Koç burcu

Pazartesi ve salı günleri kendinizi özgüvenli, şanslı ve iyimser hissedebilirsiniz. İyi şans ve başarı sizin yanınızda olabilir ancak ileri özgüven ve duygularda aşırılıklar birtakım kayıplar yaşamanıza da neden olabilir. Bu hafta sizin için kişisel disiplin, sükûnet ve itidal için oldukça ideal. Çarşambadan pazar gününe zor görevlerde daha sabırlı olmanızı sağlayacak bir ruh haline bürünebilirsiniz. Herhangi bir konuda hayal kırıklığınız veya kızgınlığınız varsa bu duyguları fiziksel ya da kreatif bir işe odaklayarak verimli bir çalışma elde edebilirsiniz.

Boğa burcu

Haftanın ilk günleri çok hızlı düşünüp bazı hatalı sonuçlar almaya eğilim gösterebilirsiniz. Bu nedenle huzursuz, agresif, tartışmacı yapınız ön plana çıkabilir. Konuşmadan önce düşünmeyi, dikkatlice dinlemeyi öncelik haline getirmelisiniz. Yoksa kavga, anlaşmazlık ve hatta düşmanca tavırlar gibi negatif durumlar söz konusu olabilir. Haftanın son günlerinde başarı tutkunuz sizi daha amaca yönelik bir ruh haline sürükleyebilir. Kendinizi güçlü hissedebilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya aşk, barış, uyum, estetik ve ilişkiler gündeminizde olabilir. Romantik süreçler geçirerek rahatlamaya ve keyif yapmaya vakit ayırabilirsiniz. Perşembeden pazara zor ve detaylı işlere odaklanabilir, konsantrasyonunuzun kuvvetlenmesini sağlayabilirsiniz. Çalışma etiğinizle birlikte önemli başarılara imza atabilirsiniz. Sabır ve kişisel kontrol gündeminizde olabilir. Bu hafta bir şeyleri tamir etmek, yenilik yapmak, üretmek, bahçe işleriyle ilgilenmek için ideal bir hafta.

Yengeç burcu

Haftanın ilk günleri kendinizi hayalperest ve idealist hissedebilirsiniz. Kendi yolunuzu çizmek için dayanılmaz bir istek duyabilir, diğer problemlerle uğraşmadan artık bu yola devam etme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Partnerinizle aranızda spiritüel bir bağ gelişebilir. Perşembeden pazara yoğunluk, dayanıklılık, tutku gibi alanlarda kendinizi daha güçlü ve etkili bulabilirsiniz. Ego seviyeleriniz artış gösterebilir ve kendinize güveniniz aşk hayatınızı olumlu yönde etkileyebilir.

Aslan burcu

Pazartesi ve salı günler yüksek tansiyon, sinir gibi duygular kontrolünüzü kaybetmenize neden olabilir. Daha sakin, sabırlı, tartışma yerine uzlaşmacı olmayı denemelisiniz. Eğer kendinizi hala sinirli hissediyorsanız bu siniri yaratıcı işlere, fiziksel aktivitelere, zihinsel uğraşlara yönlendirmeyi deneyebilirsiniz. Ancak riskli aktivitelerden kaçınmalısınız. Çarşambadan pazara kişisel disiplininiz artış göstererek size daha fazla cesaret ve huzur verebilir.

Başak burcu

Haftanın ilk günleri kendinizi çok hassas hissedebilir ve insanların içinde bulundukları durumları rahatlıkla irdeleyebildiğinizi fark edebilirsiniz. Empati gücünüzün artması sözle iletişim haricinde karşınızdakileri anlamanıza yardımcı olabilir. Perşembeden pazara otorite gücünüz artış gösterebilir, hayatınızda bazı reformlar yapmaya öncelik vermek isteyebilirsiniz. İlişkileriniz iyi anlamda yoğunlaşmaya başlayabilir.

Terazi burcu

Zihninizin berraklaştığını ve olayları çok daha net görmeye başladığınızı hissedeceğiniz bu yeni haftada önemli konularda doğru kararları almak ve doğru yargılara varmak çok daha kolay olabilir. Yatırım ve uzun dönemli iş anlaşmaları yapmak için oldukça uygun bir döneme giriyor olabilirsiniz. Bu günlerde karşınıza çıkan kişilerle kurduğunuz ilişkilerden maksimum verimi almak ve beraber geçirdiğiniz zamanlarda kendinizi geliştirmek gündeminiz olabilir. Etrafınızda olup bitenlerin ruh halinizi etkilemesine izin vermediğiniz takdirde sosyalleştiğiniz anlardan her zamankine göre çok daha fazla keyif alabilirsiniz.

Akrep burcu

Farkındalığınızın arttığı, içgüdülerinizin, empati yeteneğinizin ve hislerinizin güçlendiği bu yeni haftada sevdiklerinizle aranızda birtakım sınırlar oluşturmanız gerektiğini fark edebilirsiniz. Gruplar halinde çalışmaktan ve fikir alışverişi yapmaktan maksimum verimi sağlayabileceğiniz bu hafta odağınız kendinize fayda sağlamak olabilir. İyi şans, iyimserlik ve bol mutlulukla dolu bir hafta geçirmeniz de çok muhtemel. Yeni hedefler ve projeler belirlemek için güzel enerjiler sizlerle!

Yay burcu

Size karmaşık gelen ve konsantre olmakta zorlandığınız işlere başlayıp bitirmek için oldukça elverişli bir hafta başlıyor. Olayları tüm detaylarıyla fark edebildiğiniz ve tarafsızca görebildiğiniz bu günlerde kararlarınızı gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Uzun dönem planlarınıza odaklanmak, organizasyonlar yapmak ve iş konusunda kararlar vermek için uygun enerjiler sizlerle olacak. Günlük hayatınızın rutininin bozulmaya başlaması ve sizi yeniden heyecanlandırması çok muhtemel. Beklenmedik bir haberle tüm planlarınız yeniden yapmak isteyebilirsiniz!

Oğlak burcu

Ailenizle ve arkadaşlarınızla zaman geçirmekten çok daha fazla keyif aldığınız bugünlerde sevdiklerinizden destek görmek isteyebilirsiniz. Aynı zamanda kendi gelişimine de odaklandığınız ve iç huzurunuzu bulmak için yeni bilgiler araştırdığınız günler sizleri bekliyor olabilir. Mutluluğunuzun, cömertliğinizin ve optimist bakış açınızın artmasıyla günlük hayatınızdan çok daha fazla keyif almaya başlayabilirsiniz. Yeni yatırımlar, ilişkiler veya bir projeye başlamak için güzel enerjiler sizlerle!

Kova burcu

Sahip olduklarınız için şükran dolu hissettiğiniz bu günlerde enerjiniz her zamankine göre çok daha yüksek. Sevdiklerinizle zaman geçirmek ve ilişkilerinizi güçlendirmek konusunda hevesli olabilirsiniz. Sosyal ilişkilerle ruhunuzu beslediğiniz bu günlerde karşınıza çıkan insanlarla uzun dönemli ilişkilere başlamanız oldukça muhtemel. Kendinizi şımartmak size iyi gelecektir! Alışveriş konusunda ölçülü olmaya dikkat etmenizde fayda var. Zor kararlar vermek durumunda kalabilirsiniz ve etik değerlerinize güvenerek bu tip durumların üstesinden rahatlıkla gelebilirsiniz.

Balık burcu

Başkalarına yardım etmek için ilk önce kendinize yardım etmeniz gerektiğini fark ettiğiniz bir süreç sizler için başlamış olabilir. Kendinize odaklandığınız, isteklerinizi, ihtiyaçlarınızı ve değerlerinizi göz önüne aldığınız bu günlerde sosyalleşmek yerine yalnızlığı tercih edebilirsiniz. Yakın çevrenizle beraber olmak ve fikirlerine değer verdiğiniz kişilerle konuşmak size iyi gelebilir. Kurtulmak istediğiniz alışkanlıklardan kurtulmak, yeni bir düzen yaratmak ve sizin için iyi olduğunuz düşündüğünüz konularla ilgilenmeye başlamak için güzel enerjiler sizlerle!

BLOOM SHOP