Renaissance Polat İstanbul ve Live to Bloom, Renaissance Polat İstanbul ev sahipliğinde A Summer Soirée ile keyifli bir yaz buluşması gerçekleştirdi. Denizin sesi, ağaçların hışırtısı eşliğinde yemyeşil bir bahçenin ortasında gerçekleşen davet, doğa ile iç içe olan Renaissance Polat İstanbul’un büyüleyici atmosferinde gerçekleşti.


A Summer Soirée

Live to Bloom’un Kurucusu Ceren Ceylan Ertaç ve Renaissance Polat İstanbul’un Genel Müdürü Elif Yenidoğan Denktaşlı’nın açılış konuşmalarıyla başladı. Homemade Aromaterapi Kurucusu Aslı San Bilgin’in kadim zamanlardan günümüze unutulmaya yüz tutmuş öğretiler ve reçeteler eşliğinde gerçekleştirdiği enerji temizliği sohbeti, Stüdyo Prana Nefes ve Yaşam Farkındalığı Merkezi Kurucusu, Nefes Eğitmeni Duygu Keçecioğlu’nun nefes egzersizi ve Mindfulness ve Meditasyon Eğitmeni Deniz Bağan’ın yumuşacık sesinden akan meditasyonu ile davetliler gerçek bir arınma yaşadı.

A Summer Soirée buluşması Akdeniz’in sıcaklığını yansıtan eşsiz bir sofrada Şef Arif Madakbaş’ın hazırladığı lezzetli bir akşam menüsüyle devam etti.

BLOOM SHOP