Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (16 Ağustos – 22 Ağustos 2021) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesi ve salı duygusal olarak yoğun ve tutkulu hissedebilirsiniz. Daha fazla güç ve etki alanı, özgüveninizi arttırabilir. Çevrenizdeki insanların güçlü duruşunuza ve karizmanıza çekildiğini fark edebilirsiniz. Kötü karmanın uğramayacağı bu dönemde sizinle samimi bağlar kurmak isteyen kişilere şans verirseniz karşılıklı olarak kazanç sağlayabilirsiniz. Çarşambadan pazara dinlenmenin keyfini suçluluk duygusu hissetmeden çıkarabilirsiniz. Öte yandan, karizmanızın arttığı bu dönemde azimle çalışmaya devam etmek ileriye geçmenize yardımcı olabilir. Şanslı döneminizin boşa gitmesine izin vermemelisiniz!

Boğa burcu

Hafta içi başarıya doğru giden yolda kendinizi hedefe kitlenmiş ve aksiyona geçmeye hazır görebilirsiniz. Kısa zaman içinde fazlaca iş bitirebilir, artan cesaretiniz ve enerjiniz ile zorlu görevleri üstlenebilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için dürüst ve direkt bir tavır takınabilir ve çevrenizden destek isteyebilirsiniz. Hafta sonu hayatınızın bir kısmına; kariyerinize veya bir kişiye daha çok ilgi ve zaman gösterdiğinizi fark edebilirsiniz. Amacınıza doğru ilerlemek için hayatınıza tekrardan denge ve harmoni getirmeniz gerekebilir.

İkizler burcu

Pazartesi ve salı otoritenizi ve kişisel gücünüzü arttıracağınız fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bu özgüveninizi arttırırken hayatınıza yeni bir şekle sokabilir. Hedeflerinize doğru ilerlemek için kendinizi daha motive hissedebilirsiniz. İlişkileriniz pozitif açıdan daha yoğun hissettirebilir. Büyüklerinizden veya üstlerinizden yardım istemek için ideal bir zaman olabilir. Çarşambadan pazara mutlu, optimist ve arkadaş canlısı hissedebilirsiniz. İyi şansınız finansal kazanç sağlayabilir. Bu kazancınızı çevrenizle paylaşmak veya ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak isteyebilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden çarşambaya düşüncesel yapınız keskin ve kararlı olacağı için planlamalarınızı yapmak isteyebilirsiniz. Pozitif tavrınız ve özgüveninizden tutkulu olduğunuz bir konuyu çevrenize anlatmak veya birini bir konuda ikna etmek için faydalanabilirsiniz. Samimi ilişkileriniz de hoş sözlerinizden ve açık beden dilinizden yararlanabilir. Perşembeden pazara hayatınızı canlandıracak pozitif gelişmeler ve heyecanlar yaşayabilirsiniz. İçgüdülerinizi takip etmek ve yeni deneyimler tatmak için güzel bir zaman olabilir.

Aslan burcu

Pazartesi ve salı başarılı olma isteğinizin artması sizi daha kararlı ve hedef odaklı kılabilir. Olumsuz olarak değerlendirdiğiniz olası takıntılı tavırlarınızı pozitif bir yönde; zorlu bir işi tamamlamak için değerlendirebilirsiniz. Çekiciliğinizin de artması size, çevreniz üzerinde büyük bir etki alanı verebilir. Çarşambadan pazara zihin fırtınası başlatabilecek orijinal fikirleriniz sayesinde sosyal ortamlar oldukça keyifli geçebilir. Birbirinden farklı geçmiş, yaş ve kültürlere sahip kişilerle arkadaşlık kurabilirsiniz.

Başak burcu

Haftanın ilk üç günü iletişiminiz güçlenebilir ve zihinsel aktivitenizin yoğunlaşabilir. Odaklı ve pratik fikirleriniz zorlu işlerin üzerinden rahatlıkla gelmenizi sağlayabilir. Kendi hakkınızı veya fikirlerinizi savunacağınız tartışmalardan galibiyetle ayrılabilirsiniz. Yine de gireceğiniz kavgaları dikkatle seçmelisiniz. Perşembeden pazara hayatınızda değişiklikler yapmak için ideal bir zaman olabilir. İlhamınızın ve motivasyonunuzun artması değişimlerin hızlı ve pürüzsüz ilerlemesini sağlayabilir ve risk almanızı kolaylaştırabilir.

Terazi burcu

Haftanın ilk iki günü gizli korkularınız ortaya çıkabilir. Bu durum kendinizi sinirli ve gergin hissetmenize neden olabileceği gibi yapmanız gereken görevleri de ertelemenizi de sağlayabilir. Çarşambadan pazara ise günlük rutinleriniz daha heyecanlı ve sıra dışı bir hale bürünebilir. Beklenmeyen haberler veya tesadüfi karşılaşmalar heyecan verici yeni fırsatlara yol açabilir. Bu, özgünlük gerektiren konulara adım atmak için de bu haftayı ideal bir zaman yapabilir. Sezgi ve içgörünüzün sesini dinlemelisiniz. 

Akrep burcu

Pazartesiden cumaya yoğunlaşan evrak işleri ve sınavlar, zihinsel enerjinizin ve konsantrasyonunuzun artmasını sağlayabilir. Hızlı düşünme kabiliyetiniz sayesinde daha sağlam planlara imza atabilirsiniz. İkna edici iletişim tarzınız ise bu dönemi topluluk önünde konuşmak ve uzun süredir ertelediğiniz bir tartışmayı yapmak için ideal kılabilir. Daha maceracı olmak ve risk almak, olumlu sonuçları beraberinde getirebilir. Hafta sonu ise duygusal gücünüze ve içgüdülerinize odaklanmayı denemelisiniz. Ev ve iş arasındaki sorumluluklarınızı dengelemeniz gerekebileceği gibi üzerinizdeki fazla duygusal yüklerden de kurtulmak isteyebilirsiniz. 

Yay burcu

Pazartesi ve salı kişisel gücünüzün arttığını fark edebilirsiniz. Derin araştırma yeteneğiniz sayesinde gizemli olayları ortaya çıkarabilir, karmaşık ilişkilerdeki problemleri daha objektif bir şekilde görebilirsiniz. Çarşambadan pazara ise kendinizi oldukça mutlu, iyimser ve cömert hissedebilirsiniz. Şansın sizinle birlikte olacağı bu dönemde kişisel, profesyonel veya ruhsal gelişim adına fırsat kapılarını aralayabilirsiniz. Aynı zamanda yeni projelere başlayabilir, yatırım yapabilir veya yeni bir ilişkinin tohumlarını atabilirsiniz. 

Oğlak burcu

Hafta içi her türlü müzakere ve iş anlaşması için ideal bir zaman. Doğrudanlığınız ve zihinsel uyanıklığınız ikna edici olmanızı sağlayabilir. Karşı tarafa kendinizi ve bakış açınızı net bir şekilde anlatabilir ve fikirlerinizin saygı gördüğüne şahit olabilirsiniz. Bu süreç ders çalışmak, sınavlara hazırlanmak ve başvurular yapmak için de iyi bir zaman olduğu gibi kendinizi küçük kaçamaklarla da ödüllendirmenizde fayda olabilir. Hafta sonu ise romantizmi ikinci plana atabilir ve ilişkilerinizde istikrar ve güven arayabilirsiniz. Mevcut bir ilişkiniz varsa, bu ilişkinin uzun ömürlü olması için kısa vadeli tatminleri feda edebilirsiniz. 

Kova burcu

Pazartesi ve salı hayatınıza değişim ve heyecan getirebilir. İyi bir şeyin olmak üzere olduğuna dair bir beklenti içerisine girebilirsiniz. Şans eseri karşılaşmalar yaşayabilir, sağlıksız ve sıkıcı ilişkileri geride bırakmak için ciddi kararlar alabilirsiniz. Haftanın son beş günü ise yeni aktiviteler ve duygular deneyimlemek için ideal bir zaman. Kendinizi ifade etmeye duyduğunuz gereksinimin sonuçları pozitif olabilir. İçinizdeki enerji patlamaları sebebiyle yeni projeleri hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Artan seks dürtünüz sayesinde ise romantizmin tadını çıkarabilirsiniz. 

Balık burcu

Haftanın ilk iki gün, içinizin huzur ve esenlik ile dolduğunu hissedebilirsiniz. Bu dönemi, uyum ve başarı dönemi haline getirmek için profesyonel yaşamanız ile özel yaşamanızı dengelemenizde fayda var. Bu aynı zamanda yeni arkadaşlar edinmek ve mevcut arkadaşlarınız, ortaklarınız ve aileniz ile olan ilişkilerinizi geliştirmek için de ideal bir zaman. Çarşambadan pazara ise güçlü içgüdüleriniz ve artan bağımsızlık arzunuz ile tutkulu olduğunuz şeyler için savaşmak isteyebilirsiniz. Bu dönemde risk almaktan çekinmemenizde fayda var. 

BLOOM SHOP