Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (19 Eylül – 25 Eylül) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden perşembeye yeni şeyler denemek veya çevrenizde ve rutininizde değişiklikler yapabilirsiniz. Kendinizi daha sosyal hissedebilir; macera ya da heyecan arayabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve düşünmeden hareket etmekten korkmayın. Özellikle aşk ilişkilerinizde buzları kırabilir, birine çıkma teklifi etme şansını yakalayabilirsiniz. Cumadan pazara başarı edinmek için dayanıklılık ve kararlılıkla harekete geçmelisiniz. Detaylara gösterdiğiniz özen ve güçlü bir iş etiği anlayışınız sayesinde karışık ve zorlu görevlerin üstesinden gelebilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesi gününden perşembeye kadar sosyal hayatınız, aşk hayatınız ve yaratıcılığınız konusunda ufkunuz daha açık olabilir. Hayatınızdaki bariyerleri ve takıntılarınızı azalttığınızda kendinizi daha özgüvenli ve çekici hissedebilirsiniz. Yeni bir arkadaşlık veya ilişki kurmak için daha ilgili ve heyecanlı davranırsanız kolaylıkla gerçekleşecektir. Cumadan pazara popülerliğiniz ve cazibenizin artışına güvenebilirsiniz. Mevcut ilişkinizde olumlu anlamda dönüşümler yaşayabilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlarsanızsanız bağınız çok yoğun olabilir ve farklı problemler doğurabilir.

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye, kendiniz olmak ve kalabalığın arasından sıyrılma konusunda daha güçlü duygular hissedebilirsiniz. Hayatı keşfetme ve kendinize fırsatlar yaratma konusunda daha fazla özgürlüğe sahip olabilirsiniz. Değişken tavırlar sergileyebilirsiniz ancak bu diğer insanları etkilemeyecek. Cuma ve hafta sonu uzun vadeli hedeflerinize ulaşmak için kontrolü elinizde hissedebilirsiniz. Sabırlı ve hırslı olursanız, ne kadar uzun sürerse sürsün başarıya ulaşabilirsiniz. İş hayatında takdir alabilir, yakın ilişkilerinizde sadakat ve güven edinebilirsiniz.

Yengeç burcu

Hafta içinde yeni şeyler denemek ve daha fazla dışarı çıkmak konusunda daha özgür hissedebilirsiniz. Sosyal hayatınız, aşk hayatınız ve finansal imkanlarınız açısından harika bir zaman olabilir. Hayatınıza farklı, sizi teşvik edecek, açık fikirli biri girebilir. Farklı kültürlere sahip insanlara karşı çekim hissedebilirsiniz. Cumadan pazara hayat size romantizm getirebilir. İlişkileriniz ciddileşebilir veya ilerleme kaydedebilirsiniz. Duygusal ve cinsel açıdan çok çekici olduğunuz bu dönem, randevuya çıkmak için uygun bir zaman olabilir.

Aslan burcu

Pazartesiden cumaya akıcı iletişim ve dengeli düşünceleriniz sayesinde iş anlaşmaları yapmak, kendinizi tanıtmak için uygun bir zaman olabilir. Hedeflerinize nasıl ulaşacağınızı anlayabilir ve önemli detaylar üzerinde durabilirsiniz. Aynı zamanda arkadaşlarınızla vakit geçirebilir, kültür sanata eğilebilir ve aile ziyaretlerinizin tadını çıkarabilirsiniz. Cumartesi ve pazar, uzun vadede başarıya ulaşmak için cesur ve özverili olmanız gerektiğini anlayabilirsiniz. Güçlü özgüveninizi ve cinsel çekiciliğinizi uzun vadeli ilişkinizi resmileştirmek veya netleştirmek için değerlendirebilirsiniz.

Başak burcu

Bu hafta bazı zamanlar kendi hırslarınızdan vazgeçmek veya pes etmek isteyebilirsiniz. Bu yüzden kısa bir mola vermek ve gerçekten dinlenmek size iyi gelebilir. Hafta sonuna doğru ise hayatınıza aşkı çekebilirsiniz. İlişkilerinizdeki huzur sizin için daha önemli hale gelebilir. Aynı zamanda hem duygusal açıdan hem de cinsel açıdan daha güçlü bir çekicilikte hissedebilirsiniz. Yeni insanlar tanımak ve flörtleşmek için uygun bir zaman olabilir. Özgüveniniz ve öz sevginiz sayesinde var olan ilişkilerinizde olumlu geri dönüşler alabilir, değişimler yaratabilirsiniz.

Terazi burcu

Hafta içi zihninizin açık ve düşüncelerinizin net olduğu günler sizi bekliyor olabilir. Bu dönemde düşüncelerinizi biriyle paylaşmak veya yazmak size iyi gelecektir. Bilgiye açık olacağınız için yeni hobiler edinmeyi, ders çalışmayı, geride kaldığınız işlerinizi tamamlamayı düşünebilirsiniz. Hayat planları yaptığınız ve hedeflerinize odaklandığınız günler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu eğlenceye açık ve dinamik bir ruh halinde olabilirsiniz. Bu günlerde farklı kültürden insanlarla kuracağınız ilişkiler gündeme gelebilir. 

Akrep burcu

Perşembe gününe kadar beklenmedik karşılaşmalar gündeminizde olabilir. Değişime daha açık olacağınız günler sizi bekliyor. Bu nedenle rutininizin dışında yeni bir aktivite denemek veya yeni bir hobiye başlamak size iyi gelebilir. İçgüdülerinizin çok güçlü olacağı bu günlerde ani kararlar verebilirsiniz. Hafta sonu duygusal yoğunluk hissedebilirsiniz. Romantik ve arkadaşlık ilişkilerinizde karşınızdakinin hislerini detaylı analiz etme eğiliminde olabilirsiniz. 

Yay burcu

Hafta içi iletişim konuları gündemde olabilir. Zihinsel olarak aktif ve tetikte olacağınız günler yaşayabilirsiniz. Bu günlerde uyumlu kişiliğinizle öne çıkabilirsiniz. Komşularınızla, çalışma veya okul arkadaşlarınızla ve kardeşlerinizle daha fazla iletişim kurabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışmak ve yeni iş anlaşmalarına imza atmak için de uygun bir vakit olabilir. Hafta sonu tutkularınızı takip etmek isteyebilirsiniz. Eğlenceye açık olup yeni deneyimler edinebilirsiniz.

Oğlak burcu

Hafta içi yeni bir ilişkiye adım atmak ve sosyal ortamlara girmek için doğru zaman olabilir. Bu dönemde tanıştığınız insanlarla ilişkileriniz yavaş ilerlerken özel ve yoğun bir bağ kurabilirsiniz. Para biriktirmek veya yatırım yapmak için bu günler uygun olabilir. Hafta sonu sevdiğiniz insanlara ve hobilerinize daha yoğun bağlanabilirsiniz. İlişkilerinizde karşınızdakinin sadakatini sorgulama eğiliminde olabilirsiniz. 

Kova burcu

Hafta başı sevdiklerinize karşı sorumluluklarınız artabilir ve karşınızdaki kişilerden de aynı oranda sorumluluk almalarını bekleyebilirsiniz. Kendinize daha çok değer ve saygı göstermeniz gerektiğini fark edebilirsiniz. Çarşambadan sonra zorlu hedeflere odaklandığınız günler gelebilir. Detaycı ve hırslı kişiliğinizle ön plana çıkabilirsiniz. Bu dönemdeki emekleriniz hemen olmasa da bir süre sonra size başarı getirebilir. 

Balık burcu

Hafta içi sosyal hayatınız eğlenceli olabilir. Alışılmışın dışında giyim tarzınızla ön plana çıkabilirsiniz. Heyecanlı ve enerjisi yüksek insanlarla tanışıp yaklaşabilirsiniz. Hafta sonu özgüveninizin düşük olduğu günler yaşanabilir. Başkalarının sizin hakkında ne düşündüğüne odaklanma eğilimi gösterebilirsiniz. Özel hayatınızda her şeyi detaylarıyla düşünerek analiz etmektense gerçeklere odaklanmak ruhunuza iyi gelebilir. Romantik ilişikinizde partnerinizin yaptığı hatalara göz yummayı bırakmak sizi rahatlatabilir. 

BLOOM SHOP