Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (27 Haziran – 3 Temmuz) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden perşembeye kendinizi rahat ve girişken hissedebilirsiniz, bu yüzden başkalarıyla birlikte olmak için güzel bir zaman olabilir. Aşk hayatınız artan karizma ve fiziksel çekicilikten yararlanabilir. Yani bu, herhangi bir mevcut ilişki gerginliğini gidermek veya çözmek için çok iyi bir zaman olabilir. Cumadan pazara, sürekli konsantrasyon, sabır ve sağlam muhakeme gerektiren şeyler için iyi bir zaman olabilir. Böylece iş anlaşmalarına, evrak işlerine, eğitime ve sınavlara güvenle katılabilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesiden perşembeye aşk ve para için fırsatlar karşınıza çıkabilir. Özel birine olan sevginizi ve şefkatinizi göstermek için daha istekli hissedebilirsiniz. Cumadan pazara yakın ilişkileri güçlendiren derin duygusal deneyimler yaşayabilirsiniz. Kötü alışkanlıkları, takıntıları ve duygusal zorlamaları ortadan kaldırmak için harika bir zaman olabilir.

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye çabalamak, mücadele etmek veya çok çalışmak zorunda kalmadan sevgi, para, uyum ve mutluluk karşınıza çıkabilir. Artan fiziksel ve iç güzelliğiniz sizi sosyal ortamlarda daha popüler kıldığı için bu, flört etmek için mükemmel bir zaman olabilir. Cumadan pazara ciddi düşünme, mükemmel konsantrasyon, iyi bir hafıza ve organizasyon becerileriniz güçlü olabilir. Artan zihinsel dayanıklılık, önemli kararlar almanıza ve zor sorunlarla başa çıkmanıza yardımcı olabilir.

Yengeç burcu

Pazartesi ve Salı genel bir iyilik ve rahatlık hissi, haftanızı sosyalleşmek ve rahatlamak için iyi bir zaman haline getirebilir. Değişken ruh hali içinde olabilirsiniz. Çarşambadan pazara iyilik istemek ve insanlarla iletişim kurmak için iyi bir zaman olabilir. Bir fikir veya plan yoluyla sizi derinden etkileyen biriyle de tanışabilirsiniz veya bu, karmik bir dostluğun veya başarılı bir ortaklığın başlangıcı olabilir.

Aslan burcu

Pazartesiden perşembeye mutluluk ve şans sizinle olabilir. Normalden çok daha fazla çekici gözükebilir ve çok daha iyi hissedebilirsiniz. Cumadan pazara iyi bir konsantrasyon ve detaycılıkla ciddi bir zihin yapısında olabilirsiniz. İşlerinizi düzgün, hatasız ve zamanında yapabilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden cumaya, sevgi, barış, uyum ve güzellik hayatınızın merkezinde olabilir. Bu sevecen, çekici ve sosyal etki, arkadaşlıklar ve romantizm için iyi bir zaman yaratabilir. Cumartesi ve Pazar ay Başak burcunda olacağından özel hayatınıza, evinize ve ailenize odaklanabilirsiniz. Kendinizi duygusal ve hassas hissedeceğiniz bir hafta olabilir. İçsel sakinlik ve denge, buzları kırmak ve yeni arkadaşlar edinmek için size güven verirken çözülmesi gereken meselelerinize de dönmenizi sağlayabilir.

Terazi burcu 

Pazartesiden cumaya kendinizi rahat ve huzurlu bir atmosfer içinde hissedebilirsiniz, bu zamanı eğlenmek ve aynı zamanda ilişkilerinizdeki tüm zorlukları yumuşatmak için kullanabilirsiniz. Girişkenliğiniz ve pozitif enerjiniz ile sosyalleşirken ilgi odağı olabilirsiniz. Bu da hayatınıza yeni fırsatlar girmesini sağlayabilir. Cumartesi ve pazar, liderlik içgüdüleriniz artabilir. Birine çıkma teklif etmek ve içgüdülerinize göre hareket etmek için doğru zaman olabilir.

Akrep burcu 

Pazartesiden cumaya, artan karizmanız ve duygusallığınız, tutkulu arzularınızın yerine getirilmesini sağlayabilir. Bir meselenin gerçeğini ortaya çıkardığınızı, haklı bir amaç için savaştığınızı veya nezaket ve şefkatle başkalarına yardım ettiğinizi gözlemleyebilirsiniz. Cumartesi ve pazar, hassas veya zor ilişki sorunlarının üstesinden gelmek için sabır ve duygusal güçten yararlanabilirsiniz. Eviniz, aileniz ve ilişkileriniz hakkında önemli kararlar almak için güçlü içgüdülere ve sağduyuya sahip olabilir, hislerinize güvenebilirsiniz.

Yay burcu

Pazartesiden perşembeye kendinizi sıcak, mutlu, girişken ve cömert hissedebilirsiniz. İyi şanslar; hediyeler, para veya iltifatlar şeklinde gelebilir. Artan popülarite, karizma ve çekicilik, bunu flört için iyi bir zaman haline getiriyor. Arkadaş edinmebilir, kolay ve yeni ortaklıklar kurabilirsiniz. Cumadan pazara, zorlu ve uzun vadeli projeleri tamamlamak için ihtiyacınız olan sabır ve azim sizinle olabilir. Daha fazla sorumluluk alabilir, sadakatiniz ve güvenilirliğiniz nedeniyle saygı ve övgü kazanabilirsiniz.

Oğlak burcu

Hafta başında kendinden emin, gururlu, şanslı ve iyimser hissedebilirsiniz. Öz disiplininiz artabilir ve bu sayede daha fazla iş başarabilirsiniz. Fakat, aynı anda çok fazla proje üstlenmekten kaçınabilir, aksi halde çok hızlı yorulabilirsiniz. Çarşambadan pazara, yakın ilişkilerizi zenginleştiren derin duygusal deneyimler yaşayabilirsiniz. Güçlü bir iç denge duygusuna güvenebilir, ayrıca eşiniz, aileniz, arkadaşlarınız ve daha geniş topluluğa daha büyük bir aidiyet duygusunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Kova burcu

Pazartesiden perşembeye neşe, iyimserlik ve bolca sevgi hissedebilirsiniz. Siz rahatladıkça ve kişiliğinizi daha fazla gösterdikçe çevrenizden de daha olumlu tepkiler alabilirsiniz. Bu hafta yalnızca yeni ilişkiler başlatmak için değil, aynı zamanda stresli ilişkileri onarmak için de harika bir zaman olabilir. Cumadan pazara, net düşünme, iyi muhakeme ve konsantrasyon gerektiren her şey için iyi bir zaman olabilir. Kişisel veya profesyonel nitelikte olsun, yaptığınız tartışmalar muhtemelen ciddi bir nitelikte olacaktır. Kendinizi geliştirmeniz ve bir başkasından öğrenmeniz için iyi bir zaman olabilir.

Balık burcu

Pazartesiden cumaya, olumlu tavrınız ve sevgi dolu doğanız sayesinde yeni fırsatlar doğabilir. Artan bu enerjileri ilişkilerinize de yansıtabilir, eski yaraları iyileştirebilirsiniz. Bu hisler, iş anlaşmalarınızda da pozitif bir tutum sergilemenizi destekleyebilir. Cumartesi ve pazar, kendinizi daha koruyucu bir rolde hissedebilirsiniz. Sorumluluk bilinciniz artabilir ve işlerinizi özenle ve sabırla yerine getirebilirsiniz. Bu aynı zamanda sevdiklerinizle derin ve ciddi duygularınızı paylaşmak bağlılık ve sadakat ile ailenizle olmak için iyi bir hafta olabilir.

BLOOM SHOP