Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (22 Kasım – 28 Kasım) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden salıya ailenize, partnerize karşı hissettiğiniz sorumluluk duygusu artabilir. Eviniz üzerine çalışmaktan, daha keyifli bir alana çevirmekten büyük zevk alabilirsiniz. Detaylara olan ilginize, sabrınıza ve iş etiğinize güvenebilirsiniz. Çarşambadan pazara güç ve etki alanınızdaki artış size başarı ve pozitif değişimler sunabilir. Spiritüel, kişisel ve profesyonel gelişimler yaşayabilirsiniz. Önünüze çıkan fırsatlarını değerlendirebilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesiden salıya çevreniz üzerinde ikna kabiliyetinizin arttığını, daha kolay etkileyebildiğinizi görebilirsiniz. Yoğun ve derin düşünce akışınız sizi zorlayan konuların dibine inmeye şans verebilir. Kendinize dair de bastırdığınız bir yönünüzü keşfedebilirsiniz. Çarşambadan pazara şansınızın art arda yolunda gitmesi büyük ölçekte başarılar kazanmanıza yol açabilir. Kendiniz kadar aileniz, sevdikleriniz ve içinde yaşadığınız topluluk için iyi değişimlere öncü olabilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya eviniz ve profesyonel hayatınız arasında keyifli bir denge tutturabilirsiniz. Aileniz size ihtiyacınız olan duygusal desteği sunabilir. Birlikte güzel bir olayı kutlayabilirsiniz. Perşembeden pazara sorumluluk ve görevlerinizi yerine getirmek için disiplinliğinizden ve sabrınızdan faydalanabilirsiniz. Çevrenizin duygusal destek ve tavsiye aldığı rol model bir kişiye evrilebilirsiniz. Hayatınızı basitleştirmeniz ve verimli hale getirmeniz için iyi bir zaman olabilir.

Yengeç burcu

Pazartesiden perşembeye Ay burcunda olan Yengeç merkezinize özel hayatınızı, ailenizi ve evinizi yerleştirebilir. Normalden daha duygusal ve hassas hissedebilirsiniz. Samimiyeti arttırmak, yeni arkadaşlıklar kurmak için gerekli duygusal yakınlığa sahip olabilirsiniz. Çarşambadan pazara hayatınızda büyük değişimler yapmak için büyük bir arzu duyabilirsiniz. Yüksek motivasyonunu ve hırsınız sizi kararlı ve tutarlı kılabilir. Engeller sizi yolunuzdan vazgeçirmeyebilir.

Aslan burcu

Pazartesiden çarşambaya, kendinizi sevecen ve sevgi dolu hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla, ailenizle ve sevgiliniz ile keyifli vakit geçirmek için ideal bir zaman olabilir. Çekiciliğinizin artması, flörtlerini olumlu yönde etkileyebilir. Duygularınızı açıkça paylaşmanız takdirinde dostluklarını destekleyebilirsiniz. Perşembeden pazara olan süreçte düşüncelerinizi belirtmekte zorluk yaşamadığınızı fark edebilirsiniz. Kelimeleri kullanmaktaki ustalığınız, sohbetlerinizi keyifli ve verimli kılabilir. İş yerinde veya kişisel hayatınızda daha iyi anlaşmalar yapmak için ideal bir zaman olabilir.

Başak burcu

Pazartesiden cumaya olan süreç, size iç denge hissi, yaşam ile uyum ve hayata karşı memnuniyet duygusu getirebilir. Etrafınızdaki insanların kötü enerjilerinden, rahatsız edici davranışlarından ve çeşitli dramalardan uzak kalmayı başarabilirsiniz. Kişisel ve başkaları ile ilgili sorunlarınızı çözmek için uygun bir zaman olabilir. Yakın ilişkileriniz ile güçlü duygusal bağlar kurabilirsiniz. Cumartesi ve pazar günlerinin yoğun bir şekilde geçmesi, bazı olaylara anlam vermenizi zorlaştırabilir. Çevrenizden aşırı bilgi yüklemesi, karmaşık düşüncelerin oluşmasına sebep olabilir. Bu yüzden kendinizi net bir şekilde ifade etmekte zorluk yaşayabilirsiniz.

Terazi burcu

Pazartesi ve salı günleri duygusal açıdan daha olgun ve istikrarlı davranışlar gösterebilirsiniz. Bir kriz ortamında bulunan kişiler, sizin tavsiyenize ihtiyaç duyabilir. İlişkiniz içerisinde bağlılık ve sadakat konuları büyük bir önem taşıyabilir. Çarşambadan pazara; kendi yaşamınızı, çevrenizi ve diğer insanların yaşamlarını olumlu yönde etkilemek için fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz. Çeşitli ortamlarda kontrol sahibi hissetmeniz; gücünüzü ve otoritenizi yansıtmakta yarar sağlayabilir. Politika, din, hukuk, eğitim veya seyahat alanındaki konular hayatınızda büyük bir yere sahip olabilir.

Akrep burcu

Pazartesi ve salı; sevgi, hassasiyet, uyum ile dolu olabilirsiniz. Sevgi dolu ve anlayışlı ruh haliniz sizi popüler yapabilir. Çekiciliğiniz ve güzelliğiniz ile flört etmek için harika bir zaman çünkü gerçek aşkı bulabilirsiniz. Duygularınızın artması ile hayatınızdaki kişi ile daha romantik ve samimi bir ilişki kurabilirsiniz. Çarşambadan pazara olan süreç, hayatınızda olumlu bir değişiklik başlatmanıza yardımcı olan bir büyüme hamlesi getirebilir. Bu hamle maddi güç olabileceği gibi bir kişiye veya bir gruba yardımcı olma şeklinde de kendini gösterebilir. Güç ve nüfuz sahibi birey de sizin hayatınızı önemli bir şekilde etkileyebilir.

Yay burcu

Haftanın ilk iki günü, tesadüfi karşılaşmalar ve heyecan verici olaylar yaşayabilirsiniz. Hayatınızda değişime daha açık hissedeceğiniz bir döneme giriş yapabilirsiniz. Artan sezgileriniz sayesinde hangi yöne gideceğinize dair hızlı kararlar alabileceğiniz bu süreçte, içgüdülerinize güvenmenizde fayda olabilir. Çarşambadan pazara ise hedeflerinizin ayrıntılarını belirleyebilir ve daha net adımlar atmak için harekete geçebilirsiniz. Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmek isteyeceğiniz bu süreçte, onların fikirlerinden ilham alabilirsiniz.

Oğlak burcu

Pazartesi ve salı, duygusal tutumlarınız, davranışlarınız ve tepkileriniz hayatınızda daha belirgin bir şekilde yer edebilir. Anılarınızın canlanacağını bu birkaç günde, geçmişinizde yaşananlara dair “neyi görmeliydim” sorusunun yanıtını bulabilirsiniz. Artan duygusal sakinliğiniz sizi meditasyona yönlendirebilir. İçgüdülerinize ve hayallerinize ise güvenmelisiniz. Çarşambadan pazara, ilişkiniz varsa manevi bağlarınızın kuvvetlendiğine şahit olabilirsiniz. Yaratıcı bir hobiyle kendinizi şımartmak, film veya en sevdiğiniz albümlerle rahatlamak için harika bir zaman olabilir. 

Kova burcu

Haftanın ilk iki günü, sezgisel tarafınız rasyonel düşünce süreçlerinizle dengelenebilir. Çevrenizde yaşanan olayları daha berrak bir şekilde görebilmenizi sağlayacak olan bu dengeli tavrınız, karar verme becerilerinizin de güçlenmesini sağlayabilir. Bu, flört etmek, ilişkilerinizdeki bağları güçlendirmek için de ideal bir zaman olabilir. Çarşambadan pazara ise olumlu değişiminiz başarının kapılarını aralamanızı sağlayabilir. Kişisel gelişiminize verdiğiniz önem sayesinde profesyonel hayatta başarıya ulaşabilir, yatırımlarınızın olgunlaşıp, meyvelerini verdiğini görebilirsiniz. 

Balık burcu

Hafta içi, artan entelektüel içgüdüleriniz sayesinde, daha önce sadece yüzeysel olarak baktığınız durumların arka perdesini görebilirsiniz. Astroloji ve psikolojiye olan ilginizin artabileceği bu süreçte, düşünceleriniz üzerinde büyük bir etkisi olan biriyle tanışabilirsiniz. Cumartesi ve pazar düşüncelerinizi ve hedeflerinizi egonuz ile dengelemeye çabalayabilirsiniz. İçinizdeki zıt kutuplarla başa çıkmak ve terazinin dengede kalmasını sağlamak için iç sesinize kulak verebilir, meditasyona daha fazla zaman ayırabilirsiniz.Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...BLOOM SHOP