Gezegenlerin burcunuza olan etkilerini merak ediyorsanız Haftalık Burç Yorumları (2 Aralık – 8 Aralık 2019) Live To Bloom’da yayında!

Koç burcu

Pazartesiden çarşambaya kadarki süreçte pozitif ruh haliniz duygusal yönünüzü besleyebilir ve ilişkilerinizde daha ılımlı bir tavır sergilemenize destek sağlayabilir. Bu hafta en ufak bir endişe duygusu hissetmeden kendinizi keyifli hislerin akışına bırakabilirsiniz. Herhangi bir ilişki probleminiz varsa sessiz kalmaktansa çözüm yoluna gitmeyi deneyin. Çünkü bu hafta, ilişkilerinizi ve kendinizi geliştirmek için harika bir fırsat olacak.

Boğa burcu

İnsanlar üzerinde güçlü etkiler bırakacak harika bir haftaya başlangıç yapan Boğalar, düşünce ve iletişim güçleriyle ön planda olacaklar. Çalışmaya, araştırmaya ve öğrenmeye odaklı olduğunuz bu hafta içerisinde hem kendinizle hem de çevrenizdekilerle ilgili yeni şeyler keşfedebilirsiniz. Hafta sonu, harekete geçmeniz gereken konularda ilk adımı atmanız için ideal bir zaman. Dürüstlüğünüz ve samimiyetinizle birçok konunun üstesinden gelebilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya hayal gücünüz son derece yaratıcı ve gerçekçi olacak sevgili İkizler. Meditasyon yapmak isteyebilir veya spiritüel aktivitelere yönelmeyi tercih edebilirsiniz. Bu mistik yönelim ilişkilerinizi etkileyebilir ve birtakım romantik ya da nostaljik buluşmalara denk gelmenizi sağlayabilir. Eğer bir ilişkiniz yoksa, hafta sonu sizi seven, sizinle ilgilenen potansiyel ruh eşinizi bulmanız mümkün.  

Yengeç burcu

Derin düşüncelerin ve gizli olanı ortaya çıkarma içgüdüsünün yükselişte olduğu bu hafta içerisinde Yengeç burçları, hisleriyle zekasını ortak noktada birleştirmeyi tercih edecek. Denge ve uyumun yakalanacağı bu süreçte sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla keyifli zamanlar geçirebilir ve aynı zamanda ilişkinizde hiç konuşulmamış bazı özel konuları gün yüzüne çıkararak duygusal anlamda derinleşebilirsiniz.  

Aslan burcu

Kendini dengesiz hissetmeye başlayan Aslan burçları, birtakım anlaşmazlıklar ve zıtlaşmalarla haftayı huzursuz bir ruh halinde geçirebilir. Duygusal iniş çıkışları belirli bir konu veya kişi hakkındaki düşüncelerini etkileyebilir ve sorgulama ihtiyacı doğurabilir. Ancak hafta sonu, bu karmaşık mod yerini romantizme, rahatlamaya ve hayal gücüne bırakacak. Bu sakin süreci film izleyerek, evinizde vakit geçirerek ve bir şeylerle ilgilenerek değerlendirebilirsiniz.  

Başak burcu

Pazartesiden perşembeye kadarki süreçte etrafınızdakilere yardımcı olabilir, satın alma, ortaklık yürütme, iş anlaşmaları gerçekleştirme gibi konularda öncülük yapabilirsiniz. İçgüdüleriniz ve zekanızla doğru kararları vermede herhangi bir sıkıntı yaşamayacağınız bir hafta içerisindesiniz. Cumadan pazara kadarki süreçte sosyalleşme, flört, karşılıklı sevgi ve saygı, iyi duygular ve mutluluk gibi konular ön plana çıkabilir. 

Terazi burcu

Haftanın ilk yarısında duygularınız ön planda olabilir. Kötü alışkanlıklar, takıntılara ve duygusal yüklere son vermek için oldukça elverişli bir döneme giriş yaptığınız bu hafta, yakın çevrenizle zaman geçirip aitlik duygusunu sonuna kadar deneyimlemekten keyif alacaksınız. Haftanın ilk günlerinde hayatınızı tamamen değiştirecek o kişi ile tanışma ihtimaliniz de oldukça yüksek. Aşk, uyum, denge ve hayatınızı güzelleştiren her şeyi sonuna kadar hissettiğiniz ve takdir ettiğiniz bu süreçte ikili ilişkiler gündeminiz olacak.

Akrep burcu

Akrep burçları için sosyal ortamlarda daha fazla bulunmak istedikleri bir hafta başlıyor. Bu süreçte romantik ilişkilere oldukça açık olan ve içlerinden gelen hisleri takip ederek doğru kişiyi bulabilecek olan Akrep burçları, sosyal ortamlarda da ilginin odağı olabilirler. Hafta boyunca olumlu değişimler Akreplerin peşinde!

Yay burcu

Olup bitenlerin derinindeki nedenleri ve anlamları gördüğü ve dolayısıyla daha derin bağ kurduğu bir haftaya giriş yapan Yay burçları için aile bağları bu hafta bambaşka bir önem kazanıyor. Hisleri dile getirmek konusunda oldukça rahat olacakları bu süreçte romantik ilişkilere başlamak için atılması gereken adımlarda da şans Yaylardan yana!

Oğlak burcu

Hafta boyunca sosyal ortamlarda dikkat çekecek olan Oğlak burçları aynı zamanda seksüel olarak da oldukça iyi hissettikleri bir haftaya giriş yapıyorlar. Her zamankinden daha sosyal bir dönem olacağı için arkadaş edinmek ve romantik ilişkiler kurmak için oldukça elverişli bir hafta Oğlakları bekliyor. Özellikle ilişkiler konusunda standartları düşürmemeye dikkat!

Kova burcu

Bu hafta Kova burçlarını adeta kendilerini yeniden keşfedecekleri bir ruh hali bekliyor. Hedeflerini, isteklerini ve hayat planlarını gözden geçirecekleri bu hafta iş ve aşk ilişkileri konusunda yeni başlangıçlar yapabilirler. Hafta boyunca da özgüvenleri ve kendilerine olan saygıları oldukça yüksek olabilir.

Balık burcu

Aşk konusunda yılın en aktif haftasına giriş yapan Balık burçları bu süreçte kendilerini oldukça seksi ve özgüvenli hissedecekler. Değişim konusunda da oldukça rahat olacakları bu hafta hayatlarında değişiklikler yaratacak kişilerin ve olayların peşinde olacaklar. Oldukça önemli kararlar alacak olan Balık burçları bu aşamada içlerinden gelen sesi dinleyerek kendileri için doğru olanı kolaylıkla bulabilirler.

İlginizi çekebilir: Astroloji ve Burçlar: Aralık Ayına Genel BakışLive to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP