Gezegenlerin burcunuza olan etkilerini merak ediyorsanız Haftalık Burç Yorumları (23 Aralık – 29 Aralık 2019) Live To Bloom’da yayında!

Koç burcu

Zihinsel aktivite ve iletişim gücünün yükselişe geçeceği bu hafta içerisinde, düşünmeniz gereken konulara gerekli vakti ayırabilir ve sizin için karmaşık olan konulara çözüm getirebilirsiniz. Tartışmaya girmeniz gereken bazı durumlar yaşanabilir ancak kendinizi savunma stilinizi doğru seçtiğiniz takdirde bu zıtlaşmalar sizin lehinize çözümlenebilir. Hafta sonu ise aşk, uyum, arkadaşlık ve denge gibi konular gündeminizde olacak.

Boğa burcu

Pazartesiden çarşambaya kadarki süreçte, sizi heyecanlandıran birtakım karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Yeni bir şeyler deneyimlemek için harika bir zaman çünkü kendinizi son derece özgür ve başlangıçlara hazır hissediyorsunuz. Perşembeden pazara, çevrenizdekilerle arkadaş canlısı ilişkiler kurabilir, bazı maddi kazançlar elde edebilir ve kişisel anlamda geliştiğiniz deneyimler elde edebilirsiniz. 

İkizler burcu

Hafta içi insan ilişkileriniz daha esnek ve karşılıklı faydaya dayalı bir görünüme bürünebilir. Çevrenizdekilerden tavsiye isteyebilir, bazı işlerde yardımınıza koşmalarını bekleyebilirsiniz. Düşünce dünyanızı ciddi ölçüde etkileyebilecek biriyle tanışabilirsiniz. Ayrıca kendinizi çok enerjik hissedeceğiniz bu süreçte sosyal çevrenizi genişletebilir, yeni flörtlere yelken açabilir ve cinsellikte keyifli deneyimler yaşayabilirsiniz. 

Yengeç burcu

İçgüdülerinize göre hareket etme isteğiniz ve kişiliğinize dair keşfedeceğiniz detaylar bu hafta gündeminizde olacak. Özgüveniniz artış gösterirken kendinizi ifade etmekte daha güçlü olduğunuzu fark edecek ve gizli özelliklerinizi dışarıya göstermekten çekinmeyeceksiniz. Rutininizin dışına çıktığınızı hissedebilir ve bu durum karşısında heyecanlanabilirsiniz. Mutlu, iyimser, cömert ve şanslı bir hafta sonu sizi bekliyor. 

Aslan burcu

Derin düşünceler ve karşılıklı aydınlanmaya dayalı konuşmalar bu hafta aklınızı biraz karıştırıyor. Birtakım olayların gizemini çözdüğünüzü hissedebilir, davranışlarınızda daha çok cesarete ve içgüdüselliğe yönelebilirsiniz. Hafta sonu yakın çevrenizin ilgisine ve sevgisine ihtiyaç duymanız mümkün. Bu yüzden arkadaşlarla veya aile üyeleriyle geçirilecek keyifli bir hafta sonu size her bakımdan çok iyi gelebilir. 

Başak burcu

Bu hafta aile üyelerinize ve partnerinize karşı daha korumacı bir tavır sergileyebilirsiniz. Onları önemsediğinizi direkt olarak göstermeseniz bile davranışlarınızla hissettirmeyi başarabilirsiniz. Derin duygu ve düşünceleri sevdiğiniz insanlarla paylaşmanız için harika bir zaman. Hafta sonu özgüveninizin artmasıyla birlikte tüm yeni gelişmelere karşı kendinizi son derece hazır hissedebilirsiniz.

Terazi burcu

Haftaya başlarken mental anlamda kendinizi hiç olmadığı kadar enerjik hissedebilirsiniz. Bu süreçte yarım kalan çalışmalarınızı tamamlamak, yeni işlere başlamak ve büyük çaplı planlar yapmak için kendinizde oldukça büyük bir istek fark edebilirsiniz. Aynı zamanda sizin için sosyal ortamlarda oldukça rahat bulunabileceğiniz ve riskli durumları sakinlikle idare edebileceğiniz bir süreç başlıyor. Bu süreç boyunca tıpkı sosyal becerileriniz gibi duygularınız da etkisini arttırabilir. 

Akrep burcu

Yeni başlayan bu süreç size verdiği pozitif enerjilerle arkadaş canlısı yanınızı öne çıkartabilir. Aynı zamanda romantik ilişkiler konusunda da kendinizi daha aktif hissedebilirsiniz. Bu yeni gelen enerjilerle size aynı zamanda iç huzuru ve dengeyi de getireceğe benziyor. Yeni işlere başlamak, romantik ilişkiler kurmak ve sizi heyecanlandıran olayların peşinden gitmek için oldukça uygun bir hafta başlıyor.

Yay burcu

İkna kabiliyetinizin her zamankinden çok daha yüksek olacağı yeni haftada sizi rahatsız eden olayları ve durumları çözmek için harekete geçebilirsiniz. Araştırma, analitik düşünme ve karar verme yeteneklerinizin de adeta tavan yapacağı bu hafta sizin için iş ve çalışma odaklı olacağa benziyor. Bu yeteneklerinizin yükselmesiyle ilginizin kendinize yönelmesi ve kendiniz hakkında daha önce fark etmediğiniz özellikleri keşfetmeniz de olası. Bilinçaltınızın da oldukça aktif olduğu bu süreçte, davranışlarınızın ve duygularınızın kaynaklarını farketmeye çalışmak size kendiniz hakkında keşfedilmeyi bekleyen kapılar aralayabilir. 

Oğlak burcu

Sevdiklerinizle ve yakın çevrenizle beraber mutlu günler geçirmek için oldukça uygun bir sürece giriş yapıyorsunuz. Açık sözlülüğünüzün ve dürüstlüğünüzün size bambaşka bir çekicilik katacağı bu süreçte yeni arkadaşlar edinmek ve sosyal ortamlarda takdir kazanmak kendinize olan güveninizi de baştan yaratacak. Şansınızın da artacağı bu hafta, sizi mutlu edecek tesadüfler ve aydınlık planlarla dolu olacağa benziyor.

Kova burcu

İçinizde sevgi ve mutluluk gibi olumlu duyguları oldukça yoğun hissedeceğiniz bir süreç sizin için başlıyor. Aileniz ve arkadaşlarınızla mutlu anılar yaratmak isteyeceğiniz ve içinizdeki mutluluğu paylaşmak isteyeceğiniz günler boyunca sizinle zaman geçirmek hiç olmadığı kadar keyifli olacağa benziyor. Her türlü sosyal ortamda hiç olmadığı kadar etkileyici olacağınız, sağlam kararlar vereceğiniz ve stresli durumları ustalıkla yöneteceğiniz bu süreç profesyonel hayatınızı da olumlu yönde etkileyebilir. 

Balık burcu

Kişisel gelişim sürecinizin aktifleşeceği ve kendinize yöneleceğiniz günlere giriş yapmış bulunmaktasınız. Oldukça etkili ve köklü değişimlerle dolu günlere gireceğe benziyorsunuz. Kararlı tavırlarınızla hayatınızda olup biten tüm olayların iplerini elinize alacağınız ve yapıcı bir tavırla olayları analiz edeceğiniz bu günlerde adeta bir bahar temizliğine girişiyorsunuz. Haftanın sonrasına doğru ise yapıcı ve optimist tavırlarınızla sevdiklerinizin kalbini bir kere daha kazanacaksınız.  

İlginizi çekebilir: Astroloji ve Burçlar: Aralık Ayına Genel Bakış

BLOOM SHOP