Kendini sevme, sadece iyi yönlerimizi sevmek demek değildir. Kendini sevmek her an başarılı, güçlü, özgüvenli veya mutlu hissetmek de değildir. Bizleri yükselten fiziksel deneyimlerin, olumlu duyguların ve mutlu anların ötesinde öz sevgi, kendimizi ne olursa olsun kabul edebilmek, takdir edebilmek ve eylemlerimizin sonuçlarının sorumluluğunu alabilmektir. 

Öz sevginin geliştirici, birleştirici ve yükseltici gücünü, kurulduğu günden beri her yaştan, kökenden ve görünümden kadının arkasında duran The Body Shop’un öncülüğünde, iyi yaşam pratikleri ile birleştiriyoruz. 

Kendini sevme yolculuğumuza ışık tutacak İçindeki Gücü Uyandır online etkinlik serimizde buluşmak üzere. Siz de #CanımKendim hareketine katılarak değişimin bir parçası olun!


Öz Sevgiyi Geliştirmek w/ Uzman Psikolog İrem Ezici & Ceren Ceylan Ertaç – 5 Nisan 2021

Uzman Psikolog İrem Ezici ve Live to Bloom’un kurucusu Ceren Ceylan Ertaç öz sevginin neden en büyük müttefikimiz olduğunu, sağlam bir öz sevginin temellerinin nasıl oluşturulabileceğini, olumsuz iç ses yerine nasıl yapıcı düşüncelerin konulacağını konuşacaklar.


Somatik Pranayama Nefes Çalışması, Body Mapping w/ Nathalie Garih & Sıla Bakır – 12 Nisan 2021

Enerji terapisti, Somatik Pranayama Nefes Meditasyonu pratisyeni ve reiki master Nathalie Garih öz sevginin en büyük düşmanları stres, öz şüphe ve özgüvensizliğin pranayama nefes egzersizleri ile öz kabul, şefkat, beden farkındalığı gibi pozitif duygulara nasıl çevrilebileceğini gösterecek. 


Human Design w/ İlkgün Amitabha & Burcu Erbaş – 19 Nisan 2021

Yoga eğitmeni, meditasyon kolaylaştırıcısı, daimi Human Design öğrencisi ve şamanik pratikler uygulayıcı İlkgün Amitabha, Human Design sistemi ile yaşam amacımızı bulmamızda ve onu gerçekleştirmemizde gerekli olan kendi gerçeğimizi keşfetme yolunda öz sevgiyi uyandırmanın yollarını anlatacak.


Antik Güzellik Ritüelleri w/ Simge Kamacı & Burcu Babayiğit – 26 Nisan 2021

Yoga, Nefes ve Mindfulness eğitmeni Burcu Babayiğit ve The Sim Co.’nun kurucusu, Live to Bloom Güzellik Editörü Simge Kamacı günümüz toplumsal baskılarından uzak, gücünü doğadan, yaşamdan ve kadınlıktan alan antik güzellik uygulamalarını keşfe çıkacak. Ayurvedik güzellik ritüelleri, yüz yogası ve kristallerin mistik gücü öz sevginin fiziksel yönünü güçlendirecek. 
Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP