Gezegenlerin burcunuza olan etkilerini merak ediyorsanız Haftalık Burç Yorumları (27 Ocak – 2 Şubat 2020) Live To Bloom’da yayında!

Koç burcu

Pazartesiden çarşambaya kadarki süreç rahatlamak, eğlenmek ve partnerinize vakit ayırmak için ideal! Kaygı ve huzursuzluk gibi negatif duygulardan uzaklaşabilir, enerjinizi tamamen hem duygusal hem de iş ilişkilerinize ayırabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa yeni bir flört söz konusu olabilir. Hafta sonunu ise çalışarak geçirmek isteyebilirsiniz çünkü konsantrasyon gücünüz ve karar verme yetiniz artış gösteriyor olacak.

Boğa burcu

Pazartesiden cuma öğleden sonrasına kadar tüm ilişkileriniz sıcacık ve son derece arkadaşçıl olacak! Çevrenizdekilerin duygusal ihtiyaçlarını çok iyi şekilde ölçüp tartabiliyor olacaksınız. İnsanlar sizinle her şeyi paylaşabileceklerini hissedecek. Cuma akşamından itibarense Boğa burcuna geçecek olan Ay nedeniyle daha duygusal ve sakin hissedeceğiniz için kendinizi ilişki konularını konuşmaya son derece hazır hissedebilirsiniz.

İkizler burcu

İkizler burçlarını hafta içi daha korumacı ve sorumluluk sahibi bir ruh haline bürünebilir. Bu nedenle sevdiklerinizle gerçek duygularınızı ve ciddi düşüncelerinizi paylaşmanız için bu haftanın harika bir süreç olduğunu söyleyebiliriz. Bağlılık, sadakat ve aile gibi konular sizin için yükselişe geçiyor olacak. Aynı şekilde hafta sonu da derin konuşmaların yaşandığı ve içgüdülere yoğunluk verildiği bir süreç olarak karşınıza çıkabilir.

Yengeç burcu

Hafta sizin için heyecan ve değişimle başlıyor! Herhangi bir kaos duygusu yaşamadan değişimin içine dalacağınız bu yeni hafta içerisinde enteresan karşılaşmalar yaşayabilir, eski alışkanlıklarınızı ve sağlıksız ilişkilerinizi geride bırakabilirsiniz. Hafta sonu sevgi ve şefkate duyduğunuz ihtiyaç artış gösterebilir bu nedenle hem duygusal hem cinsel ilişkilere yönelebilirsiniz.

Aslan burcu

Aslan burçları bu haftayı eski arkadaşları ve ailesiyle geçirmeyi tercih edecek olabilir. Tüm ilişkileri sıcak, duygusal ve hassas şekilde ilerleyecek olan Aslanlar, yeni arkadaşlar edinirken eskileriyle aralarındaki buzları da eritebilir. Hafta sonuna doğru da derin düşünce, doğru yargılama, konsantrasyon, sorumluluk alma ve karar verme gibi ciddi konularda daha yetkin olduklarını fark edebilirler. 

Başak burcu

Hafta içi sizin için ilişkilerinizde, alışkanlıklarınızda ve ev yaşamınızda değişiklikler yapmak için oldukça uygun bir zaman. Bu değişiklikler size yara vermeyeceği gibi yeni fırsatlara olanak sağlamaya da yardımcı olacaklar. Hafta sonu maceracı, duygusal ve sevgiye ihtiyaç duyan yönleriniz ağırlık göstermeye başlayarak ilişkilere olan bakış açılarınızı değiştirmeye başlayabilir.

Terazi burcu

Odağınızın aşk ve ilişkilere doğru yöneldiği bir haftaya giriş yapıyorsunuz. “Vermek ve almak” arasındaki dengeyi kurarken dikkatli olmanız, ilişkilerinizde daha güçlü temeller atılmasına yardımcı olacaktır. Fedakarlığın dozunu ayarladığınız ve kendi değerlerinizi göz önünde bulundurduğunuz sürece ilişkiler konusunda oldukça vermili bir süreç sizi bekliyor. İletişim kanallarınızın açılacağı ve ikna kabiliyetlerinizin artacağı bu hafta yakın çevrenizle oldukça derin ilişkiler kurabilirsiniz.

Akrep burcu

Özgüveninizin yükselmeye başladığı hafta boyunca hedef odaklı bir yapıda olabilirsiniz. İş ve profesyonel hayattaki başarıların size motivasyon getireceği bu yeni haftada, yeni işlere başlamak için elverişli enerjiler sizinle olacağa benziyor. Stresi yönetebilme yeteneğiniz sayesinde riskli durumların ve bilinmezliklerin üstesinden gelmek de oldukça kolay olacak. Bu süreçte özel hayatınızla profesyonel yaşantınızın dengesini ayarlamaya özen göstermenizde fayda var.

Yay burcu

İlişkilerinizin daha yoğun ve daha duygusal bir hal alacağı bu yeni hafta, kendiniz ve çevreniz hakkında daha önce hiç bilmediğiniz pek çok şey öğrenebilirsiniz. Hislerinizin kuvvetlenmesiyle yeni tanıştığınız insanlarla ilişkilerinizi ne seviyede tutmanız gerektiğine karar vermeniz çok daha kolay olacağa benziyor. Girdiğiniz ortamlarda tüm ilginin size yönelebileceği yüksek enerjilerle dolu olan bu haftayı sosyal ilişkilerle, toplantılarla ve yeni girişimlerle doldurmak, gelecekte size güzel bağlantılar sağlayabilir.

Oğlak burcu

Kendinizi duygusal anlamda oldukça güçlü hissedeceğiniz enerjilerle dolu bir hafta başlıyor. Hassas konuların, romantik ilişkilerin ve derin sohbetlerin gündeminizde olacağı bu yeni haftada etrafınızdaki insanlar tarafından çekiciliğinizde bir artış gözlenebilir. Yeni girdiğiniz ortamlarda gözlerinizi açık tutmaya dikkat edin çünkü ruh eşinizin de ilgisi sizin üzerinizde olabilir. Bireysel zevklerinize ve keyif aldığınız etkinliklere zaman ayırmak ruhunuzu besleyecektir.  

Kova burcu

Farkında olmadan duygusal ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışıyor olabileceğiniz bu hafta, odağınızı hissettikleriniz üzerinde tutmanız sizin için güzel bir içsel yolculuğu başlatabilir. Kendinizi güvende hissettiğiniz, arkadaşlığından keyif aldığınız ve sizi anladığını düşündüğünüz insanlarla zaman geçirmekten keyif alabilirsiniz. Empati yeteneklerinizin de yükselişe geçtiği yeni haftada ilişkilerinizin güçlendiğine şahit olabilirsiniz.

Balık burcu

Romantik bir haftaya giriş yapmış bulunuyorsunuz. İlginizi etrafınızda tutmanızda fayda var çünkü yeni bir aşk kapınızı çalabilir. İlişkileriniz üzerinde yükselen olumlu enerjiler kapanmış defterlerin tekrar açılmasına da neden olabilir. Özgüveninizin yükselişe geçtiği bu yeni haftada kurduğunuz iletişimin agresif veya ısrarcı algılanmaması için tavrınıza dikkat etmeniz oldukça önemli.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP