YAZAN: MİRAY AKIN

Meditasyon için ihtiyacınız olan tek şey bedeninize geri dönebilmek. Ancak meditasyon yaptığınız alanın atmosferini değiştirip adeta bir mabede dönüştürmek meditasyonda kaldığınız zamanı arttırmanıza yardımcı olabilir.


Ahşap fitillerin yaydığı çıtırdama sesleri ile Echoes Candle&Scent Lab’in sitrus ve çiçek notaları mabedinize huzuru getirecek.

ECHOES CANDLE&SCENT LAB.
Yaz Esintisi Çift Fitilli Mum
SATIN AL
THE SIM CO.
Güç Kristalleri
SATIN AL

İçinizdeki gücü uyandırmanıza destek olan The Sim Co. kristalleri meditasyon mabedenizin enerjisini yenileyecek. Kaplan gözü, dumanlı kuvars ve güneş taşının oluşturduğu Güç Kristalleri negatif enerjilere karşı kalkan oluşturacak.


Lavantanın sakinleştirici etkisini Lily’s Candlesın %100 doğal, soya yağından elde edilen Lavanta Cam Serisi Doğal Mumu ile hissedin.

LILY’S CANDLES
Lavanta Cam Serisi Doğal Mum
SATIN AL

AURORA CRAFT
Doğal Tütsü – Healer
SATIN AL

Notalarında adaçayı, ardıç ve defne olan Aurora Craft Healer Doğal Tütsü mabedinizin en önemli destekçisi olacak. Bu canlandırıcı ve şifalandırıcı tütsü, aromatik, sıcak ve gurme kokusuyla da bedeninizi ve zihninizi sakinleştirecek. Enerjinin rahat bir şekilde akması için tasarlanan bu doğal tütsü, uzun bir günün ardından yorgunluğu atmak için birebir.


Homemade Aromaterapi’nin Buhurdan Fondüsünün içerisine damlatacağınız 2-3 damla uçucu yağ, bedeninizin enerji merkezleri olan çakralarınızın dengelenmesine destek olacak.

HOMAMADE AROMATERAPİ
Buhurdan – Fondü
SATIN AL

PRANA VIBES
5’li Palo Santo Tütsüsü
SATIN AL

Doğayı çağrıştıran odunsu kokusuyla meditasyon seansınızın en iyi eşlikçilerinden Prana Vibes Palo Santo tütsü bedeninizin ve bulunduğunuz alanın enerjisini temizleyip dengelemek için yeterli olacak.

Geri dönüşümü destekleyen malzemeler ile tasarlanan Sjorinn Gluggavedur Meditasyon Minderi Seti ile doğa ile bütünleşecek, ruhunuzu dinlendirecek ve zihninizi sadece ana odaklayabileceksiniz.

SJORINN
Gluggavedur Meditasyon Minderi Seti
SATIN AL

NUI YOGA
Yoga ve Pilates Matı
SATIN AL

Nui Yoga‘nın ekolojik malzemeler ile üretilen Yoga ve Pilates Matı, iç ve dış dünyanız arasında kuracağınız bağın en önemli ortaklarından biri olurken, dengeyi yeniden keşfetmenizi, yeteneklerinizi canlandırmanızı sağlayacak.
Miray Akın

1994 yılında Ankara'da doğan Miray, lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde tamamladı. Ardından Hacettepe Üniversitesinde Pazarlama üzerine yüksek lisans eğitimi aldı. İnsan ve hayvan haklarına olan ilgisi, onun birçok sivil toplum örgütünde aktif bir şekilde rol almasını sağladı. Kendisini yazı yazarak ifade eden biri olarak sözlerini kaleme dökmeye tutkun...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP