Yeni yıl heyecanı yalnızca caddelere, yılbaşı ağaçlarına, mağazalara ya da evinizin en sevdiğiniz köşelerine uğramakla kalmasın! Sizi yılbaşı temasıyla sarıp sarmalayacak birbirinden güzel sıcacık 10 film ile bir seyir ziyafeti çekmeye hazır olun!

Evde Tek Başına (Home Alone)

Ailesi tarafından evde unutulan Kevin’ın iki hırsızla sürdürdüğü komik mücadelesini çoğunuz hatırlayacaktır. Işıl ışıl yılbaşı süsleriyle ve karla kaplı manzaralarıyla sizi yılbaşı ruhuyla bütünleştiren bu filmi hala izlemediyseniz 2019 için ona bir şans verebilirsiniz.

200 Sigara (200 cigarettes)

Keyifli oyuncu kadrosuyla 200 Cigarettes, berbat bir yılbaşı gecesi geçiren Cindy’nin (Kate Hudson) tüm New York çılgınlar gibi yeni yılı kutlarken Brooklyn Köprüsü altında tesadüfi bir şekilde tanıştığı Tom’la (Casey Affleck) romantik bir ilişkiye yelken açmalarını anlatıyor.

Harry Sally ile Tanışınca (When Harry Met Sally) 

Meşhur “İnsan hayatının geri kalanını geçirmek istediği insanı bulduğunu fark eder etmez hayatının geri kalanı bir an önce başlasın istiyor.” sözünün bu filmden geldiğini biliyor muydunuz? Bu cümle, yıllar boyu kadın-erkek ilişkilerini sorgulayan ve aralarındaki ilişkiye herhangi bir anlam yükleyemeyen Harry (Billy Crystal) ile Sally’nin (Meg Ryan) yılbaşı gecesi dansından hafızalarınıza kazınacak.

Oceans 11

Danny, rakiplerine karşı acımasızlığı ile ünlü Terry Benedict isimli adamın Las Vegas’ta ki 3 kumarhanesini birden aynı gecede soymayı planlamaktadır. Bu gece de tahmin edeceğiniz üzere yılbaşı gecesidir! 11 kişiden oluşan bu takım soygunu başarıyla gerçekleştirirse her biri hayatının sonuna kadar yetecek paraya sahip olacaktır. Harika kadrosuyla Oceans 11, yılbaşı aksiyonu için birebir.

Şahane Hayat (It’s a Wonderful Life)

Frank Capra’nın başyapıtı, film listelerinin vazgeçilmezi Şahane Hayat; iş adamı George Bailey’nin intiharın eşiğine gelmesinin ardından Clarence adlı bir ‘koruyucu melek’ tarafından kurtarılışını konu alır. George eski hayatına geri döndüğü bu kurtarılma oyununda, hayatındaki insanların kendisiyle hiç tanışmaması durumunda neler olacağını gözlemleme şansını yakalar. Çoğu ülkede her yılbaşı akşamı televizyonlarda gösterilen bu pozitif filmi mutlaka izlemelisiniz.

Aşk Her Yerde (Love Actually)

Mizahı ve ilişki sorunlarını birbirine harmanlayan 10 farklı hikayesiyle “Aşk Her Yerde”, gerçekten aşkın ve sevginin her yerde olduğunu acı-tatlı atmosferiyle sizlere sunmaya hazır. Hoş Londra manzaraları, sağlam oyuncu kadrosu ve renkli yeni yıl ruhuyla bu film en sevdiğiniz romantik komediler arasında yerini alabilir.

Tatil (The Holiday)

Hayatlarında değişikliğe ihtiyacı olan iki kadın, bir internet sitesi yardımıyla yaşadıkları evleri birbirleriyle takas etmeye karar verirler. Cameron Diaz, Kate Winslet, Jude Law gibi isimlerin oynadığı bu sempatik yılbaşı filmini beğeniyle izleyeceğinizi düşünüyoruz.

Bridget Jones’un Günlüğü (Bridget John’s Diary)

Artık otuz iki yaşına gelmiş olan Bridget, hala hayatını rayına oturtamamış ve aradığı kişiyi bulamamıştır. Artık işleri yoluna koyabilmek adına bir yeni yıl kararı alır ve günlük tutmaya karar verir. O noktadan itibaren kendisini aşık olduğu iki erkeğin arasında kararsız bir vaziyette bulur.

Kutup Ekspresi (The Polar Express)

Artık Noel babaya ve yeni yıl ruhuna inancı kalmayan küçük bir erkek çocuğu, oldukça tuhaf bir trene atlayarak hiç bilmediği yollara düşer. İçerisinde bir sürü mucizenin yaşandığı bu tren, Noel Baba’nın ikamet ettiği Kuzey Kutbu’na doğru yol almaktadır. Çok keyifli bir animasyon filmi olan Kutup Ekspresi kesinlikle sizi hem çocukluğunuza hem yeni yıl heyecanına götürecek.

Elf

Listemizin son filmi Elf, yine yılbaşı ruhunu iliklerinize kadar hissettiren fantastik bir film. Buddy, Kuzey Kutbu’nda büyümüş ve bir elf olmuştur. Fakat boyu büyümeye başlayınca aslında bir insan olduğu ortaya çıkmıştır. Durum böyle olunca Buddy, babasını bulmak için yollara düşer ve tası tarağı toplayıp New York’a gelir. Büyüdüğü dünyaya benzemeyen New York ona bir aile kazandırır ancak bu yeni geldiği yerde alışkın olduğu yeni yıl ruhundan eser yoktur.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP