Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (25 Nisan – 1 Mayıs) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Pazartesiden çarşambaya ilk adımı atmak, aksiyona geçmek için ihtiyacınız olan cesareti bulabilirsiniz. Özellikle ilişkilerinizde ne istediğinizi ve nasıl elde edebileceğinizi içgüdüsel olarak bilebilirsiniz. Perşembeden pazara kalabalık arkadaş grupları ile sosyalleşmek isteyebilirsiniz ama kendinizi en rahat teke tek buluşmalarda, derin sohbetler kurduğunuzda hissedebilirsiniz.

Boğa burcu

Pazartesiden çarşambaya geleceğinizi planlamak için iyi bir zaman olabilir. Pozitif düşünce yapınız, doğru karar alabilme yetiniz ve geniş vizyonunuz size bu altyapıyı sağlayabilir. Kendinizi daha net ifade edebilmeniz sosyalleşmenizi kolaylaştırabilir. Perşembeden pazara iyi şans ve mutluluk yanınızda! Kendinizi daha iyi hissedebilir, artan popülerliğiniz keyfini çıkarabilirsiniz.

İkizler burcu

Hafta içi romantik ilişkilerinize odaklanmak için iyi bir zaman olabilir. Gerçek, uzun soluklu aşk veya karmik arkadaşlıklar hiç beklenmedik anda karşınıza çıkabilir. Hafta sonu çalışmalarınıza devam etmek yerine dinlenmeyi seçebilirsiniz. Kendinizi mutlu, cömert, optimist hissedebilir fakat problemlerinizi çözmek için gerekli ciddiyeti kendinizde bulamayabilirsiniz.

Yengeç burcu

Pazartesiden çarşambaya hayat size tutku, romantizm ve şaşaa getirebilir. Artistik işlere yönelmek, duyularınızı beslemek, sosyalleşmek daha keyifli ve şanslı hissettirebilir. Perşembeden pazara kendinizi rahat ve sosyal hissedebilir, çevrenizin moralini yükseltebilirsiniz. Romantik ilişkileriniz de bu pozitif tavrınızdan faydalanabilir, gerginlikler sona erebilir.

Aslan burcu

Pazartesiden perşembeye romantik bir partnere sahip olma isteğiniz artabilir. Aradığınız ilişki uzun soluklu ve ciddi tonda olabilir. Var olan partnerinizden daha büyük bir bağlılık ve güven görmek isteyebilirsiniz. Hafta sonu kendinizi daha hassas ve şefkatli hissedebilirsiniz. Çevrenizle daha kolay empati kurabilir, artan sezgileriniz ile bastırılan duygu ve durumları hissedebilirsiniz.

Başak burcu

Hafta içi başarı ve mutluluk sizinle olabilir. Yenilikçi fikirleriniz, pozitif tavrınız ve güçlenen iletişim becerileriniz profesyonel hayatınızda işinize yarayabilir. Geleceğinize dair planlar yapmak, terfi veya zam istemeyi düşünebilirsiniz. Hafta sonu kafanızı dağıtmak için hareketli sosyal planlara kendinizi kaptırmak isteyebilirsiniz. Öz disiplininizin ve motivasyonunuzun azaldığını görebilirsiniz bu nedenle ciddi işlerinizi ertelemeyi deneyin!

Terazi burcu 

Pazartesiden çarşambaya eski anılar gün yüzüne çıkabilir, kendinizi duygusal hissedebilir ve bu yüzden etrafınızdaki kişilerden ilgi bekleyebilirsiniz. Duygusallığınız sezgilerinizin de artmasını sağlayacağından ilk izlenimlerinizin doğru çıkma olasılığı yüksek olabilir. Perşembeden pazara sevdiklerinizle zaman geçirebilir, duygularınızı ifade ederek yeni ilişkilere başlayabilirsiniz. Başkalarını sevmek için önce kendinizi sevmeniz gerektiğini unutmayın! 

Akrep burcu

Hafta başında akademi ve kariyer alanlarında başarınız artabilir. Merakınız ve yeni fikirlere açık oluşunuz karşınıza yeni fırsatlar ve işbirlikleri çıkartabilir. Yazmak ve planlamak için iyi bir hafta olacağından kariyerinizi önceliklendirebilirsiniz. Perşembeden pazara hayatınızdaki neşe ve pozitiflik artabilir. İnsan ilişkileriniz ön plana çıkabilir, yeni birlikteliklere adım atabilirsiniz. Fırsatları iyi değerlendirmelisiniz! 

Yay burcu

Bu hafta sizin için romantik ilişkinizin ön planda olduğu bir hafta olabilir. Yeni ilişkilere adım atabilir, devam eden ilişkiniz varsa yakınlık seviyenizi arttırabilirsiniz. Son zamanlarda ilişkinizde anlaşmazlıklar veya stresli durumlar gündeme geldiyse bu hafta sorunları çözmek için iyi bir zaman olabilir. Cumadan pazara, diğer insanlar üzerinde etkiniz artabilir. Bu durumu fırsata çevirerek başarınızı destekleyebilirsiniz. 

Oğlak burcu 

Bu hafta çözümlenememiş olaylara, planlara ve sorunlara odaklanabilirsiniz. Hafta boyunca kendinizi düşünceli hissetmeniz mümkün. Hafta sonu hayatınızda pozitiflik ön planda olabilir. Karmanın size iyi olan geri verdiğini hissedebilirsiniz. Ruh halinize ve dış görünüşünüze yansıyacak bu pozitiflik, çekiciliğinizi ve popülerliğinizi arttırarak yeni ilişkilere fırsat yaratabilir. 

Kova burcu 

Pazartesiden cumaya romantik ilişkilere başlamak, yatırım yapmak ve derin bağlar kurmak isteyebilirsiniz. Konu ikili ilişkiler olduğunda kısa süreli zevklerden uzun süreli bir birliktelik için vazgeçebileceğinizi hissedebilirsiniz. Cumartesi ve pazar, başarılı olmak için isteğiniz artabilir. Hayatınıza daha fazla denge getirmeye odaklanabilirsiniz, çünkü ilerlemeniz için hayatınızdaki rekabet eden faktörlerin birlikte çalışması gerekir. 

Balık burcu

Pazartesiden çarşambaya, artan hassasiyetiniz ve şefkatinizden aşk hayatınız faydalanabilir. Bu duygularınızı eğlence ve hayır işleri gibi konular için de değerlendirebilirsiniz. Perşembeden pazara rahat ve huzurlu bir atmosfer deneyimleyebilirsiniz. İlişkilerinizde zorluklar veya çatışmalar gündemde ise bu hafta tüm zorlukları yumuşatmak için uygun bir zaman olabilir. İkili ilişkilerinizde ve kariyerinizde pozitif gelişmeler yaşanabilir. Live to Bloom

Daha iyi bir seçim yaptık ve yaşama çiçek açtık!...

DAHA FAZLASINI OKU

BLOOM SHOP