Bu yaz ne okusam diye düşünüyorsanız Live To Bloom editörlerinin önerilerine kulak verin! Dünya gündemini sarsan korona virüsten, beslenmenin inceliklerine ve düşüncelerin insan bedenine olan etkilerine kadar çeşitli alanları keşfetmenizi sağlayacak temmuz ayı kitap önerilerimiz.

Korona ve Sonrası İçin Güçlü Bağışıklık- Metin Özata, Atilla Bektaş, Barış Türköz

Bağışıklık sisteminizi bir silah olarak kullanmaya hazır mısınız?

Tüm dünyayı sarsan korona virüse karşı bağışıklık sistemini nasıl güçlendirmemiz gerektiğini anlatan bu kitap, virüsü atlattıktan sonra ortaya çıkabilecek olan sağlık sorunlarına ve yapılması gerekenlere de değiniyor. Kitap, sağlığı bütünsel olarak ele almamız gerektiğini belirtirken bağışıklık sistemimizi güçlendirmek için beslenme, uyku, fiziksel aktivite ve stres gibi faktörlerin de önemine vurgu yapıyor. Covid-19 hakkındaki araştırmalar doğrultusunda derlenen bu kitap yardımıyla Covid-19 dışındaki virüslere karşı bilinçlenmek ve hastalık anksiyetesinden kurtulmak da mümkün!

İlginizi çekebilir: Prof. Dr. Metin Özata ile Hormon Dengesini Bozan Alışkanlıklar

Modern Mayr Beslenme Yöntemiyle Sindirim Sanatı- Hasan İnsel

Sindirim sisteminin bütünsel sağlığa etkilerini anlatan akıcı bir sağlık kitabı okumaya hazır mısınız?

Bağışıklık sisteminizi güçlendirmenin, mutluluk seviyelerinizi artırmanın ve en önemlisi modern yaşam temposunda sağlığınızı korumanın yollarını arıyorsanız bu kitap tam size göre. Gündelik yaşamda kolayca uygulayabileceğiniz sağlıklı yaşam önerilerini ve uyguladıkça bağırsak sağlığınıza ve bütünsel sağlığınıza katkı sağlayacak bilgileri bulabileceksiniz.

İlginizi çekebilir: Dr. Hasan İnsel ile Modern Mayr Beslenme Yöntemiyle Sindirim Sanatı

Devrimci Beyin- Richard O’Connor

Beyninizi yeniden şekillendirerek kötü alışkanlıklarınızdan kurtulmaya hazır mısınız?

Hepimizin defalarca kurtulmaya çalıştığı fakat bir şekilde bırakamadığı kötü alışkanlıkları vardır. Aynı yöntemleri deneyip farklı sonuçlar beklemek yerine, psikoloji ve bilişsel bilimin ortaklığıyla yazılmış bu kitaba bir göz atarak kötü alışkanlıklarımızdan kurtulabiliriz. Beyindeki alışkanlık mekanizmasını anlatan ve daha sağlıklı beyin devreleri oluşturmanın anahtarını sunan bu kitap daha mutlu bir beyne sahip olmak için neler yapmamız gerektiğini adım adım açıklıyor.

Süper Genler- Deepak Chopra

“Radikal Zindelik” kavramıyla tanışın!

Genlerimizin gücünü sağlık ve zindelik için kullanabilmenin yollarını anlatan Süper Genler, DNA’larımıza yepyeni bir açıdan bakmamıza yardımcı oluyor. Yaşam tarzımızda yapacağımız küçük değişikliklerle genetik aktivitemizi düzenlemenin yollarının paylaşıldığı bu kitap yaptığımız, söylediğimiz ve düşündüğümüz her şeyle genlerimizi nasıl şekillendirdiğimizi de ortaya koyuyor.

Düşünce Gücüyle Tedavi- Louise L. Hay

Düşüncelerimizin hayatımızda olan her şeyin belirleyicisi olduğunu biliyor muydunuz?

Louise Hay bu kitabında düşüncelerimizden hareketle sağlığımızı nasıl kontrol edebileceğimizi anlatıyor. Sevgi ve özgüvenin mucizevi iyileştirici etkilerini açıkladığı kitap, bizleri iyi ve olumlu bir zihin yapısına teşvik ediyor ve olumsuz düşüncelerin hangi hastalıklara neden olduğunu ele alıyor.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP