Kurumsal Wellness


Daha sağlıklı, mutlu ve üretken olabilmemiz konusunda yaşam alanlarımızın bir fark yaratabileceğini biliyoruz.

Her zaman bütünselliğinden bahsettiğimiz iyi yaşam kavramı ne kadar genişse o kadar işlevseledir. İyi yaşam bilincini ve yüksek farkındalık seviyesini günün her anında korumak ve kendimizle sınırlı kalmadan etrafa yaymak, çevremizdeki insanları da potansiyelinin daha yüksek noktalarını fark etmeye ve kullanmaya teşvik eder.Live to Bloom ile Kurumsal Alanlarda İyi Yaşam Çözümleri

Çalışma alanlarında maksimize edilmiş motivasyonun ve üretkenliğin iyi yaşam bilinci ile mümkün olduğunu biliyoruz. Teknolojinin de desteğini arkamıza alarak, alanında uzman kişilerle beraber tasarladığımız kurumsal şirketler için iyi yaşam eğitimleri ve aktiviteleri ile çalışma alanında yaşanan stresi azaltıyor, daha sağlıklı bir çalışma ortamı yaratıyor ve herkesi iyi yaşam hakkında bilinçlendiriyoruz. Şirketlerin kültürleri, istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak tasarladığımız programlarla, önceliğimiz olan sağlıklı, mutlu ve üretken çalışma ortamını mümkün olan en etkili şekilde geliştiriyor ve her çalışan için mümkün kılıyoruz.Live to Bloom küratörlüğünde özel olarak hazırlanan iyi yaşam programlarıyla tüm şirket çalışanları şehir hayatında dengeyi keşfediyor ve kendileriyle yeniden bağ kuruyor!

Her çalışanın sağlıklı alışkanlıklar ve iyi yaşam konusunda hedefler edinmesinin performans, sağlık ve mutluluk konusundaki önemini biliyoruz. Sahip olduğumuz bilgi birikimi ile gözlemlerimizi birleştirerek, her şirket ve birey için öznel olması gerektiğini düşündüğümüz iyi yaşam yolculuğu konusunda sizlere rehberlik ediyoruz. Şehir hayatının getirisi olan hızlı ve yoğun hayat tarzının içinde kişilere bireysel ihtiyaçlarının farkına varmaları ve kendileri ile bağ kurmaları için bir alan açıyoruz. Bireylerin kendilerini tanımasına ve bu şekilde limitlerini genişletmesine öncülük ediyoruz.