Gezegenlerin burcunuza olan etkilerini merak ediyorsanız Haftalık Burç Yorumları (18 Kasım – 24 Kasım 2019) Live To Bloom’da yayında!

Koç burcu

Pazartesiden perşembeye hayallerinizi gerçekleştirmek için son derece realist bir bakış açısı ve sıkı çalışma disipliniyle hedeflerinize odaklanabilirsiniz. İyimser olmanızın yanı sıra kendi limitlerinizin farkına varabilir ve büyük resme odaklanmaya başlayabilirsiniz. Hafta sonu ise neşe, sevgi, rahatlama ve sosyallik ile sizi bekliyor olacak. Ilımlı ve sevecen tavrınız herhangi bir ilişki probleminizi çözümleyebilmek için size yardımcı olabilir. 

Boğa burcu

Hafta içi boyunca kendinizi daha hassas hissedebilir, sevgi ve ilgiye karşı artan ihtiyacınızla arkadaşlık ilişkilerinize ağırlık verebilirsiniz. Bu yöneliminiz hem sosyal ilişkilerinizi hem de ikili ilişkilerinizi daha derin bir seviyeye taşıyabilir. Hafta sonu kendinizi dengede hissederek mantığınızla duygularınızı eşit bir seviyeye taşıyabildiğinizi fark edebilir ve kendinizi rahat hissedebilirsiniz. 

İkizler burcu

İkizler burcunu bu hafta duygusallık bekliyor. Hayatınızdaki her şey size çok daha güçlü duygular hissettirebilir ve daha yoğun tepkiler vermenize neden olabilir. İçinde bulunduğunuz bazı arkadaşlık ilişkileri yeni bir flörte dönüşebilir. Perşembeden pazara aşk, para, denge ve mutluluk gibi konularda kendinizi son derece rahatlamış hissedebilirsiniz. Estetik yönünüz kuvvetlenebilir.

Yengeç burcu

Bu hafta kendinizi aşkı özler bir halde bulabilirsiniz. Eğer yalnızsanız herhangi birine karşı takıntı geliştirdiğinizi hissedebilir ve onu aklınızdan çıkaramadığınızı fark edebilirsiniz. Bu dönemde hayatınıza büyük bir aşk girebilir ve tüm deneyimlerinizi değiştirebilir. Eğer ilişkiniz varsa derin duygularınız ilişkinizi daha da derin bir seviyeye taşıyabilir. Hafta sonu eviniz, aileniz ve ilişkilerinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesi ve salı günleri Aslan burcunda yükselişe geçen ay, özel hayatınıza odaklanmanızı sağlayabilir. Kendinizi her zamankinden daha hassas hissederek aile, ilişki, arkadaşlık gibi konularda konuşmak ve kafanızı karıştıran konuları açıklığa kavuşturmak isteyebilirsiniz. İç huzurunuz bütünsel olarak sizde bir denge yaratabilir ve kendinizi cömert, sosyal, mutlu, sıcakkanlı hissedebilirsiniz.

Başak burcu

Size keyif veren bazı ilişkilerinize karşı yoğunluk ve tutku hissetmeye başlayabilirsiniz. Sevdiklerinize karşı daha farklı derin duygular içerisinde olurken özellikle de partnerinize özel bir ilgi gösterebilirsiniz. Hafta sonu da bu ruh halinizle bağlantılı olarak sevgi, şefkat gibi duygular, aile veya arkadaşlarla hoşça geçirilen vakitler ile enerjinizi yükseltebilir. Yeni arkadaşlarla tanışabilir ve yeni flörtlere açık olabilirsiniz.

Terazi burcu

Pozitif enerji ve netlik duygusu işlerinize odaklanmanıza ve enerjinizi faydalı alanlara aktarmanıza destek olabilir. Eğer rahatlamak istiyorsanız herhangi bir şeyle ilgilenmeden bu hafta kendinizi rahatlamaya ve dinlenmeye odaklayabilirsiniz. Stressiz bir hafta sonuyla birlikte aşk, iyimserlik, ilişkilerde iyileşmeler gibi olumlu konular gündeminizde olabilir. Ayrıca hediye veya iltifatlara boğulabilirsiniz.

Akrep burcu

Cömert bir hafta sizler için başlıyor. Sevgi ve para açısından cömert olduğunuz bu hafta içerisinde şansınız son derece açık olabilir. İltifatlar, hediyeler veya para ödülleri alabilirsiniz. Yeni bir kursa veya çalışmaya başlayabilir ya da uzun mesafe seyahatler yapabilirsiniz. Hafta sonu ilişkilerde ne istediğinizi keşfedebilir uzun zamandır flört etmek istediğiniz birine ilk adımı atmak için cesaret gösterebilirsiniz.

Yay burcu

Hafta içi kendinizi duygusal ve düşünsel anlamda dengesiz hissedebilirsiniz. Duygusal anlamdaki iniş çıkışlarınız herhangi biri veya bir konu hakkındaki spesifik düşüncelerinizi etkileyebilir. Bu farklı enerjiyi yönetebilmenin en güzel yolu kendinizi kendinize odaklamak olabilir. Tüm düşüncelerinizin hem iyi hem de kötü yanlarını tespit ederek dengeli bir boyuta ulaşabilirsiniz. Hafta sonu bu karışık enerjiniz sakinleşebilir.  

Oğlak burcu

İyimserlik, iyi şans ve mutluluk bu hafta Oğlak burçlarının kapısını çalıyor. Yeni projelere başlamak veya farklı hedefler belirlemek için ideal bir hafta. Çevrenizdekilerin desteğini göreceğiniz bu hafta içerisinde hiçbir zorlukla karşılaşmayabilir ve kendinizi zihinsel, duygusal, spiritüel anlamda gelişir halde bulabilirsiniz. Hafta sonu rahatlamak, dinlenmek, arkadaşlarla keyifli vakit geçirmek iyi bir fikir olabilir.

Kova burcu

Bu hafta içi hayattan ne beklediğinizi anlamlandırmak için derin düşüncelere vakit ayırabilirsiniz. Geleceğiniz hakkında iyimser davranabilir ama aynı zamanda da koşullarınızın farkında olarak gerçekçiliği de elden bırakmayabilirsiniz. Bu davranış, kendinize olan güveninizin artmasını sağlayarak hayallerinize daha yakın hissetmenizi sağlayabilir. Hafta sonu ise aşka vakit ayırmak ve sosyalleşmek için ideal bir zaman.

Balık burcu

Bu hafta karşınıza bazı fırsatlar çıkabilir ve kendinizi kişisel anlamda geliştirme fırsatı bulabilirsiniz. Bazı maddi kazançlarınız olabilir, akademik anlamda kendinizi geliştirebilir veya uzun seyahat planları yapabilirsiniz. Hafta sonu ise seviye, şefkate ve ilgiye karşı artan ihtiyacınızla daha hassas geçebilir. Kendinizi umursamaz ve dengesiz hissetseniz bile karşı taraftan ilgi ve romantizm bekleyebilirsiniz. 

İlginizi çekebilir: Astroloji ve Burçlar: Kasım Ayına Genel BakışLive to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP