Instagram @108niyettasi

Kristaller, sahip oldukları farklı mineraller ve yüksek titreşimli iyileştirici özellikler sayesinde son zamanlarda günlük yaşantımızın bir parçası haline geldi.

Kişisel bakım, meditasyon, ev dekorasyonu gibi birçok alana dahil olan kristaller artık suyumuzu daha faydalı hale getirmek için kristal su şişeleri olarak da kullanılmaktalar.

Kristal su şişelerinin ortaya çıkış sebeplerinden en önemlisi, doğaya hayat veren suyla ilgili bazı bilimsel araştırmaların gösterdiği sonuçlar. Bu araştırmalara göre, duygu ve düşüncelerimiz gibi farklı frekans ve titreşim seviyesindeki etkiler su moleküllerinin kristal yapısını değiştirmekteler. Böylece, doğal taş kristali gibi yüksek titreşimli enerjiye sahip maddeyle temas eden suyun titreşimi bu enerji seviyesine doğru yükselmekte. 

Suyu şifalandıran yol: Crystal Infusion

108 Niyettaşı

Kristal su şişeleri, suyun tam da bu mucizevi özelliğinden faydalanarak, aslında fiziğe dayalı olan suyun enerji yükselten gücünü deneyimlemenizi sağlar. “Crystal Infusion” adı verilen yöntem sayesinde, yüksek titreşimli doğal kristallerin su ile temas etmesi ve iyileştirici enerjisinin su molekülleriyle yeniden şekillenmesi, suyun bilgeliğini, canlılığını ve hafızasını tazeler.

Her gün içtiğiniz suyun, hangi çevresel enerjilere maruz kaldığını, hangi etkileri yapısına kaydettiğini bilmeniz mümkün değil. Ancak bu durumu lehinize çevirerek doğal taş kristallerin desteğiyle içtiğiniz suyu yüksek bir enerji titreşimiyle ve hatta niyetinize uygun olarak yeniden programlamanız mümkün.

Vücudumuzun yaklaşık yüzde 75’inin su moleküllerinden oluştuğu düşünüldüğünde, doğal taş kristallerinin enerjisiyle canlandırılmış suyu içmek, bedeni bu yüksek titreşimli enerjiyle yenileme imkanı verir.

Özellikle taş yoğunluğu yüksek kuvars grubu kristallerinden yapılan kristal su şişelerini seçerken içindeki kristal hakkında bilgi alarak size en çok şifa sağlayacak doğal kristali tercih edebilirsiniz.

Kristal su şişeleri nasıl kullanılır?

Kristal su şişesini içme suyu ile doldurduktan sonra su ve kristal moleküllerinin etkileşime geçmesi için yaklaşık 7 – 10 dakika kadar beklemek yeterlidir. 10 dakikanın sonunda her damlasına kristal enerjisi yayılmış suyu gün boyunca rahatlıkla içebilir ve doğal taş kristallerin iyileştirici gücünden faydalanabilirsiniz.

Kendi wellness yolculuğunuzda, ruh ve bedeninize yapmış olduğunuz bu iyiliğin yanı sıra 108 Niyettaşı’nın koruma kılıfıyla birlikte gelen kristal su şişesini her yere rahatça taşıyabilir ve bu sayede daha az plastik tüketerek doğaya kendi teşekkürünüzü sunabilirsiniz.

BLOOM SHOP