Koç burcu

Pazartesi günü Koç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, ruhunuzda çocukluk anılarınızla ilgili olan derin bir yaranın, duygularınız ve ilişkileriniz üzerinde depresif ve kısıtlayıcı bir etki oluşmasına neden olabilir. Fakat bu Dolunay; yalnızlık, samimiyet, değişim ya da başarı gibi korkularınızın üstesinden gelmek için de size cesaret ve fırsatlar sunacak.

Çarşamba gününden Pazar gününe kadar, hissedeceğiniz özgüven artışını, yeni projelere başlamak için değerlendirebilirsiniz. Kendinizi güçlü ve cesur hissedeceğiniz bu dönemde, çarkınızı döndürmek ve zor görevleri üstlenmek için inisiyatif kullanmalısınız. Bu durum, özellikle hayatınızda özel olan birisini ya da işinde iyi olan birisini etkilemek için de iyi bir fırsat olacak.

Boğa burcu

Pazartesi gününden Çarşamba gününe kadar, ilerlediğiniz yolda sezgileriniz değiştikçe rahatlamakta zorluk yaşayabilirsiniz. Bedeninizdeki enerji birikimi sizi heyecanlandırırken aynı zamanda sizi gergin ve endişeli de hissettirebilir. Son zamanlarda kısıtlanmış veya sıkılmış hissediyorsanız, kendinize daha fazla özgürlük ve yaratıcı alan sağlama arayışında olacaksınız. Sizden daha üst mevkide olan biri, mevcut durumunuzu değiştirmeniz için sizi baskılayabilir. Değişime uyum sağlamaya çalışın.

Perşembe gününden Cumartesi gününe kadar, Boğa burcunda olan Ay, özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanır. Normalden daha duygusal ve hassas hissedeceksiniz. Bu durum, ilişkinizdeki sorunları konuşmak için iyi bir zaman olacak çünkü duygularınızla temas halinde olduğunuz bir dönemdesiniz.

İkizler burcu

Pazartesi günü gerçekleşecek olan Dolunay, iç denge kurmanıza yardımcı olurken yaşamla uyum içerisinde olmanıza da olanak sağlar. Bu Dolunay, kısıtlayıcı ve depresif bir etkiye sahip olsa da, İkizler burcunun yakın zamandaki kişisel ya da ilişki problemlerini çözmelerine olanak sağlayacak. Hikayenin her iki tarafını da adil ve dengeli bir şekilde görebilirsiniz. Yakın ilişkileriniz, güçlü duygusal bağlar ve karşılıklı saygı ile büyüyebilir.

Çarşamba gününden Pazar gününe kadar, güçlü ve cesur hissedeceksiniz. Bu durumu zor görevlerle uğraşmak için kullanabilirsiniz. Bu hafta, sosyalleşme ve aşk hayatınız için iyi bir dönem. İçinizde hissedeceğiniz herhangi bir öfke ya da rekabet hissi, olumlu bir şekilde dönüşerek yaratıcı bir enerji ortaya çıkaracak.

Yengeç burcu

Pazartesi günü Koç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmeniz için size bir fırsat sunacak. Bu dolunay, ilişkileriniz üzerinde kısıtlayıcı ve iç karartıcı bir etkiye sahip olsa da değişim ya da yalnızlık gibi korkularınızın üstesinden gelmeniz için cesaret verecek.

Cuma gününden Pazar gününe, rahatlama, yaratıcı olma, iletişim kurma ve spiritüel farkındalık için iyi bir zaman. Bu hafta çevrenizdekilerle iletişim kurarken seçtiğiniz kelimelere dikkat edin, kelimeleriniz başkalarına şifa olabilir.

Aslan burcu

Pazartesi günü gerçekleşecek olan Dolunay, kendinizden emin ve rahat hissetmenize yardımcı olacak. Bu Dolunay, birçokları için kısıtlayıcı ve iç karartıcı bir etkiye neden olurken, Aslan burcunda duygusal dengeyi, enerjik ve hırslı olmayı sağlayacak. Bu hafta, başkaları üzerinde sakinleştirici bir etkiye sahip olacaksınız. Bu da, aile meseleleri, ortaklıklar, sosyalleşme ve takım çalışması gibi konularda iyi bir hafta geçirmenize yardımcı olacak.

Çarşamba gününden Pazar gününe kadar, yeni projelere başlamak için gereken güç, özgüven ve coşkuya sahip olacaksınız. Bu hafta, en güçlü kişisel arzularınızı ve profesyonel tutkularınızı hayata geçirmenin tam zamanı.

Başak burcu

Pazartesi gününden Çarşamba gününe kadar, beklenmedik bir olay ya da işte değişiklik, sizi rutin davranış veya planlarınızı değiştirmeye zorlayabilir. Değişen koşullara karşı esnek olabilmek önemlidir. Akışa girmeye ve uyum sağlamaya çalışın. Değişime direnirseniz, kibirli veya yıkıcı olursanız, kayıplar yaşar ya da önemli bir fırsatı kaçırabilirsiniz. İnatçı olmak ya da aşırı tepki vermek aynı zamanda pozisyonunuza ve beklentilerinize de zarar verir.

Cuma gününden Pazar gününe kadar, sezgilerinizin son derece hassas olduğu bir dönem olacak. Artan sezgisel yetenekleriniz, iletişim ve ilişkilerinize yardımcı olacak. Bununla birlikte, negatif enerjiye karşı daha savunmasız olabilirsiniz, böylece sezgileriniz üzerinden hareket edin ve pozitif insanlarla sosyalleşin.

Terazi burcu

Pazartesi günü Koç burcunda gerçekleşecek olan Dolunay, ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmeniz için size bir fırsat sunacak. Bu dolunay, ilişkileriniz üzerinde kısıtlayıcı ve iç karartıcı bir etkiye sahip olsa da değişim ya da yalnızlık gibi korkularınızın üstesinden gelmeniz için cesaret verecek.

Çarşamba gününden Pazar gününe kadar, liderlik güdülerinizde artış olacak ve insiyatif alma konusunda kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Geleceğinize dair planlarınıza ve fikirlerinize karşı çıkanlarla mücadele etmeyin. Bu sizin hayatınız ve size en uygun olanı sadece siz bilebilirsiniz.

Perşembe gününden itibaren, hayatınızdaki birtakım belirsizlikler çözüme kavuşacak. Sevdiğiniz biriyle zaman geçirmek ve tam olarak nasıl ilerleyeceğinize de karar vermek için iyi bir hafta.

Akrep burcu

Pazartesi gününden Çarşamba gününe kadar, bedeninizde biriken enerji rahatlamanıza engel olabilir. Bu hafta, değişen koşullara uyum sağlayabilmeniz için açık fikirli ve esnek olmanız önemli. Yönünüzü tamamen değiştirmenize gerek yok, bazı ufak değişiklikler her şeyi kolaylaştırabilir.

Cuma gününden Pazar gününe kadar, iletişiminiz daha kuvvetli olacak. Sezgileriniz her zamankinden daha güçlü ve daha doğru olacak. Hayal gücünüz bu hafta daha canlı ve yaratıcı olacak.

Yay burcu

Pazartesi günü gerçekleşecek olan Dolunay, güçlü ve cesaretli hissetmenizi sağlayacak. Çözüm bekleyen konuları ele almanız için iyi bir haftadasınız. İletişiminizin güçlü olacağı bu haftada, kelimelerinizi seçerken dikkatli olmanız gerekecek. Kelimeleriniz birtakım sorunları çözmede etkili olabilir. Bu Dolunay, Yay burcunda olanlara duygusal denge sağlarken, hırsı ve enerjiyi de beraberinde getirecek. Yaptıklarınızı ve kendinizi geniş bir çevreye tanıtmak için iyi bir haftadasınız.

Çarşamba gününden Pazar gününe kadar, içgüdülerinize göre hareket etmek için doğru bir zamanda olacaksınız. İlkel arzularınızın bilinçli bir farkındalığı nedeniyle sizi motive eden şeyin ne olduğunu anlayacaksınız. Bu hafta içinizde hissettiğiniz coşku bulaşıcı olacak, bu yüzden grup projelerine başlamak için iyi bir zamandasınız.

Oğlak burcu

Pazartesi günü gerçekleşecek olan Dolunay, ilişkilerinizi yeniden gözden geçirmeniz için size bir fırsat sunacak. Eğer uzun zamandır yaptığınız bir plan varsa, bu hafta sonuca ulaşıncaya kadar var gücünüzle çalışın. İstediğinizi alacaksınız.

Cuma gününden Pazar gününe kadar, her zamankinden daha duygusal ve duyarlı hissedeceksiniz. Çok fazla çelişen duygu hissetmek, kafa karışıklığına ve gerginliğin artmasına neden olabilir. Bu dönem, ilişkilerinizde kendinizi geri çekmek ve izole etmek yerine dengeyi bulmak için kendinize ve sahip olduklarınıza inanın.

Kova burcu

Pazartesi günü gerçekleşecek Dolunay, Kova burcunda iç denge ve yaşama karşı uyum hissi yaratacak. Bu Dolunay, kısıtlayıcı ve iç karartıcı bir etkiye sahip olsa da, Kovalar için yakın zamanda yaşanan kişisel problemlerini çözmede iyi bir haftayı getirecek. Bu hafta, madalyonun her iki tarafını da adil ve dengeli bir şekilde görebileceksiniz. Yeni arkadaşlar veya iş bağlantıları kurmak için de iyi bir hafta olacak.

Çarşamba gününden Pazar gününe kadar, sezgileriniz çok kuvvetli olacak. Bu hafta, başkalarına karşı verdiğiniz tepkiler ve sergilediğiniz duygular çok isabetli olacak. Bu tutum size istediğiniz saygıyı kazandıracak. Artan tutku ve karizmanız, flört için mükemmel bir zamanı işaret ediyor.

Balık burcu

Pazartesi gününden Çarşamba gününe kadar, içinizde hissedeceğiniz heyecan duygusu kendinizi özgün yollarla ifade etmenizi sağlayacak. Bu hafta, hayatınızda küçük değişiklikler yapmak için iyi bir dönem. Ancak çok uzağa gitmeyin ya da çok cüretkar davranmayın, aksi takdirde tekrar başlamak zorunda kalabilirsiniz. Meydana gelen değişikliklerin, daha sonraki bir aşamasında geri alınması zor olabilir.

Cuma gününden Pazar gününe kadar, hoş insanlarla tanışacak ve güzel bir ortamda olacaksınız. Sezginiz her zamankinden daha güçlü ve daha doğru olacak. Sevdiklerinizle, özellikle de aile fertleri ya da iş ortaklarınızla daha derin bir seviyede bağlantı kurabilirsiniz.

İlginizi çekebilir!Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU


BLOOM SHOP