Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (26 Eylül – 2 Ekim) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden cumaya hayatınızı renklendirecek olumlu değişimler yaşayabilirsiniz. Bu süreç tutkularınızı ve arzularınızı takip edip onlar hakkında içinizden geldiği gibi davranmak için harika bir zaman olabilir. İçgörülerinizi takip etmek hayatınızda yeni fırsatlara yol açabilir. Cinsel açıdan kendinizi çekici hissedebilirsiniz. Hafta sonu aileniz veya partnerinize karşı daha korumacı hissedebilirsiniz. Onlara olan sevginizi birebir konuşmalarla gösterebilirsiniz. Derin duygularınızı paylaşmak, bağlılıklarınızı, sadakatlerinizi ve ailevi durumlarınızı tartışmak isteyebilirsiniz.

Boğa burcu

Hafta içi normalden daha fazla eğlence arayışında olabilirsiniz. Cinsel ve fiziksel açıdan kendinizi daha çekici hissedebilirsiniz. Bu yüzden flört etmek için uygun bir zaman olabilir ve yeni tanıştığınız insanlara karşı daha çekici hissedebilirsiniz. Farklı kültürden veya ırktan biriyle görüşebilirsiniz. Bu insanlar hayatınıza renk katabilirler. Cumartesi ve pazar insanlarla zihinsel açıdan iletişime geçebilirsiniz. Ancak egonuz ve hedefleriniz hakkındaki düşünceleriniz birbiriyle çatışabilir. Çevrenize karşı daha duyarlı ve nazik olmanız gereken bir hafta sonu geçirebilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya yeni aktiviteler, deneyimler ve ilişkiler hakkında heyecan veren fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yeni projeleri hayata geçirmek için harika bir zaman olabilir. Cinsel ve fiziksel açıdan daha çekici hissedebilir, daha flörtöz davranabilirsiniz. Perşembeden pazara kendinizi huzurlu bir atmosferin içinde bulabilirsiniz. Eğlenmek isteyebilir, sosyal ortamlarda ilgi odağı olabilirsiniz. Sosyalleşirken yeni bir romantik ilişkiye başlamanız mümkün olabilir. Aynı zamanda hafta sonu sanata ve modaya ilgi duyabilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden cumaya ilişkilerinizde daha uyumlu hissedebilirsiniz. Çekingen hissettiğiniz bir ilişkinin içinde daha samimi olmaya başladığınızı hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz birine duygularınızı ifade etmek için uygun bir zaman olabilir. Aynı zamanda yaratıcı becerileriniz hakkında daha özgüvenli hissedebilirsiniz. Cumartesi ve pazar diğer insanlarla daha sıkı bir etkileşime girebilirsiniz. Hafta sonu sizin için yoğun bir dönem olabilir. Bununla birlikte kendinizi daha net ve cesurca ifade edebilirsiniz. Başvurular ve sosyal medya paylaşımları yapmak, eski arkadaşlarla yazışmak için bu zamanı değerlendirebilirsiniz.

Aslan burcu

Hafta içi daha dışa dönük, iyimser ve şanslı hissedebilirsiniz. Artan özgüveniniz ile hayatın farklı noktalarında deneyim kazanacağınız bir zaman olabilir. Bu hafta başlatacağınız işler ve ilişkiler uzun vadede iyi sonuçlar verebilir. Seyahat, eğitim ve yatırım gibi konularda şanslı hissedebilirsiniz. Cumartesi ve pazar dar görüşlü biri ile anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Önyargılarınız ve duygusallığınız düşüncelerinizi etkileyebilir. Tartışma yaşadığınız kişiler hakkında daha sakin hareket etmenizde fayda var. Sakinleşmeniz için bir adım geride durmayı deneyebilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden cumaya bir arkadaşınıza karşı romantik duygular hissedebilirsiniz. İlişki içerisinde değilseniz birini takıntılı hale getirebilirsiniz ve onu aklınızdan çıkaramayabilirsiniz. Mevcut bir ilişkiniz var ise de o insana daha derin duygular besleyebilirsiniz. Cumartesi ve pazar iletişim ve kısa mesafe seyahatleri gündeminizde olabilir. Daha meraklı ve zihinsel açıdan uyanık hissedebilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşmak, planlar yapmak, alım satım yapmak gibi konular için iyi bir zaman olabilir.

Terazi burcu

Hafta içi konsantrasyonunuzun yüksek olduğu günler yaşayabilirsiniz. Detaylı ve zor görevlerin altından çabanız ve çalışma etiğiniz ile kalkabilirsiniz. Bu çabanızın karşılığını hemen göremeseniz de sabrınız bu durumu aşmanız ve olumlu sonuçları görmenizde size yardımcı olabilir. Hafta sonu ailenizle veya yakın çevrenizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bu günler partnerinizle daha yakın bir iletişim kurmaya başlamak için de ideal olabilir. Evinizi veya çalışma ortamınızı düzenlemek ve yenilemek size iyi gelebilir.

Akrep burcu

Hafta içi meraklı ve dikkatinizin yüksek olduğu günler yaşayabilirsiniz. Gizemli ve şüphe uyandırıcı durumları kolayca çözebilirsiniz. Bu dönem sıkıntılı ilişkilerinizi onarmak için ideal olabilir. İletişim becerilerinizle öne çıkarken birilerinden yardım istemek ve bir fikrinizi paylaşmak size iyi gelebilir. Hafta sonu yoğun günler sizi bekliyor olabilir. Kendinizi ifade etmekte zorluk yaşayacağınız anlar yaşayabilirsiniz. Bu günlerde konuşmak yerine daha fazla dinlemeye çalışmak size yarar sağlayabilir.

Yay burcu

Kararlılığınız ve dayanıklılığınızla öne çıkacağınız hafta içi günleri size bekliyor olabilir. Planlı ve efektif çalıştığınız bir dönem gelebilir. Bu çabanın sonucunu hemen göremeseniz de sabırlı bekleyişiniz çok iyi sonuçlanabilir. Bu günler uzun dönem planlarınızı tasarlamak için de ideal olabilir. Hafta sonu pozitif, sevgi dolu ve neşeli hissedebilirsiniz. İnsanlara karşı samimi ve kucaklayıcı tavrınızdan dolayı yeni ilişkiler kurmak için uygun günler olabilir. Hediyeler ve yeni teklifler alabilirsiniz.

Oğlak burcu

Hafta içi bir arkadaşınız sizi rahatlatmaya ve neşelendirmeye yardımcı olabilir. Stresinizin azalmasıyla sosyalleşmek için daha hevesli olabilirsiniz. Sevginizi daha iyi belli edeceğiniz bu günlerde çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizi daha samimi bir boyuta taşıyabilirsiniz. Hafta sonu çalışmak yerine vaktinizi eğlenmeye ayırmak size daha iyi gelebilir. Kendinizi pozitif, neşeli ve sosyal hissedebilirsiniz. Ciddi konularla ilgilenmeniz gerekirse çevrenizdekilerle gerginlik yaşama ihtimaliniz var.

Kova burcu

Hafta içi sağlığınıza ve iyi hissetmenize yatırım yapabilirsiniz. Artan özgüveniniz bu haftayı amaçlarınıza ulaşmak için gerekli adımları atmanız için ideal bir vakit kılabilir. Bu günlerde başlayacağınız projeler size mutluluk getirebilir. Hafta sonu ise daha duygusal olabilirsiniz. Bu dönemde sevdiklerinizle vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Yakınlarınız sizi zihinsel ve ruhsal olarak rahatlatmaya yardımcı olabilir. Yeni ilişkiler kurmak bu dönem size daha kolay gelebilir.

Balık burcu

Hafta içi tutkulu olduğunuz insanlara, hobilerinize veya konulara karşı daha da ilgi duymaya başlayabilirsiniz. Çevrenizdeki birçok kişinin dikkatini çekebilirsiniz. Arkadaşlık veya romantik ilişkilerinizde sadakat temaları gündeminizde olabilir. Cumadan sonra iletişim becerilerinizin kuvvetlenmesiyle yeni anlaşmalara imza atma, yeni bir işe başlama veya birilerinde yardım isteme eğiliminde olabilirsiniz. Hedeflerinizi karşınızdakilere açık bir şekilde ifade edebileceksiniz.

BLOOM SHOP