Gezegenlerin burcunuza olan etkilerini merak ediyorsanız Haftalık Burç Yorumları (21 Ekim – 27 Ekim 2019) Live To Bloom’da yayında!

Koç burcu

Hafta içi yeni bir ilişkiye başlamak adına doğru bir zaman. Uzun süreli ilişkiler için sağlam adımlar atabilirsiniz. Tüm ilişkileriniz bu hafta boyunca devam edecek olan hassas yaklaşımlarınızdan ve merhametli ruh halinizden faydalanabilir. Hafta sonuna doğru para, mutluluk, denge ve huzur gibi konular ön plana çıkarak size iyi karmanın gelecek vadedeki getirilerini hatırlatabilir. 

Boğa burcu

Pazartesiden çarşambaya romantik karşılaşmalar ve heyecanlı flörtler yükselişe geçiyor. Cazibeniz çevrenizdekileri etkilemenize yardımcı olmakla kalmayarak ruh eşinizi bulmanıza veya halihazırdaki ilişkinizi daha kuvvetli bir hale getirmenize destek sağlayacak. Bu hafta alışverişe ağırlık vererek kendinize yeni kıyafetler, aksesuarlar veya ev eşyaları hediye etmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu birtakım ufak meselelerden gerilebilirsiniz, tartışmalardan uzak durmaya özen gösterin.

İkizler burcu

Hayatınıza değişim ve heyecan dahil oluyor, üstelik sizi üzecek veya kaosa sürükleyecek gelişmelere neden olmadan! Kendinizi pozitif bir ruh hali içerisinde hissedebilir, gelecek güzel haberlere veya gelişmelere karşı motivasyonunuzu en üst seviyede tutabilirsiniz. Hafta sonu kötü alışkanlıklarınızı veya sizi geriye çeken ilişkilerinizi bir kenara bırakmak, yeni bir defter açmaya hazırlanmak için uygun bir zaman olabilir. 

Yengeç burcu

Bu hafta hayatınızdaki flört oranı ve ilişki derinliği artıyor. Bu hafta içi size kendinizi iyi hissettirecekken hafta sonu hayal kırıklığına uğramanıza neden olan olaylarla karşınıza çıkabilir. Arzularınız ve beklentileriniz artabilir ve bunu karşı tarafa doğru bir şekilde aktarma konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. En doğru yaklaşım, pes edip mutsuz hissetmektense sakinlikle mücadeleye devam etmeniz olabilir. 

Aslan burcu

Pazartesiden çarşambaya kadarki süreçte Aslan burcunda etki gösteren Ay, özel hayatınıza ve ailenize odaklanmanıza ortam sağlayabilir. Kendinizi her zamankinden çok daha fazla hassas ve duygusal hissedebilirsiniz. İlişki konularını konuşmak için mükemmel bir zaman çünkü içinizdeki sakinlik ve hassasiyet karşı tarafı kırmadan, açıkça hissettiklerinizi söylemeniz konusunda size yardımcı olabilir.

Başak burcu

Hafta içi ani bir aşk ihtimaliyle gündeminizi değiştirebilir. Yeni bir hobi edinerek farklı ortamlara girmek, rahatlamak, kendinizi bulmak ve iç huzurunuzu keşfetmek için özel bir heyecan hissedebilirsiniz. Hafta sonu arkadaşlıklar sizin için daha önemli bir hale gelebilir, kendinizi özel birileriyle paylaşımda bulunabilmenin özlemi içinde hissedebilirsiniz. Bu süreçte karşınıza çıkacak olan flört ihtimalleri uzun süreli ilişkilere dönüşebilir. 

Terazi burcu

Kişisel ilişkilerinizdeki gözlemleriniz karşınızdakiler hakkında ne hissettiğiniz veya onların size karşı ne hissettiği konularında size doğru ipuçları veriyor. Bu nedenle halihazırda bir ilişkiniz varsa daha derin bir seviyeye ulaşmanız bu hafta içerisinde mümkün hale gelebilir. Bilinçaltınız yoğun bir aktivite halinde. Bu, davranışlarınıza yansıyabilir ve kendinizi kontrol etme konusunda her zamankinden daha güçlü hissedebilirsiniz. 

Akrep burcu

Hafta içi ilişkilerinizde derinleşme veya yepyeni bir aşk olasılığı söz konusu olabilir. Kendinizi güzelliğin ve estetiğin büyüsüne kapılmış bir halde bulabilirsiniz. Bu nedenle de kaostan, kalabalık ortamlardan, tartışmalı konulardan kaçınmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu sevdiklerinizle vakit geçirerek ilişkilerinizi daha spiritüel ve yoğun birlikteliklere dönüştürmek için bazı adımlar atabilirsiniz. 

Yay burcu

Uzun süreli ilişkilere yatırım yapmak için doğru bir zaman. Kendi yaş grubunuzun dışında veya farklı bir kültürden yeni bir ilişkiye başlayabilir ve hiç tahmin etmeyeceğiniz şekilde bu ilişkiyi uzun soluklu bir seviyeye taşıyabilirsiniz. Hafta sonu kendinize olan güveniniz artabilir, daha fazla seksi ve cesur hissetmeye başlayabilirsiniz. Cinsel hayatınızda bazı yenilikler ve ufak heyecanlar söz konusu olabilir. 

Oğlak burcu

Bu hafta romantizm, rahatlama, hayal gücünden tam verim alabilme gibi konular için çok verimli bir hafta diyebiliriz. İnsanlara yardım etme içgüdünüz farklı bağlar geliştirmenize ve sosyal ilişkilerinizin kuvvetlenmesine olanak sağlayabilir. Sevgi ve ilgi ihtiyacınız aile veya arkadaşlık ilişkilerinize daha fazla yönelmenize ve bilinçaltınızdaki düşünceleri keşfetmenize yardımcı olabilir. 

Kova burcu

Bu hafta sizin için öne çıkan duygular arasında; yaratıcılık, hassasiyet, hayal gücü ve duygusal yoğunluk var. Arkadaşlarınız bu pozitif duygular nedeniyle sizden yardım istemeye gelebilir ve ağlayacak bir omuz aradıklarında size koşma ihtiyacı duyabilir. Hafta sonu aile üyelerinizden de bu ihtiyacın geldiğini fark edebilirsiniz. Bu nedenle aile ve arkadaşlarla ilişkileri geliştirmeye ve derinleştirmeye yönelik, duygu yüklü bir hafta içerisinde olabilirsiniz.

Balık burcu

Kendinizi romantizm içerisinde hissettiğiniz bir hafta başlıyor. Etrafınızdaki güzel detaylardan sıklıkla etkilenebilirsiniz. Dış güzelliğin yanı sıra iç güzelliğe de önem verebilir karşınızdaki insanlarla derin muhabbetlere girebilirsiniz. Hafta sonu eğer yalnızsanız geçmişinizdeki birine karşı takıntılı duygular hissedebilir bazı eski anıları hatırlayabilirsiniz. Eğer ilişkiniz varsa bu derin düşünme hali var olan ilişkinize pozitif yönde yansıyabilir. Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP