21 Aralık ile birlikte en uzun geceyi geride bıraktık. Eğlenceli Yay sezonundan kararlı ve mantıklı Oğlak sezonuna yumuşak bir geçiş yaptık. Ancak 20 Ocak 2020’ye kadar devam edecek olan Oğlak sezonu, sandığımız kadar yumuşak geçmeyecek gibi görünüyor! Bize her fırsatta hayallerimizi ve hedeflerimizi hatırlatarak onların peşinden gitmemiz için azim ve güç aşılayacak olan bu sezonun detaylarına yakından göz atalım.

İlginizi çekebilir: Astroloji ve Burçlar: Aralık Ayına Genel Bakış

Oğlak burcunun yeni yıl etkileri neler olacak?

Oğlak sezonu Satürn’den aldığı disiplinle düzen, kararlılık, başarı ve yükseliş ile tüm hızıyla gelirken aynı zamanda 2020’nin yenileyici enerjisiyle de öne çıkıyor. Ciddiyetiyle tanıdığımız Oğlak burcunun çalışkanlığı, enerjisi ve azmi Oğlak sezonuyla birlikte tüm burçları etkisi altına almaya başladı bile!

Önümüzdeki süreç geleceğe yönelik yeni kararlar vermenin, karar aşamasında kalmayıp önemli adımlar atmanın ve başarı fırsatlarını en verimli şekilde değerlendirmenin vakti. 

Özellikle 26 Aralık Perşembe günü gerçekleşecek olan Yeniay, yılbaşı öncesi önemli haberler getirerek yeni başlangıçların sinyalini verebilir. Hemen ardından iletişim gezegeni Merkür’le bir araya gelecek olan Oğlak burcu, büyük değişimleri kararlılık ve sakinlikle karşılayarak 2020’nin enerjisini geleceğe yönelik verimli planlarla buluşturacak gibi görünüyor.

Peki Oğlak sezonu tüm rasyonelliğiyle devam ederken burçlar Oğlak enerjisinden nasıl etkilenecek? 

Koç burcu

Oğlak sezonu profesyonel hedefler konusunda Koç burçlarını ciddi ölçüde etkisi altına alıyor. Tüm bakışları üzerine çekecek olan Koç burçlarını iş hayatında yeni iş birlikleri, terfiler veya maddi kazançlar bekliyor olacak. Kendi kararlılığını ve azmini Oğlak sezonunun azmiyle birleştiren Koç burçları için 2020 yükselişle başlayacak gibi görünüyor.

Boğa burcu

Çalışkanlık konusunda Oğlak burçlarından aşağı kalır yanı olmayan Boğalar, bu sezon geleceğe yönelik başarıyı yakalama konusunda ne yapmaları gerektiğini keşfedecekler. Deneyim ve strateji ile şekillenecek olan Oğlak sezonunun, Boğa burçlarına uzun vadede başarı, planlama ve buna bağlı olarak huzur getirmesi bekleniyor. 

İkizler burcu

Birine bağlanmakta ve kendi sınırlarını gevşetmekte zorlanan İkizler burcu, Oğlak sezonunun bağ kurma özelliğinden epey etkilenecek gibi! Sorumluluk almanın, birine karşı sevgi ve fedakarlık göstermenin kötü bir şey olmadığını anlayacak olan İkizler burçları, ilişkilerinde başarıyı yakalarken Oğlak sezonuna çok teşekkür edecek gibi görünüyor!

Yengeç burcu

Oğlak burcunun enerjisi Yengeç’in iletişim becerilerini arttırmak için yükselişe geçiyor. Patronuyla, yakın arkadaşlarıyla veya partneriyle derin ilişkiler kurarak ne istediğini daha iyi ifade etmeye başlayacak olan Yengeçler, iletişimsizliğe dair bazı problemlerini çözüme kavuşturacak ve yeni yıla içini dökmüş bir şekilde, daha sağlıklı bir giriş yapacak.

Aslan burcu

Kendine yeteri kadar dikkat etmeyen ve hayatını yoluna sokmakta zorlanan Aslan burçları, disipline girmedikleri müddetçe hayallerine ulaşamayacaklarını bu sezon içerisinde fark edecekler. Çünkü Oğlak burcu, Aslanların hayatını düzene sokmak için harekete geçiyor. Sağlığına özellikle dikkat etmesi gereken Aslanları sıkı bir rutin bekliyor gibi. Şimdiden bol şans!

Başak burcu

2019’u ilişkiler anlamında sıkıntılarla geçiren Başak burçları, Oğlak burcunun iyimser tavrıyla kendine güvenmeye başlıyor. Optimizm ve özgüven arttıkça hem işlerini hem de ilişkilerini yoluna koymaya başlayacak olan Başak burçlarını önümüzdeki aylarda tutku dolu bir ilişki bekliyor olacak!

Terazi burcu

Stabilliğin ve düzenin sembolü Oğlak burcunun, Terazi burçlarına özel, geçmişe odaklanarak geleceğe dair imkanların nasıl keşfedebileceğine dair bazı ipuçları var. Nereden geldiğini ve nelere sahip olduğunu tekrar hatırlayacak olan Terazi burçları, bu süreçte hatalarını kabullenmekle birlikte zaferlerini de kutluyor olacak.

Akrep burcu

Oğlak burcunun iş yoğunluğunu neredeyse tamamen üzerine alan Akrep burçlarının bu sezon kariyeri parlıyor! Önemli görüşmeler, mailleşmeler ve tanışmalar içerisinde olacak Akrepler, Oğlak sezonunda öğrenmeye ve iletişime büyük yatırımlar yapacak. Bunun meyvelerini de önümüzdeki aylarda toplamaya başlayacak. 

Yay burcu

Oğlak sezonunda Yay burcunu maddi ve manevi bazı gelişmeler bekliyor. Büyük bir sürpriz, terfi ya da para ödülüyle karşılaşabilecek olan Yaylar maddi konularda kendilerini adım adım geliştirmeye başlıyorlar. Aynı zamanda duygusal yatırımlara da gereken önemi gösterecek olan Yay burçlarının karşısında deneyim ve öğrenme odaklı bir ay var.

Oğlak burcu

Sevgili Oğlak burçları, bu ay sizin ayınız! Oğlak sezonunun verdiği ipuçlarına göre aşktan kariyere, sosyal ilişkilerden aile bağlarına her konuda mutluluk, yükseliş, huzur ve kazanç gibi pozitif duygular bu ay sizinle olacak gibi görünüyor. Büyük gelişmelere adım atacağınız bu süreci verimli değerlendirirken anın keyfini çıkarmayı da ihmal etmeyin!

Kova burcu

Genellikle diğer burçlar dış dünyaya ve iş camiasına giriş yaparken Kova burçlarını Oğlak sezonunda daha fazla içe dönüş ve düşüncelerle baş başa kalma dönemi bekliyor. Bu süreç içerisinde dinlenecek, kendini dinleyecek ve hayatına dair bazı düşüncesel yatırımlar yapacak olan Kova burçları, sakinlikleriyle çevrelerine de huzur aşılayacaklar.

Balık burcu

Balık burçları için bu ay hayatını ölçme ve tartma zamanı. Oğlak burcunun rasyonel tarafından etkilenecek olan Balıklar, hayatına negatiflik katan insanları yavaş yavaş uzaklaştırmayı öğrenecekler. Hayallerini gerçekleştirmek için realist ve sorumluluk sahibi olmaları gerektiğini fark eden Balıklar için, Oğlak sezonu son derece verimli bir dönem olacak gibi. 

BLOOM SHOP