Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (16 Mayıs – 22 Mayıs) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazarteside perşembeye öz farkındalığınız için yaptığınız çalışmalar size maddi kazançlar getirebilir. Gerçekçi bir tutum ve çalışkanlığınız ile hayallerinizi gerçeğe çevirebilirsiniz. Kendi öz sınırlarınızın farkına varabilirsiniz. Cumadan pazara pozitif bir ruh hali içinde olabilir, hayatın akışının sizin lehinize olmasını yeni adımlar atmak için değerlendirebilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesiden perşembeye kendi değeriniz, istekleriniz veya haklarınızı korkusuzca savunmak için içinizdeki tutku ve cesaretin büyüdüğünü fark edebilirsiniz. Hafta sonu yaşayacağınız bir enerji patlaması sizi daha hırslı kılabilir. Dengenizi kaybetmeden hedefleriniz peşinde emin adımlar atabilir, önünüzdeki tüm engelleri kaldırabilirsiniz.

İkizler burcu

Hafta içi geleceğinizi planlamak ve neler yapmak istediğinizi düşünmek isteyebilirsiniz. Seçeceğiniz yolda ilerlemek için pozitif ve geniş vizyonunuza, iyi karar alma becerilerinize güvenebilirsiniz. Hafta sonu sohbet etmek, sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Empati yeteneğinizin kuvvetlenmesi ile var olan ilişki problemlerini çözebilir, hassasiyet isteyen konular ile ilgilenebilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden perşembeye odağınıza romantik yaşamınız gelebilir. Manyetik çekiciliğinizin artması ile karmik ve spiritüel ilişkiler hatta ruh eşinizi hayatınıza çekebilirsiniz. Hafta sonu hedef odaklı enerjinizin artması size uzun soluklu bir fiziksel, zihinsel dayanıklılık kazandırabilir. Başarması zor görünen işlerinizin altından kalkabilirsiniz. Bilinçaltınızda, birincil yaşama içgüdünüz devreye girebilir.

Aslan burcu

Pazartesiden perşembeye hayattan ne istediğinize dair daha net bir perspektif edinebilirsiniz. Şu ana dair gerçekçi, geleceğinize dair optimist bir tutum takınarak hedeflerinize doğru emin adımlar atabilirsiniz. Hafta sonu yoğunlaşan zihinsel aktiviteniz ve yaratıcılığınız sayesinde iletişimleriniz daha verimli geçebilir, başlayacağınız yeni projeler iyi sonuçlar verebilir.

Başak burcu

Pazartesiden perşembeye manyetik çekiciliğinizin artması çevreniz üzerinde eforsuz bir etki alanı kurmanızı sağlayabilir. Bu enerjiyi kendi hedefleriniz doğrultusunda değerlendirebilir, tutkularınızı gerçeğe çevirebilirsiniz. Hafta sonu karara ulaştığınız konularda gerekli aksiyonlara geçmekte zorluk çekmeyebilir, erteleme döngülerinizden sıyrılabilirsiniz. Daha kolay odaklandığınızı fark edebilirsiniz.

Terazi burcu

Pazartesiden çarşambaya sosyal becerilerinizde artış olabilir. Bu durum arkadaşlık, aşk, aile ilişkilerinizi ve yaratıcılığınızı olumlu yönde etkileyebilir. Sosyal ilişkilerde kendinden emin ve çekici tavrınız insanların dikkatini çekmenize ve yeni başlayan ilişkilere sebep olabilir. Perşembeden pazara ise odağınızı düşüncelerinize çevirebilirsiniz. Merakınız, hızlı düşünme beceriniz ve adaptasyonunuz sayesinde yaşam kalitenizde artış gözlemleyebilirsiniz. Bu zaman sizin için paylaşmak, planlar yapmak, alım satım yapmak, müzakere etmek ve yeni insanlarla tanışmak için iyi bir zaman olabilir.

Akrep burcu

Pazartesiden perşembeye tutkunuz, iradeniz ve özgüveninizde artış olabilir ve insanlar tarafından fark edilebilir, çekici bulunabilirsiniz. Bu durumu avantajınıza kullanmak için özgüveni yüksek, güçlü insanlarla ilişkiler kurmaya odaklanabilirsiniz. Cumadan pazara baskın enerjiniz devam edebilir ve bu sayede başarılı anlaşmalar yapabilir, uzun süredir üzerinde çalıştığınız karmaşık görevleri tamamlayabilirsiniz. Bu hafta yükselen enerjiniz ve çekiciliğiniz sayesinde romantik bir birlikteliğinde hayatınıza girmesi mümkün olabilir.

Yay burcu

Pazartesiden cumaya açık fikirliliğiniz artabilir. Bu durum iş ve sosyal yaşamınızda pozitif gelişmelere sebep olabilir.  İnsanları yargılamadan dinleme olasılığınızın yüksek olmasından kaynaklı iyi ilişkiler kurabilir, yeni iş fikirlerine karşı açık olabilirsiniz. Hafta sonu düşünceleriniz, duygularınız ve davranışlarınız arasında bir uyum gözlemleyebilirsiniz. Bu uyum kendinizi ifade etme becerinizi güçlendirerek yine iş, sosyal, aile yaşantınıza pozitif yansıyabilir. 

Oğlak burcu

Pazartesiden perşembeye çekiciliğinizin artması romantik birliktelikleri hayatınıza çekmenize yardımcı olabilir. Ruhsal, bedensel ve tutkulu birliktelikler deneyimleyebilirsiniz. Partnerinizin spiritüel özelliklerine daha çok odaklanabilir ve bunlardan etkilenebilirsiniz. Hafta sonu hırs ve şehvet duygularınızda artış olabilir. Bu enerjinizi, üzerinde çalıştığınız işlere ya da kişisel gelişiminize yönlendirmeniz yararlı olabilir. Artan yaratıcılığınız hem sosyal hem de bireysel gelişiminize olumlu olarak yansıyabilir.

Kova burcu

Pazartesiden cumaya popülerliğiniz, pozitif tavrınız ve sosyal becerileriniz artabilir. Bu durum sizi eğlenceli bir hale getirerek sosyal ortamlarda dikkat çekmenize ve kolay uyumlanmanıza yardımcı olabilir. İçinde bulunduğunuz bu pozitif ruh haline ve karar mekanizmanıza güvenerek geleceğiniz hakkında birtakım planlar yapmanız için uygun bir zaman olabilir. Hafta sonu sosyalliğiniz artabilir ve kendinizi birçok kişiyle konuşmak, sohbet etmek isterken bulabilirsiniz. İletişime açık olacağınızdan yeni insanlarla tanışmak, randevuya çıkmak ya da var olan sosyal bağlarınızı güçlendirmek isteyebilirsiniz.

Balık burcu

Pazartesiden çarşambaya artan spiritüelliğiniz sayesinde hakkınızı aramak, tepki vermek ve doğru amaçlar uğruna mücadele etmek isteyebilirsiniz. İçinde bulunduğunuz bu ruh hali sayesinde çevrenizdeki insanlar üzerinde güçlü bir etki sahibi olabilirsiniz. Aynı zamanda kendinizi romantik, duygusal ve arzulu hissedebilir, romantik ilişkilerinize daha çok odaklanmak isteyebilirsiniz. Perşembeden pazara spiritüelliğinizi kişisel gelişiminiz için kullanmak isteyebilirsiniz. Bu zaman ruhsallığınıza, duygularınıza ve içinizde yaşadıklarınıza daha yakından bakmak için iyi bir zaman olabilir. Bu sayede karmaşık ilişkilerinizi çözebilir, kötü alışkanlıklarınızı zayıflatabilir ve bütünsel iyi oluşunuzu destekleyebilirsiniz.

BLOOM SHOP