Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (14 Haziran – 20 Haziran 2021) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden perşembeye özellikle teke tek sosyal ilişkileriniz iyi fırsatlar, gelişmeler ve şans getirebilir. Yeni tanıştığınız insanların üzerinde iyi izlenimler bırakabilirsiniz. Cömertliğiniz ve sıcaklığınız sizi daha çekici ve popüler kılabilir. Hafta sonu yeni bir romantik ilişkiye başlayabilir veya var olan ilişkilerinizde şefkat duygusunu ve spiritüel bağınızı güçlendirebilirsiniz. Zamanınızı yaratıcı bir hobiye girişerek veya müzikle, filmlerle rahatlayarak geçirmek isteyebilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesi ve salı istemediğiniz değişimler getirebilir. İstediğiniz tarzda değişimler yapmakta da zorlandığınızı fark edebilirsiniz. Gergin hissedebilirsiniz fakat bu dönemi böyle geçirmek durumunda değilsiniz. Açık fikirli, sabırlı, esnek bir tutumla istenmeyen değişimlerin de potansiyel fırsatlar taşıdığını ve negatif olmak zorunda olmadıklarını görebilirsiniz. Çarşambadan pazara çevreniz dürüstlüğünüzü, empati yeteneğinizi ve sunduğunuz duygusal desteği takdir edebilir. Kadınlarla olan ilişkiniz güçlenebilir.

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye kendinizden daha emin hissedebilir, çevrenize onlar hakkında neler düşündüğünüzü çekinmeden ve gerginleşmeden söyleyebilirsiniz. Karşılığında açık sözlülüğünüz takdir edilebilir. Sevdiklerinizin ve kendinizin haklarını savunmak için iyi bir dönem olabilir. Cumadan pazara artan çekiciliğiniz, şefkatli ve iyi huylu bir partneri hayatınıza çekebilir. Hafta sonu sürpriz romantik karşılaşmalar yaşayabilirsiniz.

Yengeç burcu

Hafta içi duygularınızla daha iyi bir temasta olup, doğru zamanda doğru cümleleleri kurmayı başarabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak veya sosyalleşmek için iyi bir zaman olabilir. Sosyal becerilerinizde yaşanan bu artış, çevrenizden yardım veya borç istemeyi kolaylaştırabilir. Hafta sonu kendi yeteneklerinize dair hissettiğiniz özgüveniniz, kim olduğunuz ve nereye gittiğinize dair iyi bir sağduyu oluşturabilir. Yüksek beklentilerinizi karşılayabilmek için sıkı çalışmaya hazır hissedebilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesiden perşembeye sosyal ve aşk hayatınıza eğlence ve heyecan getirebilir. Kendinizi kendine has bir moda anlayışı ile ifade etmek isteyebilirsiniz. Bu seçimleriniz en az sizin kadar ilginç ve hevesli insanları size çekebilir. Risk almak ve sizi nereye götürdüğünü keşfetmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu romantizm, rahatlama ve hayal kurma için ideal bir zaman olabilir. Film izlemek, evinizde misafir ağırlamak, bulunduğunuz ortamları güzelleştirmek isteyebilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden çarşambaya aşk, güzellik ve ilişki konuları hayatınızın gündemine oturabilir. Sevdiğiniz kişilere neler hissettiğinizi tüm dünya duysun istercesine söylemek isteyebilirsiniz. İlk önce kendinizi sevmek ve bedeninizde iyi hissetmek başkalarına da güzel hisler beslemenizi hatta aşık olmanızı sağlar. Perşembeden pazara yaşadıklarınızı daha derin bir seviyede hissedebilir ve çevrenizle daha anlamlı bağlar kurabilirsiniz. Aile bağlarınız kuvvetlenebilir. Yepyeni duygular deneyimleyebilirsiniz.

Terazi burcu

Haftanın ilk üç günü eğlenmeye olan özleminizi giderirken, kendinizi sevdiğiniz birkaç arkadaşınızla birlikte tatil planları yaparken bulabilirsiniz. Sosyalleşme için ideal bir zaman olan bu sürede, bağlarınız daha da kuvvetlenirken kendinizi daha çekici hissedebilirsiniz. Hafta sonuna doğru ise derin duygusal deneyimler yaşayabilir, iç dünyanıza geri dönüş yapabilirsiniz. Bu, hem ilişkilerinizi tartmanızı hem de kendinizde sevmediğiniz yönlerinizi törpülemenizi sağlayabilir. 

Akrep burcu

Haftanın ilk iki günü istemediğiniz değişiklikler kapınızı çalabilir ve aniden gelen bu değişimler, canınızın sıkılmasına neden olabilir. Ancak daha açık fikirli ve sabırlı olmaya çalışırsanız, kendinizi kısıtlanmış ve sınırlanmış hissetmenin önüne geçebilirsiniz. Çarşambadan pazara ise hayal dünyanıza doğru bir yolculuk yapabilir ve romantik dakikaların tadını çıkarabilirsiniz. Çevrenizi güzelleştirmek isteyeceğiniz bu süreçte, kendinize de yatırım yapmak isteyebilir ve zamanınızı öz şefkate ayırabilirsiniz. 

Yay burcu

Pazartesiden çarşambaya, birine onu sevdiğinizi söylemek veya bir randevu teklifinde bulunmak için ideal bir zaman. Kendinizi daha kolay anlatabileceğiniz bu üç günlük süre boyunca, karşı tarafın sevgi ve takdirini de hissedebilirsiniz. İletişim tarzınızdaki bu değişiklik, iş anlamında da beklenmedik güzel sürprizlerin kapınızı çalmasını sağlayabilir. Hafta sonuna doğru mevcut olan ilişkinizde geleceğe dönük adımlar atabilir ya da yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Aynı zamanda yaşam tarzınızı olumlu yönde etkileyecek bir değişimi de talep edebilirsiniz. 

Oğlak burcu

Sanatsal yaratıcılığınızı besleyebileceğiniz ve potansiyelinizin farkına varabileceğiniz haftanın ilk üç günü, heyecanlı anları da beraberinde getiriyor. Mevcut ilişkiniz size kendinizi bulutların üstünde hissettirebileceği gibi ilk görüşte aşka da inanabilirsiniz. Bu süre, yeni bir saç modeli denemek ve tarzınızda değişikliğe gitmek için de oldukça ideal. Perşembeden pazara ise duygusal hassasiyetiniz artabilir ve duygularınızı güçlü bir şekilde dışavurma ihtiyacı hissedebilirsiniz.  

Kova burcu

Haftanın ilk yarısında hem aşk hem de para anlamında olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yaratıcı tarafınızı geliştirebileceğiniz bu süre boyunca benzersiz tarzınız sayesinde iltifatlar, davetler ve hediyeler alabilir ve sizin için yeni kapıların aralandığını fark edebilirsiniz. Hafta sonu ise kariyer planınızda değişiklik yapmak için ideal bir zaman. Yeni bir kursa başlayabilir, iş başvurusunda bulunabilir veya terfi alabilirsiniz. Kendinizi oldukça öz güvenli hissedeceğiniz gibi kazandığınız yüksek öz-farkındalık ruhsal huzuru, kabulü ve bilgeliği bulmak için de size ender bir fırsat yaratabilir. 

Balık burcu

Pazartesiden perşembeye, sosyal becerileriniz sayesinde yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Flört etmek için ideal olan bu sürede, iltifat, mektup, davetiye ve hediyeler alabilirsiniz. Anlaşmazlıklara ise barışçıl çözümler bulabilirsiniz. Hafta sonuna doğru eski arkadaşlarınızla veya ailenizle bir araya gelmek ve eski anılara geri dönmek isteyebilirsiniz. Duygusal ihtiyaçlarınızı gidermeniz için mükemmel olan bu süre boyunca, sezgilerinizin arttığını ve bağlarınızın daha da kuvvetlendiğini hissedebilirsiniz.

BLOOM SHOP