Zihinleri berraklaştıran ve kalpleri birleştiren Kirtan’ın duayenlerinden Nikki Slade, Selin Persentili’nin katkılarıyla Cihangir Yoga’ya geliyor.

Üç gün boyunca Cihangir Yoga’da olacak Nikki Slade ile tanışma ve birlikte çalışma ayrıcalığını bulabileceğiniz ve Türkiye’de ilk kez yapılacak bu çok özel çalışmaların hepsine bir arada ya da ayrı ayrı katılabilirsiniz.

Kalpten Bir Gece

6 Mart 2020 / 10:30-15:00

Kirtan, ilahi prensibin ismini kendi anlayışımıza göre söylemek ve övmek için bir araya gelmek anlamına gelir. Mantra söylemek ruhu yeniler ve canlandırır. Kalplerimizi açtığımız zaman aslında deneyimlediğimiz mutlu ve kendinden geçmiş doğal halimizdir.

Düzenli olarak mantra söylediğimizde, günlük işlerimizi daha fazla enerji ve zihin netliği içinde yaparız. Mantra söyleyip bu çalışmadan keyif almak için şarkıcı olmanıza hiç gerek yok. Kirtan, Sanskrit mantralarına eşlik eden küçük org ve davulun sesine odaklanarak birlikte söylediğimiz neşeli bir meditasyondur. Getirmeniz gereken tek şey kalbiniz!

Kirtan Yönetimine Giriş

7 Mart 2020 / 10:30-15:00

Özellikle yoga hocaları ve ilgili alanlarda çalışanlar için Kirtan’ı çalışmalarınıza katmak üzere hazırlanmış bir atölyedir.

Bu oturumda:

  • Kirtan yönetmenin temel unsurlarından bazılarını keşfedeceksiniz.
  • Sesinizi güçlendirmek için vokal tekniği inceleyeceksiniz.
  • Sesinizin nasıl ilahi enerjinin içinden akabileceği bir kanal olacağını keşfedeceksiniz.
  • İçinizdeki eleştirmene hakim olmayı pratikleyeceksiniz.
  • Hem yoga yapmayı hem de kirtanı öğretme ve önderlik etme konusundaki güveninizi engelleyen kafanızdaki eleştirel sesin ilk aşamalarını keşfedeceksiniz.
  • Ana gruba yönelik kısa bir kirtan yönetme şansına sahip olacaksınız.

Düzenli bir kirtan pratiğine sahip olmanız için gereken yeni araçlarla beraber oturumdan ayrılacaksınız. Oturumdan ayrıldığınızda, bir yoga öğretmeni olarak sınıfınızda basit bir kirtan yönetebilecek veya kendi günlük kirtan uygulamanızı iyileştirmiş durumda olacaksınız.

Kendini En İyi İfade Ettiğin En Yüksek Titreşiminle Buluş

8 Mart 2020 / 10:30-13:00

Bu yaratıcı atölyede hareketle birleştirilmiş serbest mantra sesini kullanarak kendi ifadenizi serbest bırakacaksınız.

Faydaları nelerdir?

Temel sesinize bağlanmak, içinizdeki serbest sesi açmak ve ifade etmek, yaratıcı akışınıza bağlanmak, kendinizi ifade etmenizin önündeki engelleri dönüştürmek ve temel notanızla günlük yaşamın her alanında uyumlanmak.

Bu oturumda:

  • Kalp açma mantralarını söyleyeceğiz.
  • Çiftler ve gruplar halinde ses potansiyelinizi keşfedeceksiniz.
  • Hareketle birleştirilmiş serbest mantra sesini kullanarak kendi ifadenizi serbest bırakacaksınız.
  • Birliğin alanına bağlayan ses titreşim işlemlerini birlikte keşfedeceksiniz.

Titreşiminizi her gün yükseltecek, hayallerinizi gerçekleştirecek pratik araçlarla güçlenmiş, enerjiniz artmış ve özgürleşmiş olarak oturumdan ayrılacaksınız.

Programa kayıt olmak ve daha çok bilgi için: Cihangiryoga.com ziyaret edebilirsiniz.

BLOOM SHOP