Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (14 Mart – 20 Mart) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden perşembeye hassasiyetinizin artması sizi daha sezgisel, şefkatli ve romantik kılabilir. Hayallerinizi gerçekliğine dönüştürmek için içgüdülerinize güvenebilirsiniz. Daha gerçekçi rüyalar görebilir, evrenle daha büyük bir bağ kurabilirsiniz. Cumadan pazara güzel haberler, iyi şans ve cömert hediyeler getirebilir. Uzun dönem tatil planları yapmak ve bolca sosyalleşmek ajandınızın ön sıralarına geçebilir.

Boğa burcu

Pazartesi ve salı keskin zekanız ve sivri diliniz ile her tür tartışmadan galip ayrılabilirsiniz. Rekabetçi bir ruhun olduğu durumlara kendinizi korkusuzca sokabilirsiniz. Çarşambadan pazara kendi gücünüzü tekrardan keşfetmeniz hayatınızda yaşananların sonuçlarını kontrol edebilmenizi sağlayabilir. Zorlu ilişki problemlerini aşmak ve kötü alışkanlıklarınızdan uzaklaşmayı düşünebilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye ilişkilerinizde denge bulabilirsiniz. İçedönük bir insan olsanız dahi kendinizi daha sosyal ve arkadaş canlısı hissedebilirsiniz. Çevrenizdekilere olan sevginizi içtenlikle gösterebilirsiniz. Cumadan pazara etkileyici ikili sohbetler içine girebilir, kendinizi heyecan verici etkinliklerin içinde bulabilirsiniz. Değişime daha açık olup yenilik arayışına girebilirsiniz. Güçlü sezgileriniz daha kolay karar vermenizi sağlayabilir.

Yengeç burcu

Pazartesiden perşembeye bütün olasılıklara açılan zihniniz yeni keşifler yapmanızı ve arkadaşlıklar kurmanızı sağlayabilir. Güçlenen duyularınız sezgilerinizi de kuvvetlendirebilir. Rüyalarınız size yol gösterebilir. Cumadan pazara çevreniz üzerideki etki gücünüz artabilir. Sevdiklerinizi iyi yönde motive ederken onların da desteği ile hedeflerinize yakınlaşabilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesiden perşembeye karizmanız ve akıcı iletişiminiz size aşkta, arkadaşlıkta ve her tür pazarlıkta avantaj sağlayabilir. İnsanları bir araya getirebilir ve işbirliklerine vesile olabilirsiniz. Cumadan pazara bağımsızlık ihtiyacınız kuvvetlenebilir ve kalabalıklar içinde sıyrılmak isteyebilirsiniz. Hayatı deneyimlemek için daha büyük bir özgürlük bulabilir ve önünüze çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden perşembeye provakatif düşünceleriniz ve mizah anlayışınız ile sosyal ortamlarda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Çok çeşitli yaş ve sosyo-ekonomik çevrelerden yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Tüm duyularınızın güçlenmesi sayesinde her minik detayı kavrayabilirsiniz. Cumadan pazara derin ve yoğun deneyimler yaşayabilirsiniz. Karşılaştığınız tür kişinin üzerinde kalıcı ve iyi bir etki bırakma şansınız var.

Terazi burcu

Pazartesiden perşembeye dikkatiniz özel hayatınız üzerine kayabilir. Evinize, duygularınıza, yakın ilişkilerinize daha büyük önem verebilirsiniz. Bu alanlarda yaşanan her tür gerginlik yüz üstüne çıkabilir fakat kolaylıkla çözüme ulaşabilir. Cumadan pazara dengeli ve rasyonel düşünme beceriniz daha doğru kararlar almanızı sağlayabilir. Profesyonel hayatınızda sizden üst konumdaki kişileri çalışkanlığınız ve takım ruhunuz ile etkileyebilirsiniz.

Akrep burcu

Pazartesiden perşembeye hayatınızda sizi alt üst etmeyecek, kaosa sebep olmayacak büyük değişimler ve heyecanlar yaşanabilir. Özellikle ikili ilişkilerinizde sezgilerinizi takip etmeniz şans eseri karşılaşmalara ve etkileşimlere kapı açabilir. Cumadan pazara kişisel gücünüz ve etkinizi arttıracak fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Bu şanslar özgüveninizi arttırıp hayatınızı yeniden şekillendirmenizi sağlayabilir.

Yay burcu

Pazartesiden perşembeye rahatlamak ve gevşemek için harika bir zaman olabilir. Sosyalleşmek, ilişkilerinizde daha az stres ve daha fazla uyum nedeniyle daha eğlenceli olabilir. Sevginizi ve şefkatinizi ifade etme konusunda daha fazla beceri, yakın ilişkilerinizin daha yakın bağlardan faydalanmasına yardımcı olabilir. Cumadan pazara kendinize güvenli, arkadaş canlısı ve girişken hissedebilirsiniz. Kendinizi daha rahat ortaya koyabilirsiniz. Çevreniz rahat tavırlarınız ve özgüveninizden etkilenebilir.

Oğlak burcu

Pazartesi ve salı endişeli ve fazla düşünen ruh haliniz yüzünden gerçekten rahatlayamama ve ilişkilerde uyum bulamama sorunu yaşayabilirsiniz. Bu yorulmayan enerjiniz profesyonel yaşamınızda avantaj kazanmanıza yardımcı olabilir. Çarşambadan pazara artan çekiciliğiniz diğer insanlar üzerinde çabasız bir etki gücüne sahip olmanızı sağlayabilir. Hayatınıza büyük başarıları çekmek için bu artan gücünüzden faydalanabilirsiniz.

Kova burcu

Pazartesiden perşembeye duygularınızla temas halinde olabilir ve sezgisel olarak doğru cümleleri doğru zamanda söyleyemeyi başarabilirsiniz. Bu iletişim kabiliyetiniz sosyalleşme, yeni arkadaşlıklar kurma ve flört etme konularda avantaj kazanmanızı sağlayabilir. Cumadan pazara açık fikirliliğiniz ve hayata geniş bakış açınız daha büyük bir meraka ve sorgulamalara yol açabilir. Gelecek için iyimser planlar yaparken iyi karar verme becerilerinize ve öngörünüze güvenebilirsiniz.

Balık burcu

Pazartesiden perşembeye beklenmedik haberler yolunuza çıkabilir ve heyecan verici yeni fırsatlara yol açabilir. Hayatınıza yeni insanlar girebilir. Bu kişilerin normal hayatınızda karşılaşmadığınız şekilde alışılmadık ve heyecan verici bir yanları olabilir. Cumadan pazara odağınıza dayanıklılık ve tutku gelebilir. Daha fazla güç ve etki alanına sahip olmak istemeniz egonuzdan ve yüksek özgüveninizden kaynaklanabilir. Bu kişisel gücünüzü aşk hayatınızda değerlendirebilirsiniz.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP