Koç burcu

Bu hafta, sevdiğiniz insanlara onları ne kadar sevdiğinizi hatırlatmanız gerekebilir. Kendinizi ifade etmek ve duygularınızı gösterebilmek konusunda zorluk yaşamayacağınız bir süreç içerisindesiniz. Ayrıca flört ve ilişki konularında yükselişte olduğunuz bir haftadasınız. Hafta sonuna doğru arkadaşlık, sevgi, güven, bağlılık gibi konular gündeminize yerleşebilir.

Boğa burcu

Bu hafta romantizm için son derece uygun! Erotizm ve duygusallığın buluştuğu bu süreç içerisinde harika bir uyum yakalayarak partnerinizle aranızdaki bağı kuvvetlendirebilirsiniz. Hafta sonuna doğru devam edecek olan bu tutku ve şefkat duyguları, keyifli vakitler geçirerek romantizm adına hatırlanabilecek büyülü anılar biriktirmenize olanak sağlayabilir.

İkizler burcu

Bu hafta iş konularında bazı kafa karışıklıkları ve adaptasyon sorunları yaşayabilirsiniz. Yanlış anlaşılmaların ve gerginliklerin ortasında kalabilirsiniz. Önemli kararlar vermeniz gereken konularda güvendiğiniz kişilere fikir sormayı ve kritik konuları teyit etmeyi aklınızdan çıkarmamaya özen göstermelisiniz. Hafta sonuna doğru kendinizi çok daha özgüvenli ve cesaretli hissedebilirsiniz.

Yengeç burcu

Hafta içi boyunca kozmetik, giyim, ev dekorasyonu gibi alanlarda pek çok yeni eşya ve ürün alabilir, biraz aşırıya kaçtığınızı fark edebilirsiniz. Ancak bu hafta boyunca estetik bakış açınız oldukça kuvvetli. Bu nedenle dekorasyon, müzik, dans, resim gibi üretici konularda aktivite gösterebilirsiniz. Hafta sonu cinsel çekiciliğiniz artış gösterebilir.

Aslan burcu

Arkadaşlarınızla geçireceğiniz keyifli vakitler bu hafta sizi rahatlatabilir ve size kendinizi özgür hissettirebilir. Daha az stres ve daha fazla uyumla sosyal ilişkilerinizde kendinizi huzurlu ve mutlu hissedebilirsiniz. Sevgi ve şefkat gibi duyguları ifade edebilmek için oldukça uygun bir süreç. Flört ve ilişki konularında şanslı olacağınız bir hafta içinde olabilirsiniz.

Başak burcu

Yanlış anlaşılmalar nedeniyle ilişkilerinizde problemler yaşayabilirsiniz. Gerçekle hatalı olan arasındaki farkı görmekte zorlanabilirsiniz. İçinizdeki sesi duymaya çalışırken etraftaki dikkat dağıtan unsurlar nedeniyle içgüdülerinizden uzaklaşabilirsiniz. Hafta sonuna doğru sevgi, arkadaşlık, anlayış, şefkat gibi konular gündeminize yerleşebilir.

Terazi burcu

Hafta içi ilişkilerinize uyumu getiriyor olabilir. Utangaç bir insan olsanız bile kendinize duyduğunuz güven ve inançla dışarıya kendinizi daha fazla açtığınızı fark edebilirsiniz. Doğru zamanda doğru cümleler kurarak çevrenizdekilerin ilgisini çekebilirsiniz. Hafta sonu yaratıcı işler, yeni projeler, yeni çevreler gündeminizde olabilir.

Akrep burcu

Pazartesiden perşembeye tamamen kendiniz olarak, çalışmanız gerektiği zamanlar çalışıp rahatlamanız gerektiği zamanlar boş vakitlerin tadını çıkararak güzel bir hafta geçirebilirsiniz. Hafta sonu ise arkadaşlık, gerçek aşk, bağlılık gibi konularda arayışınız derinleşebilir. Tek gecelik ilişkilerden uzun süreli yakınlaşmalara dönüş yapmak isteyebilirsiniz.

Yay burcu

Bu hafta çalışmak için ideal bir hafta. Aklınızı tamamen yapmanız gerekenlere odaklayarak işlerinizden keyif almayı deneyimleyebilirsiniz. İyi konsantrasyon ve dikkat hataların önüne geçebilir. Hafta sonu ilişkilerinizde arkadaşlığın çok daha önemli olduğunu düşündüğünüz, hassas, duygusal bir ruh haline girebilir varolan ilişkilerinizdeki bağları kuvvetlendirebilirsiniz.

Oğlak burcu

İçinizdeki denge duygusu hayata karşı bağlılığınızı ve uyum gücünüzü destekliyor. Etrafınızda pek çok kriz ve drama varken sakin kalabiliyor ve olayları serinkanlılıkla değerlendirebiliyorsunuz. Hikayenin iki tarafını da görebilmek size kendinizi iyi hissettiriyor. İçinde bulunduğunuz süreç, ilişkilerde uzun sürelilik ve bağlılık aradığınız, duygu yüklü bir süreç olabilir.

Kova burcu

Sevdiklerinize duygularınızı ifade etmekten çekinmeyeceğiniz, ilişkilerinizde cesaretle ilk adımı atabileceğiniz, hem duygusal hem girişimci bir hafta sizler için başladı. İçinizden gelen sesi dinleyerek uzun zamandır yapmayı ertelediğiniz işleri gerçekleştirebilir, konuşmanız gereken insanlarla samimi ve dürüst sohbetler gerçekleştirebilirsiniz.

Balık burcu

Var olan ilişkinizde romantizm, arkadaşlık ve spiritüel bir bağ kurmak için ideal bir zaman. Bu haftayı hem ilişkinizde derinleşmeye hem de kendinize ayırabilir, sevdiğiniz bir hobiyle stresi ve yorgunluğu tamamen üzerinizden atabilirsiniz. Hafta sonu karşılıklı sevgi ve saygının olduğu birtakım konuşmalar içerisinde kendinizi bulabilirsiniz.

BLOOM SHOP