Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (7 Haziran – 13 Haziran 2021) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Hafta içi düşüncelerinizin niyetlerinizle aynı paralelde ilerlediğini ve konuşmalarınızın daha keyfili geçtiğini fark edebilirsiniz. Kendinizi çok iyi ifade edebileceğiniz için hayatınızın herhangi bir alanında daha iyi bir fırsat için çabalamak, pazarlık yapmak isteyebilirsiniz. Aileniz veya arkadaşlarınızın yaşayabileceği gergin durumlarda arabulucu olarak önemli bir rol oynayabilirsiniz. Hafta sonu kendinizi güçlü, seksi ve cesur hissedebilirsiniz. Arzularınızın peşinde ilk adımı siz atabilir, aksiyona geçebilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesiden çarşambaya hırsınızın, etki gücünüzün ve cinsel isteğinizin arttığını fark edebilirsiniz. Bağımsız olarak, tutkulu olduğumuz bir iş üzerinde çalışabilirsiniz. Zorlu işlerde başarılı olmak için gerekli azim ve güce sahipsiniz. Aniden beliren yaratıcı enerjinizi hayatınızı kökünden değiştirmek için kullanabilirsiniz. Hafta sonu sevgi dolu olabilirsiniz. Yeni biriyle tanışabilir veya var olan ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

İkizler burcu

Hafta içi yaratıcı düşünceleriniz ve zihinsel kapasitenizdeki artış, çevrenizle olan iletişiminizin çok daha enerjik ve dolu dolu geçmesini sağlayabilir. Kimseyi incitmeden fikirlerinizi net ve direkt bir şekilde ifade edebilirsiniz. Düşüncelerinizi bir günlüğe yazmayı deneyebilirsiniz. Hafta sonu kafa karışıklığı, yanılgı ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Özgüvensizlik ve suçluluk duygularını sağlıklı bir şekilde uzaklaştırmayı ve çevrenizde değil, kendinize odaklanmayı denemelisiniz.

Yengeç burcu

Pazartesi ve salı arzularınızı hayata geçirmek için yoğun bir istek duyabilirsiniz. Başarıya ulaşmak için normalinizin ötesinde bir çaba sarf edebilirsiniz. Agresif ve hakim edici dürtülerinizi yapıcı bir şekilde kullanabilirseniz, önemli zaferlere erişebilirsiniz. Çarşambadan pazara sosyal hayatınıza eğlence ve heyecan girebilir. Sevgi dolu mizacınızı ilginç yollarla; giydiğiniz kıyafetlerle, ifade edebilirsiniz. En az sizin kadar tutkulu, ilginç insanlar size çekilebilir.

Aslan burcu

Pazartesiden cumaya hızlı ve net düşünce biçiminiz, iletişim ve zihinsel güç isteyen tüm işlerinizde fayda sağlayabilir. Aktif zihninizi, duygu ve düşüncelerinizi ya yazılı ya da sözel olarak ifade etmek için değerlendirebilirsiniz. Yeni birçok bilgi özümseyebileceğiniz için bu hafta çalışmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu artan çekiciliğiniz, özgüveniniz ve cesaretiniz sayesinde rahatlıkla kendinizin reklamını yapabilir, ilişkilerinizde ön plana çıkabilirsiniz. Doğal utangaçlığınızı yenebilir ve etkileyici ilk izlenimler bırakabilirsiniz.

Başak burcu

Haftanın ilk günleri iletişimsizlik veya kafa karışıklığı ilişkilerinizde problemlere neden olabilir. Bilgi kirliliği, eleştirel iç sesiniz, fazla düşünme gerçeklik algınızı bozabilir. Önemli kararlar alırken normalden daha fazla dikkat etmelisiniz. Çarşambadan pazara aşk hayatınızda ve maddi durumunuzda güzel değişimler, heyecanlar yaşayabilirsiniz. Özellikle sosyal medya aracılığıyla yeni romantik bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

Terazi burcu

Haftanın ilk iki günü özellikle iş hayatınızda kontrolü ele almak isteyebilir ve iş arkadaşlarınızla güç mücadelesine girebilirsiniz. Acımasız eleştirilerden ve gizli taktiklerden kaçınmanızda fayda var. Çarşambadan pazara ise uzun süredir kafanızı kurcalayan soruların yanıtlarını bulabilir, düşüncelerinize netlik kazanabilirsiniz. Hafta sonuna doğru iyi haberler alabilir, yeni arkadaşlar edinebilir veya iş bağlantıları kurabilirsiniz.

Akrep burcu

Pazartesiden çarşambaya dışa dönük bir tavır sergileyebilir, artan öz güveniniz ile yeni maceralara kucak açabilirsiniz. Kendinizi oldukça güçlü ve seksi hissedeceğiniz haftanın ilk üç günü, riske girmek ve yeni insanlarla tanışmak için ideal bir zaman. İyi haberler duymak isteyeceğiniz hafta sonuna doğru ise beklenmedik sürprizlerle ve insanlarla karşılaşabilirsiniz.

Yay burcu

Hafta sonuna kadar eviniz, aileniz ve ilişkileriniz hakkında önemli kararlar almak için içgüdülerinize güvenmeniz gereken bir döneme giriyorsunuz. Çok fazla duygusal davranmamaya ve sabırlı olmaya özen göstermenizde fayda var. Hafta sonunda ise haftanın getirdiği duygusal yük ile birlikte negatif enerjiye karşı daha duyarlı olabilirsiniz. Bu sebeple size pozitif enerji veren insanlarla bir arada olmaya dikkat edin.

Oğlak burcu

Haftanın ilk üç günü kendinizi oldukça enerjik ve pozitif hissedeceksiniz. Bu, kendinize olan güveninizin de artmasını sağlayacağı gibi işinize daha hırslı ve odaklanmış şekilde başlayacaksınız. Perşembeden pazara ise yeni insanlar tanıyabilir, flört etmek isteyebilirsiniz. Mevcut bir ilişkiniz varsa partnerinize karşı duyduğunuz sevginin daha da arttığını hissedebilir, var olan problemleri çözüme kavuşturabilirsiniz.

Kova burcu

Kendinize olan güveninizi tazelemek için hafta içi size oldukça ideal bir süre tanıyor. İletişim problemlerinizi çözebileceğiniz, neyi isteyip istemediğinize karar verebileceğiniz ve hedeflerinize ulaşmak için ilk adımları atabileceğiniz bu beş günün ardından hafta sonu istemediğiniz değişikliklerle karşılaşabilirsiniz. Ancak daha açık fikirli ve sabırlı olursanız, hafta sonunun sizin için sinir bozucu geçmesini önleyebilirsiniz.

Balık burcu

Haftanın ilk iki günü, yanlış anlaşılmalar sebebiyle ufak tartışmalar yaşayabilirsiniz. Önemli bir adım atmadan önce güvendiğiniz kişilerden bilgi ve tavsiyeler almayı unutmayın. Bu süreyi hobilerinize odaklanarak geçirmekte fayda var. Çarşambadan pazara ise sosyalleşmenin keyfini çıkaracağınız birkaç gün geçireceksiniz. Aşk hayatınızda olumlu değişimler yaşayabilir, cinsel arzularınızı keşfedebilirsiniz.

BLOOM SHOP