Koç burcu

Koçlar bu hafta sürpriz gelişmeler yaşayabilir hem iş hayatında ilerleme hem de aşk hayatında yeni insanlar ile tanışabilir. Giyim tarzınıza değişiklik katmak isteyebilirsiniz. Sizi alışveriş dolu bir hafta bekliyor desek abartmış olmayız. Kendinize yeni kıyafetler ve aksesuarlar alabilirsiniz. Hafta sonunda kendinizi özellikle daha güçlü, cesur ve özgüvenli hissedebilirsiniz. Hafta sonu aktivitesi olarak bireysel ya da arkadaşlarınızla spor yapın. Bu durum cinsel enerjiniz de yükseltecektir.

Boğa burcu

Boğa burcu fırsatlarla dolu haftaya giriyor. Eğer aklınızda bir proje tasarısı varsa ve bir türlü başlayamıyorsanız bu hafta ilk adımı atmak için ideal. İlişkisi olan Boğa burçları partnerine daha çok bağlanabilir ve duygularını açıkça paylaşabilir. Artık daha stabil bir aşk hayatı yaşamak isteyebilirsiniz ve kısa süreli flörtlerden kendinizi uzaklaştırabilirsiniz.

İkizler burcu

İkizler burcu pazartesi gününden başlayarak eğlence dolu bir haftaya atlıyor. Sosyal açıdan renkli günler İkizler burcunu bekliyor. Kendinizi rahat ve özgür hissedeceksiniz ve farkında bile olmadan birçok yeni insanla tanışabilirsiniz. Yeni tanıştığınız grup sosyal çevrenizden daha farklı olabilir. Bu grubun arasında beğendiğiniz veya ilginç bulduğunuz biri olabilir. Sizden yaşça büyük olabilir ya da uzak olduğunuz bir sektörde çalışıyor olabilir. Ayrıca alışveriş yapma isteğiniz artabilir ve değişik takı ve aksesuarlardan gözünüzü ayıramayabilirsiniz.

Yengeç burcu

Yengeçler yaratıcı ve üretici bir haftaya giriyor. Yeni plan ve projelere başlayabilirsiniz çünkü yaratıcı yönünüz ön plana çıkacak. İç sezgilerinize güvenerek ilk adımlarını atmaktan çekinmeyin. Hafta sonunda tesadüfler ve beklenmedik karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Bu sayede rutinden uzaklaşıp yeniliklere kendinizi açabilirsiniz.

Aslan burcu

Aslanlar hareketli ve dinamik bir haftaya giriyor. Devamlı arkadaş buluşmaları ve dışarıda yemek programları ile sosyal bir kelebeğe bürünebilirsiniz. Popülariteniz ve karizmanız artabilir. İlişkisi olan aslan burçları ise partneriyle samimi anlar geçirebilir ve birbirlerine olan güvenleri güçlenebilir. Ayrıca hafta sonu kendinizi daha özgür ve özgün hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan tarzınız hakkında övgüler gelebilir.

Başak burcu

Başakları tutku dolu bir hafta bekliyor. Mesleğinize, hobinize ve partnerinize daha tutkulu yaklaşabilirsiniz. İçinizden gelen tutkuyu paylaşmayı ihmal etmeyin. İçinizde artmaya başlayan hayat enerjisi sizi yeniliklere yönlendiriyor. Biraz tedbirli davranmak isteyebilirsiniz fakat iç sezgilerinize güvenerek sağlam kararlar vereceksiniz.

Terazi burcu

Teraziler 26 Ağustos haftasında çevresindekilerin gözünü kamaştırıyor. İçerisinde bulunduğunuz her ortamda parlayıp parlatacaksınız. Rutinden biraz uzaklaşıp daha önce ilgi duymadığınız konulara ve hobilere yönelebilirsiniz. Kendi yakın halkanızdan çıkıp yeni sosyal çevrelerine girebilirsiniz. Enerjiniz o kadar artıyor ki değişim arzulamamış olsanız bile hayatınıza değişim getiriyor.

Akrep burcu

Akrepler bu hafta yerinde duramıyor. Kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz ve daha çok önce denemediğiniz alanlara atılabilirsiniz. Deneysellik ve cesaret bu hafta gündem konularınız olabilir. Aşk hayatınızda sizi heyecanlandıracak biri ile tanışabilir ve yakınlaşabilirsiniz. Heyecanlı bir hafta sizin için başlıyor. 

Yay burcu

Yaylar 26 Ağustos haftasında şen şakrak! Yeni insanlar ile tanışıp çevrenizi genişletiyorsunuz. Utangaç olan yaylar bile kabuklarını kırıyor ve yeni arkadaşlar ediniyor. Sosyal hayatınızın hız kazanması ile yenilik ve fırsatlara daha açık yaklaşıyorsunuz. İş hayatınızda da cesaretiniz artabilir ve gelişmeler yaşanabilir. Terfi alabilir ya da patronunuzdan olumlu geri dönüşler alabilirsiniz.

Oğlak burcu

Oğlak burcu 26 Ağustos haftasında cesur kararları ile dikkat çekiyor. Hedefleriniz için gözünüzü karartmanız gerekebilir. Amacınıza ulaşmak için risk almaktan çekinmeyin. Cesaretinizin artması ile hedeflerinize ilerlemeye başlayabilirsiniz. Yaptığınız işe güvenin, bu sayede arzuladığınız şekilde ilerleyeceksiniz. Ayrıca karşınıza sizi destekleyecek insanlar çıkabilir. Çevrenizdeki gelişmelere daha duyarlı yaklaşabilirsiniz.

Kova burcu

Kova burçlarını aşk dolu bir hafta bekliyor. Hayatınızda romantizm artacak ve daha dingin bir sürece giriş yapacaksınız. Yeni bir ilişki başlayabilir ve size çok iyi gelecektir. Kendinizi sakin ve dengede hissedebilirsiniz. Ayrıca iş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Terfi almanız mümkün olabilir.

Balık burcu

Balık burçları yaz sonunda dengeyi buluyor. Yalnız kalıp kafa dinlemek isteyebilirsiniz. Kalabalıktan uzaklaşmak için ideal bir hafta. Yazın yorgunluğunu kendinizi dinleyerek ve bireysel aktiviteler yaparak atacaksınız. İç güzelliğiniz ve dinginliğiniz dışa vurabilir ve arkadaşlarınızdan övgüler alabilirsiniz. Sorunlar yaşadığınız arkadaşlık ilişkileriniz düzelmeye başlayabilir.

BLOOM SHOP