Koç burcu

Koç burçları hafta içi derin düşüncelere dalabilir ve etrafındaki insanlar düşüncelerini paylaşıp entelektüel konuşmalarda bulunabilir. Konuşmaları ile çevresindekileri etkileyebilir ve ikna yeteneği ön plana çıkabilir. 9 Eylül haftasında Koçlar insanların söylemeye korktuğu veya çekindiği konuları cesurca dile getirebilir. Hafta sonuna doğru kendilerini daha duygusal ve ilgi odaklı hissedebilirler. Hafta sonu programları olarak yakın arkadaşlarla sakin ve sıcak buluşmalar ayarlanabilir. Ayrıca yeni bir ilişkiye başlamak isteyenler ya da karşı tarafa duygularını henüz belli etmemiş olanlar bu hafta kendilerini daha cesur hissedebilirler.

Boğa burcu

Boğa burçları pazartesiden perşembeye yoğun bir iş temposu içerisine girebilirler ve iş sorumlulukları artabilir. Disiplin ve sabır ile bu görevlerin üstesinden geleceklerdir. Ayrıca hem zamandan hem de ekonomik olarak karlı çıkabilirler. Boğa burçlarını hafta sonunu değişik ve yoğun deneyimler ile geçirebilir. Aşk ilişkilerinde, özel hayatlarında ve iş hayatlarında kendilerini daha söz sahibi ve kontrolde hissedebilirler. Her an organizasyon yönetme gibi bir teklif alabilirler. Ayrıca iş hayatında kendisinden üst seviyedeki insanları fikirleri ile etkileyebilirler.

İkizler burcu

Pazartesi çarşamba arası eski dost görüşmeleri olabilir. İkizler burçları kendisini daha sıcak ve sosyal hissedebilir ve enerjisi ile hangi ortama girerse girsin etrafındakilerden “Resmen ışık saçıyorsun.” gibi tepkiler alabilir. Eğer İkizler burçlarının arasında soğukluk olan insanlar varsa bu durum değişebilir ve buzlar eritilebilir. İkizler burçları hafta sonunda kendilerini daha güçlü hissedebilir ve özgüvenli tavırları ile etrafındakileri etkileyebilir.

Yengeç burcu

Yengeç burçları hafta içi zorlu işler ile geçirebilir. Daha fazla çaba göstererek, daha fazla çalışarak ve zaman ayırarak işlerini başarı ile tamamlayacaklardır. Haftanın başından beri cinsel enerjilerinde ve isteklerinde artış hissedebilirler. Hafta sonunda “doğru yerde doğru zamanda” bulunacakları anlar olabilir. Oldukça sosyal ve hareketli bir hafta sonu geçirebilirler. Ayrıca insanlardan bir rica ve istekte bulunacaklar ise hafta sonu bunun için ideal zaman.

Aslan burcu

Aslan burçları sezgisel yaklaşımlarına ek olarak 9 Eylül haftasında daha mantıksal davranabilir ve kendilerini daha dengede hissedebilirler. Bunun sebebi ise sezgiler ve mantık birbirini eşitleyip destekleyecektir. Etrafındaki insanları ve olayları daha iyi okuduklarını hissedebilirler. Hem ilişkilerine daha sıkı seviyede bağlanabilir hem de kendilerine daha şefkatli davranabilirler. Hafta sonu eğlenceli planlar ve aktiviteler ayarlayabilirler. Bunun sonunda kendilerini daha az stresli ve yorgun hissedeceklerdir.

Başak burcu

Başak burçları hafta içinden başlayarak kendilerini normalden fazla azimli ve dayanıklı hissedebilir. İş hayatlarında üzerinde çalıştıkları projeleri yönetirken daha dikkatli ve plancı olabilirler. Bu sayede başarılı bir hafta geçirebilirler. Başaklar hedef odaklı çalışarak hayallerini elde etmeye gün geçtikçe yaklaşabilirler. Ayrıca beraber çalıştıkları insanları bu iş enerjisinden ve azminden etkileyebilir ve destek alabilirler.

Terazi burcu

Terazi burçları bu hafta normalden daha fazla konuşkan olabilirler. İletişim yönleri ön plana çıkarak pazartesiden beri sosyal kelebek moduna bürünebilirler. Etrafındaki insanlar kendilerinden tavsiye isteyebilir ve problemlerini paylaşabilir. Perşembe gününden başlayarak eğer birine buluşma teklifi etmeyi düşünüyorlarsa bunu çekinmeden sorabilirler. Olumlu geri dönüş alarak yeni bir ilişkiye yelken açıyor olabilirler. Tekrarlamak gerekirse 9 eylül haftası Terazi burçlar için iletişim haftası demek.

Akrep burcu

Akrep burçları bu hafta daha çok çalışabilir ve hedeflerine ulaşmak için daha fazla mesai harcayabilir. Hafta içinde Akrep burçları disiplinli çalışıp başarılı işlere imza atabilir. Uzun dönemli bir proje teklifi gelebilir ve hemen çalışmalara başlayabilirler. Başlangıç aşamasında gözle görülür bir sonuç veya ilerleme olmayabilir fakat bundan dolayı Akrep burçları pes etmemeli ve çalışmaya devam etmelidir. Hafta sonu ise hem arkadaş ilişkilerinde hem de partnerleri ile problem çözmek için ideal bir zaman.

Yay burcu

Yay burçları bu hafta daha hassas ve duygusal hissedebilir. Artan duygusallık sayesinde partnerlerine karşı romantikleşebilir ve arkadaşlarını mutlu edecek sürprizlerde bulunabilirler. Hafta sonunda normalden daha açık ve girişken davranabilirler ve farkında olmadan girdikleri ortamlarda herkesin dikkatini çekebilirler. İlişkilerinde daha derin seviyelere çıktıklarını ve partnerlerin bağlarının güçlendiğini hissedebilirler.

Oğlak burcu

Oğlak burçları bu hafta ikna etme ve iletişim becerileri ile ön plana çıkabilir. Yeni bir ev ya da araba alabilirler. İş hayatını olumlu yönde etkileyebilecek insanlar ile tanışabilir ve onlar ile kısa sürede güçlü bağlar kurabilirler. Hafta sonunda kendilerini dengede hissedebilirler. Bir süredir ruhsal olarak sallantılar yaşamış hissedebilirler fakat bu hafta daha sakin bir enerji ile çevrelenebilirler. Eğer arkadaşlık ilişkilerinde problemler yaşıyorlarsa bu hafta onları çözmek ve her şeyi tatlıya bağlamak için doğru bir zaman. Oğlak burçları için 9 Eylül haftasından itibaren problematik günler geride kalıyor.

Kova burcu

Kova burçları bu hafta ailesine düşkünlüğü artabilir ve daha çok vakit geçirebilir. Aileye olan yaklaşımında daha koruyucu ve kollayıcı olabilir. Partneri ile ciddi bir konuşmaya girebilir ve uzun süreli planlar yapmaya başlayabilirler. Hafta sonunda “doğru yerde doğru zamanda” bulundukları anlar olabilir ve kendilerini daha şanslı hissedebilirler. Eğer birine bir şey rica edip soracaklarsa bu hafta sonu bunun için ideal zaman.

Balık burcu

Balık burçları bu hafta gördüğü ya da karşısına çıkan her insanı etkileyebilirler. Kendilerini daha derin ve olgun hissedebilirler. Bu tutum sayesinde iş hayatında ya da özel hayatlarında olan sorunların köküne inebilirler. Öz farkındalıkları artabilir ve kişisel gelişimlerine yönelebilirler. Bir süredir özel hayatlarını arka planlara atan Balık burçları bu hafta ile ailelerine ve arkadaşlarına daha çok vakit ayırmaya başlayabilirler. 

BLOOM SHOP