Koç burcu

Koç burçları eylül ayına aktif bir şekilde giriş yapıyor. Zihinsel bir yenilenme hissi yaşayabilirler. Özellikle hafta içi yazılı veya sözlü anlatımlar ile ön plana çıkıyorlar ve iletişim yönleri de artıyor. Odaklanma problemi çekenler yavaş yavaş bu problemi aşacak. Şüphesiz bu durum Koç burçlarının motivasyonu artıyor ve iş hayatında başarı getiriyor. Hafta sonu geldiğinde Koç burçları normalden daha pozitif düşünceler ile dolabilir ve enerjileri yükselebilir. Mükemmele yakın bir hafta sizi bekliyor desek yeridir.

Boğa burcu

Boğa burçları eylül ayına heyecanlı bir yapıda giriyor. Yeni projelere haftanın ilk günlerinden başlayacaklar ve emin adımlarla ilerleyecekler. Eğer halihazırda zorlu bir iş ile uğraşıyorlarsa bunun başarı ile tamamlayacaklar ve genel olarak iş performanslarında bir artış gerçekleşecek. Başarı duygusu özgüven duygusunu besleyecek ve daha güçlü bir duruş sağlayacak. Hafta sonunda almayı planladıkları birtakım eşyaları alabilirler. Örneğin bu bir araba olabilir. Ayrıca adeta ‘hayatımı değiştirdin’ dedirtecek biri ile tanışabilirler.

İkizler burcu

İkizler burçları eylül ayına çok yoğun bir giriş yapıyorlar. Özellikle pazartesi ve perşembe arası başlarını kaşıyacak zamanları bile olmayacak desek yeridir. Bu durum İkizler burcunun enerjisini düşürebilir ve hatta normalden daha alıngan ve huysuz davranmasına sebep olabilir. Neyse ki bu yoğun zamanlar hafta sonunda azalıyor ve İkizler yine sosyal yapısına kavuşuyor. Hafta sonu öz bakıma biraz daha yer verebilirler ve kendilerine yeni aksesuar ya da kıyafetler alabilirler.

Yengeç burcu

Yengeç burçları eylül ayına daha cesur daha güçlü ve daha özgüvenli giriyor. 2 Eylül haftasında fiziksel aktivite ve sporların ön plana çıkması söz konusu. Yeni bir spora başlamak ya da egzersiz günlerini arttırmak için ideal bir hafta diyebiliriz. Hem cinsel hem romantik olarak bir yükseliş olabilir. Özellikle hafta sonunda partneriz ile bağınızın güçlendiğini hissedebilirsiniz ve bunu açıkça dile getirebilirsiniz. İlişkisi olmayan Yengeç burçları ise daha kuvvetli bir aura’ya bürünürken çevresindeki herkesi de büyüleyecekler.

Aslan burcu

Aslan burçları eylül ayına kazançlı giriyor. Haftanın ilk günlerinden biraz dayanışma biraz bireysel çaba ile hedeflerine ulaşıyorlar. Çevresindeki insanlar tarafından maddi manevi destek gelebilir. Bu durum aslında Aslan burçlarının samimiyetinin ve vericiliğinin karşılığı. Hafta sonuna doğru kendilerini daha dengede hissedecekler ve ruhsal olarak hafifleyecekler. Aynı zamanda bir sürü arkadaş programları olabilir. Özellikle Aslan kadını hayat görüşlerini ve hayallerini etkileyecek olan bir başka güçlü bir kadın ile bir araya gelebilir.

Başak burcu

Başak burçları eylül ayına analitik yönleri ile giriş yapıyor. Haftanın ilk günlerinden analitik zeka gerektirecek işler karşılarına çıkabilir. Bu yeni araştırma ya da çözülmesi gereken karışık bir konu olabilir. Hafta sonunda ise önceden yaptığı işler ile ilgili geri dönüşler alabilirler. Bir başka deyişle tebrik mesajlarını gecikmeli alıyorlar. Başak burçları kendilerine yeni ve uzun dönemli hedefler belirliyorlar ve yavaş yavaş harekete geçmeye başlıyorlar. Ama yakın çevrelerinden destek almaya çekinebilir. Bu yüzden bizden ufak bir öneri: Bir elin nesi var iki elin sesi var.

Terazi burcu

Terazi burçları eylül ayına hafiflemiş bir şekilde giriyor. Hedeflerine yakınlaşacaklar ve engelleri ortadan kaldıracaklar. Ayrıca iletişim yönleri ile ön plana çıkacaklar. Hafta sonunda ise yakın arkadaşları ve aileleriyle vakit geçirebilirler. Eğer bazı ilişkilerinde problemler varsa bunları çözmeye başlayacaklar ve barışmalar gerçekleşecek. Denge bulmakta zorluk yaşıyorlarsa 2 Eylül haftasını dengeyi elde ederek sonlandıracaklar.

Akrep burcu

Akrep burçları eylül ayına yeni prensip ve kararlar ile giriyor. Standart bir çalışma ve efor ile büyük işlerin üstesinden gelecekler ve başarılı olacaklar. Kuşkusuz bu durum risk almayı ve cesareti de beraberinde getiriyor. Akrepler bu yoğun çalışma temposunun içinde sosyal hayatlarını da ihmal etmiyor. Hafta sonunda partnerlerine ya da sevdiklerinin yanında olup onlara ne kadar değer verdiklerini açıkça dile getirecekler. İlişkisi olmayan Akrepler ise kendilerini hiç beklenmedik birine kaptırabilirler.

Yay burcu

Yay burçları eylül ayına her konuda optimist ve pozitif düşünceler ile giriyor. Fakat bazı durumlarda tedbirleri davranmaları gerekiyor çünkü birtakım problemler baş gösterebilir. Hafta sonunda aile ile daha çok vakit geçirebilirler. Hatta ailelerine hissettikleri sevgiyi ve özlemi onlara sürprizler hazırlayarak gösterecekler. Örneğin bu bir aile yemeği ya da toplantısı olabilir. Bir başla deyişle normalden daha evcimen ve sakin bir hafta sonu olabilir. 

Oğlak burcu

Oğlak burçları eylül ayına azimli ve çalışkan bir şekilde giriyor. Özellikle sınavlarda ya da yazılı anlatımlarda daha pratik ve konsantre olacaklar. Aynı zamanda konuşma yapmaları gereken durumlar olabilir. Bu topluluk önünde bir sunum ya da konuşma olabilir. Oğlak burçları hem yazı da hem sözel de kendilerini iyi ifade edecekler. Bununla beraber risk almak isteyecekleri durumlar var. Biraz cesaretle yeni projelere imza atabilirler. Fakat sadece cesaret yeterli değil, bu yüzden çok çalışarak ve sabırla başarıyı elde edecekler.

Kova burcu

Kova burçları eylül ayına sosyal kelebek tadında giriyor. Hem arkadaş programları hem aile aktiviteleri ajandalarında yer alacak. Yeni arkadaşlar edinebilirler. Sıcak ve samimi bir enerji bütün haftayı tamamlayacaklar. Bu enerji Kova burçlarını daha popüler ve karizmatik hale getirecek. İlişkisi olanlar ise partnerlerine daha güçlü bağlanacak ve ilişkileri yeni ve güzel bir döneme girecek.

Balık burcu

Balık burçları eylül ayına dinamik bir şekilde giriyor. Yeni kararlar ve projeler var. En güzel kısım ise kendilerini normalden fazla özgüvenli hissediyorlar ve hayallerine sımsıkı bağlılar. Bu durum yenilik arayan Balık burçlarının karar verme sürecini hızlandırıyor ve onları motive ediyor. Daha disiplinli çalışmaya başlayacaklar ve hayallerine her gün daha çok bağlanacaklar.

BLOOM SHOP