Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (13 Aralık – 19 Aralık) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesi ve salı günleri romantik ilişkilerinizdeki güç dengesizlikleri bastırılmış gerginlikleri yüz üstüne çıkarabilir. Sağlıksız giden ilişkiler sona erebilirken sağlam temele oturmuş ilişkiler daha güçlenebilir. Çarşambadan pazara kendinizi mutlu, pozitif, cömert hissedebilirsiniz. İyi şans size kendini kişisel, profesyonel ve spiritüel gelişim ile gösterebilir. Yeni çalışmalara başlamak, eğitiminizi sürdürmek için iyi bir zaman olabilir.

Boğa burcu

Pazartesiden çarşambaya keskin zihniniz, dürüstlüğünüz ve doğrudan iletişim kurma şekliniz özgüvenli bir izlenim çizebilir. Zekice pazarlıklar, size fayda sağlayacak anlaşmalar yapabilirsiniz. Perşembeden pazara pozitif ve sevgi dolu tavrınız aşk ve para konularında iyi şans getirebilir. Önemli noktalarda aksiyon geçebilir ve iyi sonuçlar, destek ve tepkiler almayı bekleyebilirsiniz. İlişkilerinizdeki eski yaraları proaktif şekilde sevgi göstererek onarabilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya keskin zihniniz ve kararlılığınız plan yapmak için uygun temelleri oluşturabilir. Pozitif tavrınız ve özgüveninizi çevrenizi etkilemek, birini bir düşüncenize, tutkunuza ikna etmek için kullanabilirsiniz. Perşembeden pazara hayatınız üzerindeki kişisel gücünüzün artması olayların sonuçlarını kontrol edebilmenize yarayabilir. Bu dönemi kötü alışkanlıklarınızdan uzaklaşmak, ilişkilerinizdeki gerginliklere son vermek, kompleks durumları daha iyi kavramak için değerlendirebilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden cumaya çevrenizdeki insanlar üzerinde kendiniz fark bile etmeden büyük bir etki ve çekim gücü tutabilirsiniz. Bu yeti ile birleştirdiğiniz kararlılığınız, hırsınız ve tutkularınızı büyük başarılar elde etmek için değerlendirebilirsiniz. Hafta sonu hayatınızda herhangi bir gerginlik veya kaos yaşanmadan değişimler ve yeni heyecanlar yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde içgüdülerinizi dinlemeniz, esnek ve açık fikirli olmanız güzel fırsatlar ile karşılaşmanızı sağlayabilir.

Aslan burcu

Pazartesi ve çarşamba, özellikle romantik ilişkiler olmak üzere her türlü ilişkiyi geliştirmek için ideal bir zaman olabilir. Artan çekiciliğiniz ve güzelliğiniz, başarılı şekilde flört etmenizi ve yeni insanlar tanımanızı sağlayabilir. Kişisel veya profesyonel yaşamınızdaki sorunları çözmek için sahip olduğunuz özgüveni kullanabilirsiniz. Perşembeden pazara olan süreç sıcak ve dostça ilişkilerin yanı sıra mutluluk da getirebilir. Şansınızın artması, finansal kazançlar elde etmenizi de sağlayabilir. Kendinizi geliştirmek için eğitim ve seyahat alanlarına eğilebilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden çarşambaya olan süreçte iyi enerjiniz ve popülerliğiniz ile kendinizi sosyal ortamlarda iyi hissedebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz bir grubun his ve beklentilerini anlayarak bir amaç için onları birleştirebilirsiniz. Dürüstlüğünüz, empati yeteneğiniz ve duygusal desteğiniz başkaları tarafından takdir edilebilir. Perşembeden pazara, hayattan zevk almak ve sevdiğiniz insanlar ile birlikte olmak isteyebilirsiniz. Bu süreci partnerinizle yakınlaşmak veya yeni bir aşka yelken açmak için de kullanabilirsiniz.

Terazi burcu

Pazartesiden çarşambaya olan süreç; evrak işleri, sınav, iş hayatı gibi alanlarda zihinsel enerjinizin ve konsantrasyonunuzun artmasını sağlayabilir. Hızlı düşünme yetiniz, güvenli planlar yapmanıza yardımcı olabilir. İkna edici iletişim tarzınız ile topluluk önünde rahatça konuşabilir, risk almayı tercih edebilirsiniz. Perşembeden hafta sonuna olan zamanda iyimserlik dolu olduğunuzu hissedebilirsiniz. Sevdiklerinizle ve grup etkinliklerinde insanlar ile iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Bu zamanı seyahat, iş ve çeşitli yasal konular için de değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Akrep burcu

Pazartesiden çarşambaya olan süreç, her türlü müzakere ve iş anlaşması için mükemmel bir zamanı oluşturabilir. Net tavrınız ile ikna edici bir profil çizebilirsiniz. Diğer kişiler bakış açınızı kolayca anlayabilir ve fikirlerinize önem verebilir. Bu süreci ders çalışmak ve sınavlara girmek için de kullanabilirsiniz. Perşembeden pazara ise sevgi dolu ortamlarda bulunmak ve sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Çekiciliğinizin ve enerjinizin artması ile beraber aşk hayatınızın olumlu yönde değiştiğini fark edebilirsiniz.

Yay burcu

Pazartesiden çarşambaya hayatınız, kariyeriniz ve ilişkileriniz üzerindeki artan gücünüz, özgüveninizin artmasını sağlayabilir. İlgi odağı olacağınız bu süreçte çevreniz sizinle her iki tarafında kazanacağı birliktelikler yaratmak isteyebilirler. Artan çekiciliğiniz ve güçlü özgüveniniz aşk hayatınıza da olumlu yansıyabilir. Perşembeden pazara, sadece dinlenmenin tadını çıkarmak isteyebilir, küçük kaçamaklar organize edebilirsiniz. Şanslı bir dönemin içerisine giriş yaptığınız bu hafta, iş anlaşmaları, yeni ortaklıklar ve uzun mesafeli seyahatler planlayabilirsiniz.

Oğlak burcu

Haftanın ilk üç günü, duygusal bir beslenme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelmek, aile toplantıları düzenlemek ve anıları paylaşmak için ideal bir zaman olabilir. Artan sezgileriniz sayesinde diğer insanların ruh hallerine karşı daha duyarlı hissedebilirsiniz. Haftanın son dört gününde ise çevrenizdeki insanlar üzerinde etkinizin arttığını fark edebilirsiniz. Bu güç ve etkinizin bilinçli farkındalığı, hedeflerinize ulaşmada size yardımcı olabilir. Bu dönemde, güçlü ve etkili konumlardaki insanlarla bir araya gelmek önünüze güzel fırsatların çıkmasını sağlayabilir. 

Kova burcu

Pazartesiden çarşambaya, mücadeleci ruhunuz ve keskin zekanız, rekabetin yoğun olduğu ortamlarda öne çıkmanızı sağlayabilir. İçgüdülerinize güvenerek hareket edebileceğiniz bu süreçte, güçlü bir amaç duygusuyla başarılı olmak için oldukça istekli hissedebilirsiniz. Perşembeden pazara olan süreç size iyimserlik, iyi şans ve mutluluk getirebilir. Yeni projelere başlamak, maddi ve manevi anlamda büyümek için ideal bir zaman olabilir. Bu süreci ufkunuzu genişletecek ileri eğitim veya seyahat ile değerlendirebilirsiniz.

Balık burcu

Haftanın ilk üç günü, güçlü bir amaç duygusuyla başarılı olmaya yönlenebilirsiniz. Hemen hemen her şeyi üstlenecek cesaret ve mücadele ruhu ile kısa sürede çok iş başarabilirsiniz. Arzularınıza ulaşmak ve başkalarının desteğini almak konusunda doğrudan ve dürüst olabilirsiniz. Haftanın son dört günü aşk ve para için güzel fırsatlar getirebilir. Özel birine olan sevginizi ve şefkatinizi göstermek için daha istekli hissedebilir, çevrenizdekilerin arkadaşça tavrınızı ve hoşluğunuzu takdir ettiğini fark edebilirsiniz. Artan çekiciliğiniz sayesinde yeni aşkları kendinize çekebilir, iltifatlar ve hediyeler alabilirsiniz.

BLOOM SHOP