Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları 22 Mart– 28 Mart 2021) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden perşembeye ikili ilişkilerinizde derin duygular ve iyileşmeler hissedebilirsiniz. İç dengeniz güçlenebilir. Bu dönem aynı zamanda herhangi kötü bir alışkanlığı, bağımlılığı bırakmak için de ideal bir zaman olacak. Hafta sonu para veya aşk konularında güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Özellikle dijital platformların üzerinden yeni bir kişiyle tanışabilirsiniz. Yaratıcı yönünüzün ortaya çıkacağı bu dönemde kişisel zevkleriniz daha çok şekillenecek. 

Boğa burcu

Haftanın ilk yarısı yapmanız gereken kağıt işlerini, ödevlerinizi, muhasebelerinizi yapmak için ayırabilirsiniz. Artan konsantrasyonunuz sayesinde sıkıcı görülen bu işler bu günlerde zulüm gibi hissedilmeyecek. Hafta sonunda şans eseri, güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaşanacak sürpriz olayları içinizde, önceden hissedeceksiniz. Sürpriz karşılaşmalar sonucu normalde çekici bulmayacağınız birisine duygular hissedebilirsiniz. Bu dönem kötü ilişki düzenlerinizden, alışkanlıklarınızdan kurtulmak için ideal bir zaman olacak. 

İkizler burcu 

Pazartesi ve salı günü rahatlayabilir ve kişisel veya mesleki başarılarınızın tadını çıkarabilirsiniz. Hedeflerinize, inançlarınıza daha çok yakınlaşmanın mümkün olacağı bu günlerde kişisel gelişiminizi eğitimlerle, dernek projeleri ile veya seyahatlerle destekleyebilirsiniz. Haftanın geriye kalan günleri aşk ve parasal konularda şansınız açık olacak. Hayatınızdaki özel kişiye daha çok sevgi göstermeye hevesli olabilirsiniz. Sosyal ilişkilerinizde daha sevecen ve arkadaş canlısı olacağınız bu dönemde yeni insanlarla tanışabilirsiniz. 

Yengeç burcu

Pazartesiden perşembeye artan konsantrasyonunuz sayesinde zorlu işlerin altından kolaylıkla kalkabilirsiniz. Sınavlarınıza girebilir, işe, krediye başvurabilir veya görevlerinizi tamamlayabilirsiniz. Uzun dönemli planlar veya iş birlikleri yapmak için ideal bir zaman olacak. Hafta sonu başkalarından sevgi ve ilgi görme isteğiniz artacak fakat bu ihtiyacınızı karşılamak için normalden daha fazla efor sarf etmeniz gerekebilir. İkili ilişkilerinizde yaşanacak bu iletişimsizlik hayal kırıklığı, tatminsizlik yaşamanıza veya gerginliklerin yaşanmasına neden olabilir. 

Aslan burcu

Pazartesi ve salı günleri polarize olan karmaşık düşünceleriniz günlük hayatı veya sıradan problemleri algılamanızı zorlaştırabilir. Bu dönemde hassas konuları konuşmaktan, tartışmalara katılmaktan kaçınabilirsiniz. Kendi içinize dönmeniz veya akıl hocası olarak gördüğünüz kişiyle duygularınızı paylaşmanız daha verimli sonuçlar doğurabilir. Çarşamba gününden pazara stressiz ve tasasız hissedebilirsiniz. Çevreniz bu kaygısız ve pozitif tavrınıza aynı şekilde karşılık gösterecek. Sosyal ortamlarda sakinleştirici ve sevecen tutumunuz popülerliğinizi ve saygınlığınızı arttırabilir. 

Başak burcu

Haftanın ilk günlerinde içinizde biriktirdiğiniz tüm sinir, stres veya üzüntü kuvvetlenerek kontrolünüzü kaybetmenize neden olabilir. Sabırlı olmaya ve tartışmalardan uzak durmaya çalışabilirsiniz. Kötü hislerinizi sizi oyalayacak başka fiziksel veya zihinsel aktivitelere yönlendirebilirsiniz. Çarşambadan pazara ise özgürleşeceğiniz ve sosyalleşmek isteyeceğiniz bir dönem olacak. Yaşanan bu pozitif değişim yeni bir aşka yelken açmanızı veya var olan ilişkinizi kuvvetlendirmenizi sağlayabilir. Artan yaratıcı yönünüz sayesinde müzik, sanat ve moda konularında potansiyelinizi keşfedebilir veya kişisel zevklerinizi sağlamlaştırabilirsiniz.

Terazi burcu

Duygularınızı paylaşmak, sosyalleşmek ve romantik buluşmalara zaman ayırmak için oldukça elveriş günler sizleri bekliyor. Kendinizi açıkça ifade etmek konusunda zorlanmayacağınız bu süreçte kendinizi her zamanki halinize göre çok daha mutlu, huzurlu ve bütün hissetmeniz olası. Uzun süredir zihninizde yer tutan ve sonuçlanmasını beklediğiniz konularla ilgili sürpriz gelişmeler yaşanabilir. Mutlu edici bu gelişmeler sonucunda da uzun dönemli planlarınızı yeniden gözden geçirmek durumunda kalabilirsiniz.

Akrep burcu

Zihninizi meşgul eden ve hayatınızda radikal değişimlere neden olacak konularla ilgili olumlu gelişmeler kapıda! Dinamikleşen iş hayatınız size yeni anlaşmalar, iş birlikleri ve değişimler getirebilir. Uzun dönem planlarınızda değişiklik yapmanız gerekebilir. Hayatınızın gidişatıyla ilgili kararlar almanız gereken bu dönemde kendinizi duygusal olarak savunmasız hissedebilirsiniz. Zihninizin her zamankinden çok daha meşgul olduğu bu günlerde zamanınızı yakın çevreniz ve ailenizle geçirmek kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olabilir.

Yay burcu

Yeni gelen hafta sizlere uyum, şans, gelişim, bolluk ve bereket getiriyor. Spritüal anlamda gelişmeye açık olduğunuz bu hafta farkındalığınızın hiç olmadığı kadar yükseldiğini hissedebilirsiniz. Olumlu duyguların gündemde olacağı bu günlerde iş hayatınızda da beklediğiniz gelişmeler kapınızı çalabilir. Olumlu bakış açınızın ve sıcak duygularınızın en büyük etkilerini ilişkilerinizde görmeniz de olası. Çekiciliğinizin arttığı bu yeni haftada sosyalleşmek ve yeni insanlarla tanışmak kendinizi keşfetmenize yardımcı olabilir.

Oğlak burcu

Yeni gelen hafta ile gündeminizde kişisel gelişim konuları belirebilir. İç sesiniziniz ve sezgilerinizin güçlendiğini fark edebilirsiniz. Gelişime her zamankine göre çok daha açık olduğunuz bu günlerde kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. İletişim yönünden de oldukça açık olduğunuzu hissedebilir, hem iş hem de sosyal hayatınızda ön planda olmak isteyebilirsiniz. Daha önceden hiç karşılaşmadığınız duygular hissetmeniz de bu günlerde olası. Aileniz ve yakın çevrenizle zaman geçirmek kendinizi ifade etmeniz ve duygularınızı tanımlamanız konusunda size yardımcı olabilir.

Kova burcu

Hayal dünyanızın, rüyalarınızın ve sezgilerinizin belirginleşerek ve size yol göstereceği günler kapıda. Bu süreçten en fazla faydayı sağlamak için kendinize zaman ayırmak iyi bir tercih olabilir. Meditasyon ve benzeriz spritüal pratiklere günlük hayatınızda yer vermek de etkili olabilir. Olumlu bir zihin yapısında olacağınız bu süreçte iş hayatınızda beklenmedik gelişmeler olabilir. Bu gelişmeler sonucunda uzun vadeli planlarınızda değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz, kendinize tamamen yeni bir yol çizebilirsiniz.

Balık burcu

Çekiciliğinizin artacağı günlere giriş yapıyorsunuz. Bu süreçte hem romantik hem de arkadaşlık ilişkilerinizde olumlu yönde gelişmeler gözlemleyebilirsiniz. Sosyal ortamlarda kendinizi çok daha rahat hissedeceğiniz ve kendinizi çok daha rahat ifade edeceğiniz bu günlerde ilişkilerinizin güçlendiğini ve derinleştiğini de fark edebilirsiniz. Sosyal ve iş hayatınızda her zamankinden daha ön planda olmak, fikirlerinizi paylaşmak ve yeni kararlar almak isteyebilirsiniz.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP