yöreye saygı gösteren zengin mutfağı, ateş başında keyifle vakit geçirilen Chalet’si ile her duyuya hitap edebiliyor. Palandöken’in en iyi kayak pistlerine ev sahipliği yaparak kış sporlarını önceliklendiren, iyi olma halini arttırmak isteyen herkese unutulamaz bir kış tatili sunuyor.

İyi yaşam tutkunu arkadaşlarımıza:

Burcu Kutluk, Göksemin Gökalp Özdemir, Billur Saatçi, Carolin Almozlino, Merve Kotil, Hande Tokmak, Azer Polat, Mirat Polat, Ayşe Kaya, Serra Tüker ve Ebru Zeynep Altay.

Şifa dağıtan yetenekli eğitmenlerimize:

Can Artam, Ceylan Sel Sohtorik, Gizem Erden, Natalie Garih, Nihan Altuğ Bayraktar, Suzin Akalan Maçoro.

Fotoğraf kareleri ile Wellness Retreat’i unutulamaz kılan:

Selim BayraktarLive to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP