Koç burcu

Hafta içi kreatif yönünüz kuvvetlenebilir, yazılı ve sözlü ifade alanlarında kendinizi daha yetkin hissedebilirsiniz. Araştırmak, çalışmak, hedeflerinizi gerçekleştirmek için bir şeyler yapmak adına harika bir zaman. Hafta sonuna doğru ise romantizm ve aşk yükselişe geçebilir. İlişkinizde veya flörtünüzde değişik heyecanlara yer vermek isteyebilirsiniz.

Boğa burcu

Bu hafta boyunca mental açıdan kendinizi çok yoğun hissedebilirsiniz. Fazla düşünmek ya da aşırı bilgi akışı sizi yorabilir ve kendinizi yeterince ifade edememenize yol açabilir. Bu süreçte önemli kararlar almaktan kaçınmaya dikkat edebilirsiniz. Hafta sonu daha gerçekçi ve iyimser bir bakış açısıyla kişisel amaçlarınızın derinliğinde yatan sebepleri fark edebilir, büyük resmi anlamaya yaklaşabilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye kendi içinizde düşünme ve çevrenizle sosyalleşme içgüdüleriniz eşit oranla birbirini takip edebilir. Planlarınız ve hayalleriniz daha çok detaylanarak şekillenebilir ve bunları ifade ederken zorlanmadığınızı fark edebilirsiniz. Pozitif düşünceler ve yaklaşımlarla hem rahat hem de sosyal bir hafta geçireceğinizi söyleyebiliriz.

Yengeç burcu

Hafta içi duygusal durumunuz ve ev hayatınızla ilgili olarak birtakım düzeltmeler ve uyumlu yerleştirmeler söz konusu. İş hayatınız ve özel hayatınızın dengeli bir şekilde ilerlediğini fark etmeye başlayabilirsiniz. Yeni arkadaşlar edinmek, ilişkileri güçlendirmek, ailesel durumları sağlamlaştırmak için oldukça uygun bir dönem.

Aslan burcu

Bu hafta hedefleriniz ile egonuz bazı noktalarda çatışabilir. Düşünmeden konuşabilir, altını çizdiğiniz konularla ilgili yanılgılara düşebilirsiniz. Konuşmadan önce dinlemeye ve anlaşmacı bir üslup tercih etmeye özen gösterin. Hafta sonu size sosyallikle gelebilir. Alışveriş konularında şanslı olabilirsiniz, uzun zamandır sahip olmak istediğiniz şeyler karşınıza çıkabilir.

Başak burcu

Pazartesiden çarşambaya yavaş yavaş popülerliğinizin arttığını, çevrenizdeki yeni insanlarla uyum ve düzen içerisinde yeni ilişkiler kurduğunuzu fark edebilirsiniz. Kendinize olan güvenin arttığı bu günlerde iyimser bir bakış açısıyla hedeflerinize ulaşmak için neler yapmanız gerektiğini daha iyi görebilirsiniz. Geleceğe yönelik kararlar almak için uygun bir dönemdesiniz.

Terazi burcu

Kafanızın içindeki düşüncelerle uygulamaya geçirmeyi düşündüğünüz hedefler, bu hafta birbirleriyle uyum halinde olabilirler. Bu da çok daha verimli ve pürüzsüz bir planlama süreci içerisinde olacağınızı gösterebilir. Hafta sonu yeni hobiler, romantizm, ilişkide deneysellik ve cinsel anlamda çekicilik gibi ögeler ön planda olabilir

Akrep burcu

Bu hafta kendinizi düşünceli, yoğun, bilgi ve duygu akışı içerisinde yorgun hissedebilirsiniz. Aklınıza gelen çeşitli düşünceler odaklanmak istediğiniz noktaya yoğunlaşmanızı zorlaştırabilir. Bu hafta önemli kararlar almamak sizin için mantıklı bir adım olabilir. Özellikle perşembe günü olmak üzere tüm hafta kendinizi ve düşüncelerinizi anlamaya yoğunlaşabilirsiniz.

Yay burcu

Pratik zekanız ve net bakış açılarınız bu hafta iş anlamında başarıyı yakalamanıza yardımcı olabilir. Kendinizle ilgili kararlar almak, araştırma yapmak ve çalışmak için oldukça uygun bir zaman. Etrafınızdaki insanlardan iyi dönüşler, yorumlar ve destekleyici tavırlar göreceğiniz bir dönemdesiniz. Geleceğinizi şekillendirmek için kendinize yoğunlaşmak isteyebilirsiniz.

Oğlak burcu

Bu hafta ilişkilerinizin ve kendi bakış açılarınızın kesiştiğini noktada denge ve uyum içerisinde hissedebilir, kişisel veya ilişkisel anlamda problemleri çözmek için iyi bir zaman diliminde olduğunuzu fark edebilirsiniz. Gerçekçi ve aynı zamanda pozitif bakış açılarınız göremediğiniz bazı şeyleri daha net görmenizi sağlayabilir.

Kova burcu

Bu hafta rahatlama ve dinlenme anlamında birtakım sorunlar yaşayabilirsiniz ve kendinizi endişeli hissedebilirsiniz. Ancak çalışmak, üretmek, odaklanmak, beyin fırtınası yapmak gibi konularda başarılı bir tutum sergileyebilirsiniz. Hafta sonu geleceğe dair planlar yapabileceğiniz bir süreç olarak karşınıza çıkabilir.

Balık burcu

Pazartesiden çarşambaya kendinize ve yapmanız gerekenlere odaklanarak, kendi iç huzurunuzla mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz. Ön plana çıkmak ve görünür olmak gibi kaygılardan sıyrılabilirsiniz. İç huzurunuz sayesinde çevrenizdeki ilişkilerin iyileştiğini gözlemleyebilir, yeni insanlarla tanışmak için fırsatlar yaratabilirsiniz.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP