Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (17 Mayıs – 23 Mayıs 2021) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden cumaya yaşayacağınız romantik çekimler, ciddi ve uzun ilişkilere dönüşebilir. İkili ilişkilerde ilk önceliğiniz romantizm ve tutku yerine sadakat ve güven duygusu olabilir. Kısa dönem mutlulukları uzun süreli huzurunuz için gözden çıkarabilirsiniz. Hafta sonu pozitif yönde yeşeren duygu durumunuz sizi dışa dönük ve uyumlu yapabilir. Endişe duymadan kendinizi iyi hissedebilir, sevdiklerinizle beraber zaman geçirebilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesiden perşembeye yoğunlaşan ikili ilişkileriniz birisi hakkında tam olarak ne hissettiğinizi ve o kişinin de size karşı olan duygularını anlamanızı sağlayabilir. Bu bilgi doğrultusunda ilişkiniz güçlenebilir veya kendi yolunuza gitmek için özgür hissedebilirsiniz. Cumadan pazara samimiyet ve tutku isteğiniz artabilir. Artan çekiciliğiniz ve popülariteniz sosyalleşmeyi normalden daha keyifli kılabilir.

İkizler burcu

Pazartesiden cumaya gerçek aşkın peşinde koşmak ve birisine bağlanmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkileriniz de içten tavrınızdan faydalanabilir. Yeni romantik ilişkiniz başka bir yaş grubundan olabilir. Gergin olan ilişkileriniz karşılıklı saygı ve pratik çözümlere odaklanan bir tavır sayesinde çözüme ulaşabilir. Hafta sonu iş konusunda yapılan konuşmalar iletişimsizlik veya eksik bilgi yüzünden aksaklıklar yaşayabilir. Güvendiğiniz birinden yardım isteyebilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden perşembeye duygularınızı daha yoğun ve derinden hissedebilirsiniz. Bu çevrenizdeki kişilerle daha anlamlı bağlar kurmanızı sağlayabilir. Aile bağlarınız güçlenebilir, birbirinizle daha sık görüşebilir hatta yaralarınızı sarmaya başlayabilirsiniz. Cumadan pazara sosyalleşme isteğiniz artabilir. Yeni insanlarla tanışmak, flörtleşmek için ideal bir zaman olabilir.

Aslan burcu

Pazartesiden salıya ayın Aslan’da olması özel hayatınıza, evinize ve ailenize vurgu yapabilir. Normalden daha duygusal ve hassas olabilirsiniz. Duygularınızla daha çok temasta olduğunuz için bu süreyi ilişki problemleriniz hakkında konuşmak için değerlendirebilirsiniz. İçinizden gelen bir denge ve huzur özgüveninizi arttırarak yeni arkadaşlar edinmenizi kolaylaştırabilir. Çarşambadan pazara ise sevginizi normalden daha çok temas ederek göstermek isteyebilirsiniz. Evinizde arkadaş buluşması tertiplemek keyif verici olabilir.

Başak burcu

Haftanın ilk günleri sizi saran huzur ve denge hali işlerinizin genel anlamda sorunsuz akmasını sağlayabilir. Özel hayatınız ile profesyonel kariyeriniz arasında ideal dengeyi yakalayabilirsiniz. Hayatınızdaki güçlü bir kadın figürü size bir konuda yardım edebilir veya tavsiye verebilir. Cumadan pazara ilişkileriniz daha heyecanlı ve hareketli olabilir. Tutkularınızı daha rahat ifade edebilir, sosyalleşebilirsiniz. Çekiciliğiniz ve cesaretinizin artması sonucu ilk adımı siz atmak isteyebilirsiniz.

Terazi burcu

Pazartesiden cumaya aşk hayatınızda dengeyi ve tutarlılığı sağlamak için uğraşabilirsiniz. Hayatınız için önemli olacak bir yeni ilişkiye başlayabilirsiniz. Yeni olmasına rağmen karşılıklı olarak birbirinizden gerçekçi beklentileriniz olacak. Hafta sonu macera yaşama, eğlenme isteğiniz oldukça artabilir. Yaratıcılık gerektiren, para kazanmanızı sağlayacak projelere başlayabilmeniz için gerekli enerji, özgüven, cesaret ve odaklanma gücü sizinle olabilir.

Akrep burcu

Pazartesiden cumaya derin duygusal deneyimler ilişkilerinizi zenginleştirebilir. Kötü alışkanlıkları hayatınızdan çıkarmak isteyebilirsiniz. İç dengenize güvenebilir, sevdiklerinize, topluluğunuza karşı daha yoğun bir aidiyetlik hissedebilirsiniz. Hafta sonu endişe duymanıza yol açacak bir test veya sınavla karşı karşıya gelebilirsiniz. Sorumluluklar, görevler ile sınırlanmış, kapana kısılmış hissedebilirsiniz. Bu hafta sonunu bir karakter gelişimi olarak görerek sabırla, kararlılıkla ve iş etiği ile yapmanız gerekenleri yapmalısınız.

Yay burcu

Hafta içi ciddi ve samimi bir birliktelik kurma isteğiniz güçlenebilir. Var olan partnerinizden güvence veya sadakat isteyebilirsiniz. Pratik çözümlere odaklanan, mantıklı tavrınız hayatınızdaki pürüzleri aşmanızı kolaylaştırabilir. Hafta sonu pozitif enerjiniz ve netliğiniz kendi içinizde daha rahat ve özgüvenli hissetmenizi sağlayabilir. Çalışmanız gerekiyorsa daha büyük bir şevk ve hırsla işlerinizi halledebilirsiniz. Rahatlamak istiyorsanız da başka işler yapmam lazım düşüncesi olmadan dinlenmenin keyfini sürebileceksiniz.

Oğlak burcu

Haftanın ilk günleri size yoğun ve duygusal deneyimler getirebilir. Hayatınız, sevdikleriniz üzerinde daha büyük bir etkiniz olabilir. Yüksek konumlardaki kişilerle, kurumlarla yapacağınız görüşmeler iyi geçebilir. Profesyonel ve özel hayatınızdaki sorunlar özgüvenli tavrınız sayesinde kolaylıkla çözülebilir. Cumadan pazara sosyalleşmek, flörtleşmek isteyebilirsiniz. Sevgiyi, ilgiyi almaya ve karşı tarafa vermeye hazır hissedebilirsiniz. Kararlı ve istekli bir şekilde hayallerinizin peşinde ilerleyebilirsiniz.

Kova burcu

Haftanın ilk günleri sorumluluk duygunuz ve kişisel istekleriniz arasında dengesizlik yaşayabilirsiniz. Bu durum sizi kararsızlığa sürükleyebilir. Kendinizi kapana kısılmış, gergin ve üzgün hissedebilirsiniz. Sevdiklerinize yaşadıklarınızı haksız yere yansıtmamaya çalışmalısınız. Problemlerinizin kaynağını bulmaya odaklanmalısınız. Çarşambadan pazara tüm ilişkileriniz samimi, sıcakkanlı ve arkadaşça tavrınızdan faydalanabilir. Sevdiklerinizin isteklerine, hislerine karşı ekstra hassas davranabilirsiniz. Çevrenize kendilerini rahat hissettirebilirsiniz.

Balık burcu

Pazartesiden perşembeye güçlü iyi olma haliniz ve iç dengeniz yakın ilişkilerinizin daha sorunsuz akmasını sağlayabilir. Aileniz ve sevdiklerinizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Konfor ve alışkanlıklarınız yenilik ve maceradan daha önemli gelebilir. Hayatınızda dinlenmeye yer açarak yeniden şarj olabilirsiniz. Cumadan pazara kalbinizin sesini dinlemek kolaylaşabilir. Romantik ilişkilerinizde içgüdülerinize güvenebilirsiniz. Kendinizi güçlü, seksi ve özgüvenli hissedebilirsiniz.

BLOOM SHOP