Koç burcu

Koç burçları için 16 Eylül haftası başarı haftası. Eğer uzun bir süredir bir iş üzerinde çalışıyorsanız artık onu tamamlama sürecine geçebilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve yakın arkadaşlarınız size destek verebilir ve dayanışma sonucu başarıya ulaşabilirsiniz. Bu işi tamamladıktan sonra olumlu geri dönüşler alabilirsiniz. Hafta sonu sevdikleriniz ile eğlenceli aktiviteler yapabilirsiniz. Sosyalleşmek hafta içinin yoğun temposunu üzerinizden alacaktır. Kısaca hem iş hayatınız hem sosyal hayatınız bu hafta parlıyor.

Boğa burcu

Boğa burçları hafta içi yeni fikirler ve düşünceler ile meşgul olabilir. Kafanızda tasarladığınız yeni girişimler ve planları artık eyleme dökmek istiyorsunuz. Bu yüzden birtakım kaygı problemleri yaşayabilir, ikilemde kalabilirsiniz. Eğer özenli bir şekilde adımlarınızı atarsanız bu kaygılar azalacak ve sonunda eyleme geçebileceksiniz. Fikirlerinizi detaylı düşünmek sizi rahatsız eden problemlerden kurtulmanızı da sağlayacak. Perşembe gününden başlayarak enerjinizde artış hissedebilirsiniz. Bu durum kişisel hedeflerinize yansıyabilir ve sizi güçlendirip hedeflerinize ulaşma konusunda ivmelendirebilir.

İkizler burcu

İkizler burçları pazartesi gününden perşembe gününe kadar normalden daha kreatif ve hayal gücü aktif hissedebilirler. Bazı arkadaşlarınız kendi sorunları için sizden tavsiye almak isteyebilir ve size kendilerini açabilir. 16 Eylül haftasının İkizler burcu için teması sanat. Yaratıcılığınızın arttığı, müzik ve sinemayla dolu bir hafta olacak. Ayrıca sizi hayal kırıklığına uğratmış bir insan veya olay, sizin için yeni kapılar açabilir. Hafta sonunda bolca aileniz ile vakit geçirebilirsiniz. Hafta sonunun teması kısacası aile ve ev. Bu zamanı bireyselliğe adayabilir ve kendiniz ile ilgili çözemediğiniz sorular varsa onlara kulak verebilirsiniz. Eğer arkadaş ilişkilerinizde problemler yaşıyorsanız onları çözmek için en iyi zaman.

Yengeç burcu

Yengeç burçları 16 Eylül haftasında daha hırslı ve hedef-odaklı. Hedeflerinize ulaşmak için tek başına ilerlemek yerine çevrenizden destek alarak dayanışma ile ilerlemeyi tercih edebilirsiniz. İş hayatınızda sizden üst seviyede olan insanları azminiz ve detaylı çalışmalarınız ile etkileyeceksiniz. Ayrıca cinsel enerjiniz de azminize paralel olarak yükselecektir. Hafta sonunda birtakım yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Hafta sonunda eğer bir sınava çalışıyorsanız ya da belge işleri ile uğraşıyorsanız en ufak ayrıntılara dikkat etmeyi unutmayın. Güvendiğiniz bir kişiden veya bir uzmandan yardım alabilirsiniz. Sadece olabildiğince dikkatli davranmayı ve başkalarına güvenirken iki defa düşünmeyi ihmal etmeyin.

Aslan burcu

Aslan burçları pazartesi gününden çarşamba gününe kadar yeni düşüncelerinin etkisi altında olabilirler. Fakat bu fikirlerini sakince ele almaları avantaj olacaktır. Yeni düşünceler aynı zamanda endişe, korku ve kaygılara sebep olabilir. Bu kaygıların üstesinden gelmek için normalden daha detaylı hareket etmek gerekebilir. Hafta sonunda kendinizi daha sabırlı ve duygusal yönden dayanıklı hissedebilirsiniz. Aile ve eviniz ile ilgili kararlar vermeniz gereken durumlar olabilir. Bu aşamada kendi iç sesinize kulak verin ve emin olamadığınız noktalarda tavsiye almaktan çekinmeyin. 

Başak burcu

Başak burçları önüne çıktığı her insanı enerjisiyle, duruşuyla ve cazibesiyle etkilemeye hazırlanıyor! Bu hafta bireysel olarak ilginizi çeken bir konuda çalışma fırsatınız olabilir. İş motivasyonunuz artabilir ve daha güçlü ve profesyonel bir tutum sahibi olabilirsiniz. Bu sayede başarı ile dolu bir hafta geçirebilirsiniz ve adeta savaşçı bir ruha bürünebilirsiniz. Bu auradan yaratıcı yönünüz de etkilenecektir. Cumartesi ve pazar savaşçı ruhunuzu dengelemek için bir fırsat olabilir. Meditasyon veya doğru nefes alma teknikleri size iyi gelebilir.

Terazi burcu

Terazi burçları sosyalliğin ön planda olduğu bir hafta giriyor. Popülerliğiniz ve karizmanız artabilir. Kalabalık ortamlarda pazartesi gününden itibaren sıkça bulunabilirsiniz. Sosyal programlara, yemeklere ve davetlere katılmak size iyi gelecek ve modunuzu yükseltecektir. Bu ortamlarda yeni insanlar ile tanışabilir ve uzun süreli arkadaşlıkların temelini atabilirsiniz. Hafta sonunda ise heyecanlı anlar yaşayabilirsiniz. Sezgisel olarak içinizde müjdeli haberler alacağınızı ya da olumlu sürprizler yaşayacağınızı hissedebilirsiniz.

Akrep burcu

Akrep burçları hedeflerine sıkı sıkı tutunmuş bir tavır ile haftaya başlangıç yapıyor. Yeni bir spora başlamak, yeni hedefler belirlemek gibi yeniliğin ön planda olduğu bir hafta olabilir. Artık zihninizdekileri eyleme dönüştürme vakti. Her açıdan hareketli ve dinamik bir hafta olacak. Hafta sonunda ise bazı duygusal sallantılar yaşayabilirsiniz. Dengesiz bir ruh hali sizi tedirgin ve güvensiz hissettirebilir. Dengeyi sağlamak için özünüze kulak vermeniz ve kendiniz ile vakit geçirmeniz lazım. Daha sakin bir hafta sonu geçirerek sizi ele geçirmiş dengesiz enerjiyi üzerinizden atabilirsiniz.

Yay burcu

Yay burçları uzun zamandır görmedikleri eski arkadaşları ile hafta başlarında buluşabilir. İletişim yönlerinin ön planda olduğu, arkadaş ilişkilerinin güçlendiği bir hafta olacaktır. Yeni insanlarla kolaylıkla tanışıp güçlü bağlar kurabilirler. İletişim özelliklerinin artması kendilerini ifade ederken rahatlık yaşayacaklarını gösterir. Bu sayede çok tanımadıkları bir topluluğa girdiklerinde hemen kaynaşabilir ve sosyalleşebilirler. Hafta sonunda daha duygusal davranabilirler ve kalplerinin sesini dinleyerek hareket edebilirler. Duygusallığın artmasıyla yakınlarını kaybetmiş olan Yay burçları yas sürecine girip onları tekrar hatırlayabilirler. Hislerini ister sözel olarak ister yazarak dile getirip duygularını dışa vurmayı tercih edebilirler.

Oğlak burcu

Oğlak burçlarının enerjileri artıyor ve çevresindeki insanlardan övgüler almaya başlıyorlar. Bu hafta bireysel olarak kendi belirledikleri alanda çalışmaya başlayabilirler. Yoğun bir tempoya girmelerine rağmen motivasyonlarını hiç düşürmeden çalışmaya hafta boyu devam edecekler. Oğlak burçları tuttuğunu koparacakları, daha güçlü ve zinde hissedecekleri bir haftanın içindeler. Ayrıca hafta sonunda sanatsal aktivitelerde bulunabilirler. Müze ya da sergi gezmek gibi planlar yapabilirler.

Kova burcu

Kova burçlarını 16 Eylül haftası aşk kapılarını çalıyor! Aşkın, arkadaşlığın, sıcaklığın ön planda olduğu bir hafta olacak. Kova burçları kendilerini arkadaş ortamları arasında daha rahat ve popüler hissedebilir. Yeni çevrelere girebilir ve tanıştıkları insandan hızlıca etkilenebilir. Kısaca yeni bir ilişkinin temelleri atılabilir. Kendilerini bu sayede daha romantik hissedebilirler ve karşılarındakilere duygularını açıkça belli edebilirler. Sezgileriyle birlikte kalplerini ve mantıklarını ön plana çıkarabilirler.

Balık burcu

Balık burçları haftaya yoğun çalışarak ve zinde bir giriş yapıyor. Daha önceki zamanlarda başarılı olmanızı engellemiş durumlardan ders çıkarıyor ve yeni işlerde aynı hatalara düşmemeye çabalıyorlar. Motivasyonları oldukça yükselecek. Hafta sonunda ise yakın dostlarıyla ve aileleriyle uzun zamanlar geçirebilirler. Ayrıca özel hayatlarıyla ilgili karar vermeleri gereken durumlar olabilir. Bu noktada Balık burçları dostlarına fikir danışmaktan çekinmemeliler.

BLOOM SHOP