Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (24 Ocak – 30 Ocak) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden perşembeye sosyal ilişkilerinizi mutluluk ve pozitiflik sarabilir. Hayattan aldığınız zevki arttıracak, maddi durumunu iyileştirecek finansal kazanç şansları yakalayabilirsiniz. Daha cömert olmayı deneyebilirsiniz. Cumadan pazara derin ve ciddi düşünceler içine gömülebilirsiniz. İletişim kurmanının daha zorlaştığını fark edebilir, yanlış anlaşılmaların içinde kendinizi bulabilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesiden çarşambaya zihninizin net ve keskin oluşu uzun vadeli planlar yapmanızı kolaylaştırabilir. Pozitif tutumunuz ve özgüveniniz çevreniz üzerindeki etki gücünüzü arttırabilir. Perşembeden pazara önemli konular üzerinde kafa yorabilirsiniz. Kompleks sorunları güçlenen sezgileriniz ve yüksek konsantrasyonunuz ile çözüm getirebilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye zorlulukların teker teker kaybolduğunu, aksiyonsuzluğun huzursuz hissettirmediğini fark edebilir ve rahatlayabilirsiniz. İyi şansınızın artması biraz efor göstererek büyük başarılar kazanmanızı sağlayabilir. Hafta sonu sevgi almak, vermek ve sosyalleşmek için iyi bir zaman olabilir. Kendinizi ekstradan güzel hissedip, tüm güzellikleri kendinize çekebilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden perşembeye işlerin doğal olarak rayında gittiğini görüp kendinizi mutlu ve optimist hissedebilirsiniz. Sosyalliğiniz artabilir, büyük gruplar içinde olmaktan, grup projelerine katılmaktan keyif alabilirsiniz. Cumadan pazara aşk ve finans konularında şansınız artabilir. Sevginizi göstermek için daha istekli olabilir, yeni arkadaşlar, flörtleri kendinizi çekebilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesiden perşembeye zihinsel enerjinizin ve konsantrasyonunuzun artması sınav, muhasebe, projeler gibi detay isteyen işlerizi yapmanızı kolaylaştırabilir. Hızlı düşünmeniz ve kararlılığınız özgüvenli şekilde ilerlemenizi sağlayabilir. Risk almanın pozitif sonuçlar verdiği bir dönem olabilir. Hafta sonu sevdiklerinizle beraber hayattan daha büyük keyif alabilirsiniz. Kendinizi maddi, manevi olarak şımartmak isteyebilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden çarşambaya tatmin, cömert, mutlu ve optimist hissedebilirsiniz. Kişisel, profesyonel ve spiritüel anlamda iyi şans yakalayabilirsiniz. Perşembeden pazara çevreniz üzerindeki etki ve ikna gücünüzün arttığını görebilirsiniz. Yoğun ve derin düşünce biçimizle birleşince zorlayıcı konuların dibine inmek isteyebilirsiniz. Kendinize dair önemli bir farkındalığa erişebilirsiniz.

Terazi burcu

Pazartesiden perşembeye iyi şans, optimizm ve mutluluk içinde olabilirsiniz. Yeni projelere başlamak, hedefleriniz peşinde ilerlemek için iyi bir zaman olabilir. Hayatın size direnç göstermediğini, çevrenizin size cömert ve verici davrandığını görebilirsiniz. Cumadan pazara stressiz, dengeli ilişkiler kurabilirsiniz. Rahatlatıcı, hafif enerjiniz çevrenizden sevgi ve nezaketle karşılanabilir.

Akrep burcu

Pazartesiden çarşambaya başarıya ulaşmak için kararlı ve tutkulu hissedebilirsiniz. Kısa zaman içinde çok iş yapabilir, tutkularınız için savaşacak enerjiyi içinizde bulabilirsiniz. Perşembeden pazara derin düşüncelere dalabilir, yoğun sohbetler kurabilirsiniz. Sırları gün yüzüne çıkarabilirsiniz. Yüksek idrak kabiliyetiniz ve güçlü sezgilerinizle oldukça ikna edici olabilirsiniz.

Oğlak burcu 

Pazartesiden perşembeye artan yaratıcılığınız ve enerjiniz sosyal ilişkilerinizi arttırabilir. Yüksek enerjiniz sizi yoğun bir sürecin içine soksa da kendinizi net ve iyi bir şekilde ifade edebilirsiniz. Yaratıcılığınız hedef ve hayallerinizi planlamanıza yardımcı olabilir. Cumadan pazara sosyal ilişkileriniz ve düşünceleriniz derinleşebilir. Sosyal ilişkilerinizde kendinizi ifade ederken daha yumuşak bir dil tercih etmek isteyebilirsiniz. 

Yay burcu 

Pazartesiden perşembeye özgüveniniz artabilir. Kendinizi daha net ve dürüst bir biçimde ifade edebilirsiniz. Bu sayede ikna yeteneğiniz gelişebilir. Sunum yapmak, yardım istemek ya da anlaşmaya varmak için daha girişken ve aktif olabilirsiniz. Cumadan pazara esnek ve uyumlu tavrınız yakın ilişkilerinizin daha sorunsuz yürümesini sağlayabilir. Aileniz veya arkadaşlarınızla evde olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Bu birkaç günü dinlenmek ve rahatlamak için değerlendirebilirsiniz. 

Balık burcu

Pazartesiden perşembeye, zihinsel enerjiniz ve merak duygunuz artabilir. Kısa mesafeli seyahatlere çıkmak ve insanlarla etkileşim içinde olmak isteyebilirsiniz. Fikirlerinizi paylaşmak, planlar yapmak, yeni insanlarla tanışmak için iyi bir zaman olabilir. Cumadan pazara kendi iç dengeniz ve yaşamla olan uyumluluğunuz artabilir. Kişisel veya ilişkisel sorunlarınızı çözmek isteyebilir, yakın ilişkilerinizde duygusal bağı ve karşılıklı saygıyı arttırabilirsiniz. 

Kova burcu 

Pazartesiden çarşambaya artan ikna yeteneğiniz kariyer ve akademi konularında başarılı olmanızı sağlayabilir. İş görüşmesi yapmak, sınava girmek, ders çalışmak gibi aktivitelere öncelik verebilirsiniz. Kendinizi kısa bir seyahatle ödüllendirmek isteyebilirsiniz. Perşembeden pazara entelektüel becerilerinizin artışı ile ilgilendiğiniz konular hakkında daha derin bilgiler edinmek isteyebilirsiniz. Astroloji ve psikoloji gibi konulara karşı ilginiz artabilir. 

BLOOM SHOP