Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (25 Ekim – 31 Ekim) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Hafta içi içinde bulunacağınız rahat ve huzurlu atmosfer keyifle sosyalleşmenize ve aynı zamanda ilişkilerinizdeki pürüzleri gidermenize yardımcı olabilir. Kalabalık ortamlarda ilginin merkezinde olabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Hafta sonu zorlu durumlarla başa çıkmak için sabrınızdan ve duygusal dayanıklılığınızdan faydalanabilirsiniz. Çevreniz size tavsiyeleriniz veya duygusal desteğiniz için danışabilir.

Boğa burcu

Pazartesi ve salı zihniniz oldukça aktif olup, fikirden fikire gezebilir. Bu durum önemli düşünceleri aklınızda tutmayı zorlaştırabilir. Endişeli düşüncelere kapılabilir ve aceleye getiriliyormuş gibi hissedebilirsiniz. Yavaşlamaya ve gerçekten önem taşıyan konulara odaklanmanız size yardımcı olabilir. Çarşambadan pazara aşk hayatınızda yoğunlaşma yaşayabilirsiniz. İlişkileriniz daha ciddi bir yön alabilir veya sizin için önemi artabilir.

İkizler burcu

Pazartesiden çarşambaya duygularınız ve sezgileriniz, mantıksal düşünebilme yetiniz ile dengede olup size keskin algılama becerileri kazandırabilir. Durumları ve kişileri kolaylıkla okuyup değerlendirebilirsiniz. Bu, kendi duygularınızı daha kolay anlamanıza da yardımcı olabilir. Perşembeden pazara sevgi ve ilgi görme ihtiyacınızın artması ikili ilişkilere bakış açınızın derinleşmesine sebep olabilir. Arkadaş ve aşkı kendinize daha güçlü bir şekilde çekebilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden çarşambaya sosyal çevreniz özellikle ikili yakın ilişkileriniz sayesinde hayatınıza iyi şans ve büyüme fırsatı girebilir. Yeni tanıştığınız kişiler üzerinde iyi bir etki bırakabilirsiniz. Sıcaklığınız ve cömertliğiniz sizi daha çekici kılabilir. Perşembeden pazara sevdiğiniz konu ve kişiler konusunda daha tutkulu hissedebilirsiniz. Hobi, kişi veya evcil hayvan, her neyi seviyorsanız ona daha derin bir bağ duymaya başlayabilirsiniz.

Aslan burcu

Pazartesiden cumaya neşe, iyimserlik ve sevgi dolu olabilirsiniz. Rahat tavrınız, sevecenliğiniz ve konukseverliliğiniz ile başkaları tarafından daha çekici bulunabilirsiniz. Bu süreci sadece flört etmek için değil, ilişkilerinizin stresli taraflarını onarmak için de kullanabilirsiniz. Bu, flört etmek için değil, aynı zamanda stresli ilişkileri onarmak için de harika bir zaman olabilir. Cumartesi ve pazar, stres ve endişe yaratabilecek durumlar ile karşılaşabilirsiniz. Kendi yolunuzu bulmak ve hedefleriniz doğrultusunda çalışmak görev ve sorumluluklarınız tarafından baskılanmış hissederken zor olabilir. Bunu bir karakter testi olarak görüp sabır ve kararlılık ile sorumluluklarınızı yerine getirmeye çalışabilirsiniz.

Başak burcu

Pazartesiden çarşambaya olan süreçte lider olmak ve ilk adımı atmak için gereken cesaret ve insiyatifi elde edebilirsiniz. Sezgisel olarak oldukça güçlü olacağınız bu dönemde, ilişkilerinizde ne istediğinizi ve onu nasıl elde edeceğinizi bileceksiniz. Otoriter veya kaba bir görünüm sunmadan iddialı olabilmeniz başkaları tarafından takdir edilebilir. Perşembeden pazara, ilişkilerinize ve size neşe, memnuniyet ve tutku getiren olaylar ile karşılabilirsiniz. Sevdikleriniz özellikle de partneriniz hakkında daha derin duygular hissedebilirsiniz. Artan sevgi ve şefkatiniz, yakın ilişkilerinizi besleyebilir. Bekarsanız, çekiciliğinizin artması ile çeşitli flört deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Terazi burcu

Pazartesi ve salı günü, günlük rutinlerinizin değişime uğraması sizde üzüntü ve gerginlik yaratabilir. Hayat temponuzun artması ve her şeye yetişmek zorunda olma hissi; sizi rahatsız edebilir. Bu süreçte olaylara farklı bir açıdan yaklaşmanız; yaratıcılığınızın artmasına ve ilgi çekici fikirlere ulaşmanızı sağlayabilir. Çarşambadan pazara olan süreç, parti yapmak veya başkaları ile yakınlık kurmak için ideal olabilir. Kendinizi mutku, girişken ve cömert hisseebilirsiniz. Şansınızın artması; hediyeler, maddi gelir veya iltifatlar şeklinde kendini gösterebilir. Bu dönemde arkadaş edinmek sizin için oldukça kolay olabilir.

Akrep burcu

Pazartesi ve salı günü derinlerde gerilim hissettiğiniz ilişkilerinizdeki sorunlar yüzeye çıkabilir. Bu konu hakkında aksiyona geçme ihtiyacı hissedebilirsiniz. Eşinizden, aile üyelerinden veya yakın bir arkadaştan kaynaklanan problemler, gerilimli ilişkilere sebep olabilir. Uyumu koruyabilmek için tavizler vermek ve dikkatli olmak, bu stresli dönemi daha kolay atlatmanızı sağlayabilir. Çarşambadan pazara olan süreçte, aşkı özel birisi ile paylaşma özlemi baskın olabilir. Bekar biriyseniz birisine karşı güçlü bir çekim hissedebilir, o kişiyi aklınızdan çıkaramayabilirsiniz. Hayatınıza dahil olacak romantik ilişki, büyük değişimlere sebep olabilir. Mevcut bir ilişkiniz varsa sevginizin daha da derinleştiğini hissedebilirsiniz.

Yay burcu

Haftanın ilk beş günü, emeklerinizin meyvelerini yavaş yavaş toplamaya başlayacaksınız. Sizlere uyum ve mutluluk getirecek bugünlerde, pozitif ruh haliniz sizi sosyal ortamlarda daha popüler kılabilir. Aynı zamanda mevcut bir ilişkiniz yoksa yeni biri ile tanışmak için de ideal bir sürecin içerisine giriyorsunuz. Hafta sonu, kendinizi oldukça seksi, güçlü ve cesur hissedebilirsiniz. Cinsel yaşamınıza renk katmak isteyebilir, partnerinizle tutku oyunları oynayabilirsiniz.

Oğlak burcu

Haftanın ilk üç günü, kendi duygularınıza ve başkalarının duygularına karşı daha duyarlı olmalısınız. Güçlü sezgileriniz, yakın ilişkilerinizin köklerinin sağlamlaşmasını sağlayabilir. Mevcut bir ilişkiniz varsa önemli kararlar alabilir veya aklınızı başınızdan alacak biri ile tanışabilirsiniz. Perşembeden pazara ise aşk tüm duygular arasında birinci sıraya oturabilir. Partnerinizin veya potansiyel partnerinizin gerçek duygularını, hatta belki de kendi gerçek duygularınızı keşfetmek isteyebilir, cinsel yaşamınıza ivme kazandırabilirsiniz.

Kova burcu

Pazartesinden çarşambaya, artan duygusal duyarlılığınız, insanlarla daha yakın bağlar kurmanıza olanak tanıyabilir. Aile üyeleriyle geçmişi yad etmek isteyeceğiniz bu süreç, gerçek hislerinizi yazılı veya sözlü paylaşmak için de oldukça ideal. Açıklığınız ve anlayışınız gerçek dostlukların kurulmasını sağlayabilir. Perşembeden pazara ise manevi arayışlar içerisine girebilirsiniz. Tüm duyularınızın keskinleşeceği bu dönemde, sezgilerinize kulak vermenizde, rüyalarınızı ise not etmenizde fayda olabilir.  

Balık burcu

Haftanın ilk üç günü, eski arkadaşlarınızla veya ailenizle bir araya gelmek ve zaman yolculuğu yapmak isteyebilirsiniz. Duygularınızı paylaşmak için sabırsızlanacağınız bu sürede yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Artan popülerliğiniz sayesinde daha geniş kitleler tarafından takdir toplayabilirsiniz. Haftanın son dört günü cinsel çekiciliğinizin tadını çıkarabilirsiniz. Aşk hayatınıza renk getirecek olan öz güvenli tavrınız sayesinde mevcut ilişkiniz tutku ve bağlılıkla olumlu bir dönüşüm geçirebilir. Mevcut bir ilişkiniz yoksa yeni biri ile tanışabilir ve romantik dakikalar yaşayabilirsiniz. 

BLOOM SHOP