Hakkımızda

Biz sadece daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık…

Daha iyi yaşamak, sağlıklı bir bedene sahip olmanın yanı sıra zihnin, duyguların ve ruhun bütünleşebilmesi, duygusal ve sosyal ilişkileri iyi bir şekilde sürdürebilmek,  yaşama karşı pozitif ve tatminkar olabilmek ve bizi kucaklayan doğa ile uyumlu yaşayabilmek ile mümkün. Mevcut durumunuz ne olursa olsun, biz değişen ve gelişen canlılarız, hepimizin içinde var olan potansiyelin de farkındayız. Bu yüzden “iyi olmak” demek biz ve seçimlerimiz demek.

Live to Bloom olarak, wellness dünyasına ait gelişmeleri, bilgi sağlayan içerikleri ve uzman kişilerin önerilerini bilinçli bir sağlıklı yaşam tarzı farkındalığı sağlamak için bir araya getiriyoruz. Seçim sizin!


Shop Live to Bloom

Rutinlerin gücünden bitkilerin iyileştiren etkisinden taşların enerjisinden ve doğanın ruhundan ilham alıyoruz. İyi olma halinin bedeni, zihni ve ruhu besleyen bilinçli seçimler ile mümkün olduğuna inanıyoruz. Shop.livetobloom.com ile well-being dünyasının seçkin markalarını tek çatı altında buluşturuyoruz.


BloomFest

BloomFest daha iyi bir yaşama sahip olmayı sağlayan konularla ilgili farkındalık yaratmak, bilgilendirmek ve ilham vermek amacıyla sağlık/wellness sektörü önderlerini, alanında uzman isimleri ve benzer misyon taşıyan markaları aynı çatı altında buluşturan bir etkileşim platformu olup dijital wellness platformu olan Livetobloom.com’un kurucusu Ceren Ceylan Ertaç ve iletişim danışmanı/ Institute for Integrative Nutrition’dan sağlık koçluğu sertifikalı Pınar Özdemir Hotiç tarafından hayata geçirilmiştir.