Koç burcu

Pazartesi ve salı günleri yükselişe geçen çekiciliğiniz ve iletişim gücünüz sayesinde aşk, arkadaşlık, kariyer gibi alanlarda şansınızın arttığını fark edebilirsiniz. İnsanları bir araya getirip cesaretlendiren bir tutuma sahip olabilirsiniz. Barışçıl ve huzurlu bir ortam yaratmanız için ideal bir hafta içerisindesiniz. Çarşambadan pazara olan süreçte de cesaret, güç, tutku gibi temalar sizin için ön planda olabilir ve başarıya ulaşmanızda size destek sağlayabilir.

Boğa burcu

Pazartesiden çarşambaya düşünce ve iletişim konularına odaklanabilirsiniz. Bu süreç konsantre olmanız gerekenler konusunda size iyi gelebilir. Kağıt işleri, faturalar, mailler, sunumlar gibi işlerle uğraşabilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınız gündemde olabilir. Hafta sonuna doğru derin düşünceler ve konuşmalar sizi görünenin daha derinine, gizli kalan bazı gerçeklere yönlendirebilir. Başkalarıyla konuşup bazı şeyleri aydınlatmak için derin bir tutku hissedebilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesi ve salı günleri kendinizi hırslı, çekici, özgür ve tutku dolu hissedebilirsiniz. Bu duygular size dayanıklılık ve güç verebilir. Artan yaratıcılığınız hayatınızda bazı şeylerin değişmesine ortam hazırlayabilir. Cumadan pazara kadarki süreçte ilişkilerinizde daha fazla denge ve uyum yakalayabilirsiniz. Hoşlandığınız kişiye açılmanız için ideal bir zaman çünkü kendinizi savunma içgüdüsünü kenara bırakarak sadece duygularınıza odaklanmayı başarabileceğiniz bir ruh halindesiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden çarşambaya hızlı düşünme gücünüz ve iletişim kabiliyetleriniz zihninizi dinç tutarak yazma veya konuşma alanlarında yeteneklerinizi ortaya koyabilir. Kendinizi daha iyi ifade ettiğinizi fark edebilir, stratejilerinizi değiştirerek hedeflerinize odaklanabilirsiniz. Perşembeden pazara pozitif düşüncelerle kendinize yönelmeniz ve geleceğiniz üzerine düşünmeniz söz konusu olabilir. Güçlü konsantrasyonunuz size birçok konuda fayda sağlayabilir.

Aslan burcu

Pazartesi ve salı günleri yeni arkadaşlar veya flörtler gündeminizde olabilir. Bir hediye veya hoş bir davranış karşısında minnet ve sevginizi göstermekten çekinmeyebilirsiniz. İş ilişkilerinizde kendinizi daha özgüvenli hissedebilirsiniz. Çarşambadan pazara aktifleşmeniz ve bazı değişikliklere yönelmeniz için harika bir zamanlama. Hayatınızdaki her şey siz çok fazla çaba göstermeden yoluna girecek gibi görünüyor. Aşk hayatınızda da birtakım olumlu gelişmeler olabilir.

Başak burcu

Pazartesiden çarşamba gününe kendinizle ilgili birtakım önyargılar üretebilirsiniz. Nasıl göründüğünüze ve nasıl algılandığınıza dair bir kuşku içerisine girebilirsiniz. Gerçekleri duygulardan arındırmak gerektiğini unutmayın, fazla hassasiyet hissettiğiniz durumlara dikkat edin. Perşembeden pazara bazı iyi haberler duymaya başlayabilirsiniz. Şans, kariyer ve eğlence anlamında sizin yanınızda olabilir. Birtakım tatil planları yapabilir, kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz.

Terazi burcu

Özel hayatınız, ev ve aile işleriniz sizin için önem kazanıyor. Her zamankinden daha duygusal ve hassas hissediyor olabileceğiniz bu yeni haftada duygularınızın farkına varacak olmanız sizi ilişkileriniz hakkında konuşmaya teşvik edebilir. Özgüveninizin artmasıyla beraber sosyal hayatınızda da daha girişken olabilirsiniz. Bu süreçte yeni arkadaşlar edinmek size keyif verebilir. Ailenizden ve yakın çevrenizden duygusal anlamda destek alarak iç huzurunuzu korumanız ve ruh halinizi düzeltmeniz oldukça kolay olacaktır.

Akrep burcu

İçgüdülerinizin ve hislerinizin güçlenmesiyle bu hafta etrafınızda gelişen olayları farklı bir boyuttan görme şansı elde edebilirsiniz. Enerjinizin yükselmesiyle yakın çevreniz sizde değişiklikler fark edebilir. İnsan ilişkilerinin ve iletişimin gündeminizde olduğu bu yeni süreçte satış, pazarlama, anlaşma, pazarlık gibi konularda etkinizi arttırdığınızı da gözlemleyebilirsiniz.

Yay burcu

Yeni gelen hafta beraberinde hedeflerinizin ve tutkularınızın peşinden gitmeniz için ihtiyacınız olan gücü de getiriyor. Kararlı olduğunuz konularda beklediğiniz sonucu alana kadar ilerleyecek olan enerjiyle beraber zihninizde de bir berraklık hissedebilirsiniz. Kendinizi her zamankinden çok daha çekici hissettiğiniz bu hafta hem romantik hem de sosyal ilişkiler ruhunuz besleyebilir. Sosyal yeteneklerinizin de güçlenmesiyle yeni grupların içine girmek her zamankinden daha mutluluk verici olabilir.

Oğlak burcu

İş anlaşmaları, sosyal ilişkiler ve yakın çevrenizle olan ilişkileriniz bu hafta gündeminizde olabilir. Hem kendinize hem de etrafınızda olup bitenlere daha geniş bir perspektiften bakma şansı bulduğunuz bu yeni haftada kafanızdan geçen fikirleri söylemek konusunda kendinizi rahat hissedebilirsiniz. Kendinizle baş başa zaman geçirmeniz iç dünyanıza dönmeniz, ihtiyaçlarınızı, hedefleriniz ve isteklerinizi fark etmeniz adına akıllıca bir karar olabilir. Her zamanki halinize göre çok daha olumlu bir zihin yapısında olduğunuzu fark edebilirsiniz. Tadını çıkarın!

Kova burcu

Hedefleriniz doğrultusunda ilerlemek için ihtiyacınız olan enerji bu hafta sizinle! Hayatınızda olmasını istediğiniz, uzun zamandır çabaladığınız ve emek verdiğiniz konularda beklediğiniz sonuçları almaya başlayacağınız bir sürece giriyor olabilirsiniz. Bu hafta gündeminizde ve aklınızda genellikle profesyonel hayatınız ve iş ilişkileriniz olabilir. Yakın çevrenizle zaman geçirmek, kendinizi güvende hissettiğiniz kişilerle görüşmek ve sakin aktivitelerde bulunmak bu süreçte size iyi gelebilir.

Balık burcu

Yeni haftayla beraber duygusal ve hassas bir döneme giriş yapıyor olabilirsiniz. Ruh halinizde ve duygu durumunuzda oluşabilecek dalgalanmaları düzenlemek ve objektif bakışınızı kaybetmemek için sevdiklerinizle, ama özellikle yakın çevrenizle zaman geçirmeniz size iyi gelebilir. Beklediğiniz sevgiyi karşınızdaki kişide göremediğinizi hissedebileceğiniz bu süreçte kendi kendinize kalmanızda ve iç dünyanıza dönmenizde fayda var. Profesyonel hayatınızda beklediğiniz haberleri alacağınız, yeni anlaşmalar yapacağınız ve girişimlerinizde başarılı olacağınız bir haftaya giriyor olabilirsiniz.

BLOOM SHOP