Gezegenlerin burcunuza olan etkilerini merak ediyorsanız haftalık burç yorumları (13 Ocak – 20 Ocak 2020) Live To Bloom’da yayında!

Koç burcu

Ailenize karşı her zamankinden daha korumacı bir tavır takındığınız bu süreç sizin için sabrınızı geliştirebileceğiniz durumlarla beraber geliyor. Duygularınızı göstermek konusunda çekingen olabileceğiniz bu günlerde yakın çevrenizi etrafınızda tutmak size huzur verebilir. Aradığınız güç, cesaret ve tutkuyu ailenizden ve sevdiklerinizden gelen destekle tekrar kendinizde bulabilirsiniz. Artan olumlu bakış açınız ve güzel giden şansınız size bu hafta hayattan her zamankinden daha fazla keyif alma fırsatı sunuyor.

Boğa burcu

Çalışmak konusunda kendinizi istekli göreceğiniz bu hafta hedeflerinizi gerçekleştirmek için oldukça büyük ve yapıcı adımlar atabilirsiniz. Kararlılığınız ve ortaya koyduğunuz efor size kısa sürede beklediğiniz olumlu sonuçları getireceğe benziyor. Liderlik yeteneklerinizin yükselmesiyle sizin yol göstericiliğinizi ve tavsiyelerinizi almak isteyen kişiler karşınıza çıkabilir. Zihninizin aktifleştiği ve çalışmaktan keyif aldığınız bu hafta dengenizi kaybetmemek adına özel hayatınıza biraz daha zaman ayırmayı denemek size kendinizi iyi hissettirebilir.

İkizler burcu

Obsesyon gibi saplantılı davranışlara eğilimli olduğunuz bu süreçte farkındalığınızı yükseltmeniz dengenizi korumanız için oldukça etkili bir yöntem olabilir. Sahip olduğunuz gücü kaybetmemek adına kendinizi yamak istemediğiniz işler veya bulunmak istemediğiniz sosyal ortamlar konusunda zorlamamanızda fayda var. İkili ilişkilerinde ise mümkün olduğunca sakin kalmaya çalışmanız, sınırlarınızın farkında olmanız ve empati yapmayı denemeniz, kendi alanınızı korumanızda ve karşınızdaki kişinin duygularını incitmemenizde size yardımcı olacaktır.

Terazi burcu

Hayat tarzınızı, hayatınızın gidişatını ve gündeminizi değiştirmek konusunda oldukça açık fikirli ve istekli olduğunuz bir sürece giriyorsunuz. Fırsatların peşinden koştuğunuz ve kendinizi hayatınızın merkezine koyarak kararlar alma eğiliminde olduğunuz bu dönemde içinizden gelen sesi dinlemenizde fayda var. Günlük hayatınızda da oldukça aktifleştiğiniz günlerde her zamankinden biraz daha sosyal ve girişken tavırlarla dikkat çekmeniz olası. Bu süreç hayatınızın çeşitli alanlarında gelişmenizi ve yepyeni başlangıçlar yapmanızı destekliyor.  

Yengeç burcu

Sosyal hayatınızın ve aşk hayatınızın oldukça canlandığı günlere giriş yapmış bulunuyorsunuz. Eğlence ve mutlulukların gündeminizden eksik olmadığı bu süreçte kendinizi her an tam ve yeterli hissetmeniz çok olası. Risk almak konusunda da sınırları zorlayacağınız bu günlerde içinizden gelen sese kulan vermeniz, güzel kazançlara ulaşmanız konusunda yol gösterici olabilir. Başarı odaklı bir yapıda olacağınız bu günlerde tuttuğunuzu kopartmak için her zamankinden daha fazla çaba göstermek isteyebilirsiniz.

Aslan burcu

Romantik ilişkilerin gündeme gelebileceği bir sürece giriş yapıyorsunuz. Oldukça çekici olduğunuz bu günlerde, var olan ilişkiniz konusunda yeni girişimlerde bulunmak ve ilişkinizin boyutunu değiştirmek gündeminizde olabilir. Ayrıca, günlük rutininizin yeniden şekilleneceği gelişmeler sizi heyecanlandırabilir. Sahip olduğunuz bakış açısını güçlendirmeye ve hayat görüşünüzü geliştirmeye oldukça yatkın bir süreç sizi bekliyor.

Başak burcu

Özsaygınızı ve özgüveninizi adeta baştan yarattığınız bu günlerde, uzun dönemli hedeflerinizi ve sorumluluklarınızı gözden geçirmek için ihtiyacınız olan enerji sizi buluyor. İş ilişkilerinizde imzalar atmak ve romantik ilişkilerinizde de ciddileşmek ve boyut atlamak için ideal bir süreçte olacaksınız. Yeni işlere başlamak için pozitif enerjilerden destek aldığınız bu günlerde, uzun dönemli fayda sağlayabileceğiniz işlerin gündeme gelmesi çok muhtemel. Ne istediğinizin farkında olarak hayatınızı şekillendirebileceğiniz günlerin sonunda çok büyük mutluluklar sizi bekliyor.

Akrep burcu

İçinizdeki gücün arttığını insanların üzerindeki etkiden anlayabileceğiniz bir sürece giriş yapıyorsunuz. Araştırmacı yapınızı kişisel gelişiminize yönlendirdiğiniz günlerde kendinizi tanımak ve ilişkilerinizle alakalı oldukça büyük adımlar atabilir ve yepyeni bir bakış açısı kazanabilirsiniz. Ailenizle ve evinizde zaman geçirmekten keyif aldığınız bu bugünlerde kendinizi normalden daha duygusal ve hassas hissetmeniz çok olası. İçinizdeki huzuru ve dengeyi güçlendirdiğiniz ruhsal bir süreç sizi bekliyor.

Yay burcu

Başarı odaklı günlere giriş yaptığınız yeni hafta her zamankinden daha kararlı bir profil sergiliyorsunuz. İnsanların üzerinde olan etkinizin arttığını gözlemleyebileceğiniz bu süreçte kendinizi daha çekici hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu durumun kontrolünü elinize alarak kendiniz için oldukça yararlı durumlar yaratabilirsiniz. Profesyonel ve özel hayatınız arasında yakaladığınız denge kendinizi huzurlu ve mutlu hissetmenize neden olabilir. Yeni insanları hayatınıza çekme ihtimaliniz oldukça yüksek.

Oğlak burcu

Yeni haftayla beraber, kendi hayatınızı baştan kurgulamak istediğiniz günlere giriş yapıyorsunuz. Özgüveniniz sayesinde oldukça kesin ve uzun soluklu kararlar verme eğiliminde olduğunuz bu hafta, hayatınızı alakadar eden konuları ve kişileri gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Profesyonel ve kişisel sorunlarınızı çözmek konusunda ise her zamankinden çok daha yapıcı olabilirsiniz. Haftanın sonlarına doğru kendinizi güvende hissettiğiniz insanlarla duygularınızı ve hislerinizi paylaşmak sizi çok rahatlatacak gibi duruyor.

Kova burcu

Aşk ve para konusunda şanslı günlere giriş yapmış bulunuyorsunuz. Bu günlerde kendinizi romantik bir ilişkinin içinde veya uzun bir alışveriş maratonunun içinde bulma ihtimaliniz oldukça yüksek. Kendi tarzınızı ve kişiliğinizi oldukça rahat bir şekilde dışa vuruyor olduğunuz bu günlerde yaratıcılığınız da tavan yapacak gibi görünüyor. Oldukça pozitif ve yapıcı enerjilerle dolu olduğunuz bu hafta, aile ilişkilerinizi sağlamlaştırmak için evinizde veya yeni arkadaşlar edinmek için sosyal ortamlarda kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

Balık burcu

Çalışmanızın karşılığını aldığınız ve uzun dönemli planlarınızda büyük adımlar atmayı başardığınız bu günlerde dengeli ve huzurlu bir ruh haliyle dolu olabilirsiniz. İlişkilerinizin de beklenmedik şekilde geliştiği ve ilerlediği durumlarla karşılaşmanız çok olası. Bu gibi konuların gündeme gelmesiyle, yeni gelişmelere uyu sağlamak için var olan planlarınızda değişiklikler yapmak size mutluluk verecek. Ailenize zaman ayırmaktan keyif aldığınız günlerde sevdiklerinizle beraber küçük tatiller sizin için güzel bir opsiyon olabilir.

BLOOM SHOP