Gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkileri Haftalık Burç Yorumları (26 Nisan – 2 Mayıs 2021) ile Live To Bloom’da!


Koç burcu

Haftanın ilk günleri artan hassasiyetiniz daha derin duygusal bağlar kurmanızı sağlayabilir. Bu dönem aileniz ve sevdiklerinizle geçmiş, güzel günleri yad etmek isteyebilirsiniz. Hislerinizi çevrenizle açıkça, sözlü veya yazılı olarak paylaşmak isteyebilirsiniz. Hafta sonu, hayal gücünüzün daha yaratıcı ve canlı olduğunu fark edebilirsiniz. Spiritüel yönünüzün kuvvetlenmesi bu dönemi meditasyon gibi aktiviteler yapmak için ideal kılacak.

Boğa burcu

Hafta içi daha dışa dönük ve arkadaş canlısı olabilirsiniz. Bu dönemi derin hisler beslediğiniz insanlara duygularınızı açıklamak, çekindiğiniz konuları konuşmak, kırgınlıklarınızı söylemek için değerlendirebilirsiniz. Çarşambadan pazara hayat size güzel sürprizler sunabilir. Yeni deneyimler yaşamak, insanlarla tanışmak, göz önünde olmak isteyebilirsiniz.

İkizler burcu

Pazartesiden perşembeye daha sevgi dolu ve anlayışlı olabilirsiniz. Bu durum sizi arkadaş ortamında daha popüler kılabilir. Romantik ilişkilerde artan çekiminizi daha derin ve kalıcı bağlar kurmak için kullanabilirsiniz. Hafta sonu tutkulu ve motive hissedebilirsiniz. İlk adımı atmak, hakkınızı korumak, zorlu işlerin üstesinden gelmek normale göre daha kolay gelebilir.

Yengeç burcu

Haftanın ilk günleri pozitif modunuz ve dışa dönüklüğünüz arkadaş ortamlarında aranan kişi olmanıza neden olabilir. Kendinizi kötü hissetmeden anın tadını çıkarabilirsiniz. Öz güveninizi hakkınızı aramak, yardım istemek veya ilişkilerinizi kuvvetlendirmek için kullanabilirsiniz. Hafta sonunda ise güçlenen sezgileriniz ve içgüdüleriniz kendinizi yeni bir gözle keşfetmenizi ve öz sevginizi arttırmanızı sağlayabilir.

Aslan burcu

Pazartesiden perşembeye hayatınızda, ilişkilerinizde, evinizde değişimler yapmak isteyebilirsiniz. Normalde moralinizi bozabilecek bu değişimler bu dönemde keyfinizi kaçırmayacak. Hafta sonu yaşayacağınız derin duygusal deneyimler ilişkilerinizi zenginleştirecek. Bu dönem kötü alışkanlıklarınızdan uzaklaşmak için de ideal olacak. Kendinizi hem duygusal hem de fiziksel açıdan daha dengede hissedeceksiniz.

Başak burcu

Hafta içi genişleyen perspektifiniz olaylara daha büyük bir çerçeveden bakmanızı ve daha önceden fark etmediğiniz detayları algılamanızı sağlayabilir. Düşünce ve fikirlerinizi zorlanmadan karşı tarafa geçirebilir ve anlayışla karşılanabilirsiniz. Hayal gücünüz, yaratıcılığınız ve sezgiselliğiniz sayesinde bu dönemde sanatla ilgili konularda daha başarılı olabilir ve daha büyük keyif alabilirsiniz. Hafta sonunu sevdiklerinizle bir arada geçirmek isteyebilirsiniz.

Terazi burcu

Hayatınızın düzene girdiğini ve kendinizi her zamankine göre çok daha iyi hissettiğinizi fark edebilirsiniz. İş ve özel hayatınız arasında kurduğunuz denge de bu iyi olma halini destekleyebilir. Hayatınızda var olan ilişkileri güçlendirmek, yeni ilişkiler geliştirmek ve yakın çevrenizle aranızdaki gerginlikleri sonlandırmak için destekleyici enerjiler sizlerle. Bu günlerde hayatınızdaki kadın figürlerinin yönlendirmelerini dikkate alarak hareket etmenizde de fayda var. Kendinizi daha iyimser, mutlu ve şanslı hissedebilirsiniz. Bu olumlu bakış açınızı koruduğunuz sürece evren size sürprizler yapmaya devam edecek.

Akrep burcu

Hayatınızda iz bırakacak bir sürece giriş yapıyorsunuz. Bu günlerde davranışlarınızın ve düşünce şeklinizin hayatınızı nasıl etkilediğini fark edebilir, bunları değiştirmek yoluna girebilirsiniz. Hafızanızdaki anılarınızı baştan yorumlayabilir, geçmişten ders çıkararak yeni bir bakış açısı edinebilirsiniz. Kendinizi garantiye alma isteği bu günlerde esas motivasyonunuz halini alabilir. Meditasyon ve benzeri rahatlamanıza yardımcı olacak aktivitelerle sakinleşmek özellikle bu günlerde çok işe yarayabilir. İçgüdülerinize, rüyalarınıza ve sesinize inanma zamanı.

Yay burcu

Huzur, denge ve sakinlik kavramları hayatınızın esas noktası halini alıyor. Etrafınızda yaşanan dramanın herkesi içine çekişini izlerken kendinizi bu tip durulardan soyutlanmış ve güçlü hissedebilirsiniz. Bu günleri kişisel problemlerinizi çözmek ve ilişkilerinizi yapılandırmak için değerlendirmenizde de fayda var. Bağ kurmak ruhunuzu besleyecek. Daha önce anlamlandıramadığınız duygularınızla yüzleşebilir, onların size ne anlatmaya çalıştığını görebilir ve kişisel gelişiminiz yolunda büyük adımlar atabilirsiniz.

Oğlak burcu

Sevgi dolu, eğlenceyi ön planda tutan ve arkadaş canlısı enerjilerin etkisi altında olduğunuz bu günleri sosyalleşmek, yeni bağlar kurmak ve hayatınızın sizi mutu eden kısımlarına odaklanmak için kullanabilirsiniz. Kendinizi, sevginizi ve ilginizi rahatlıkla ifade edebildiğinizi hissedebilirsiniz. Yakın ilişkiler kurmak size kendinizi iyi hissettirebilir, kişisel gelişiminiz yoluna destekleyici etkiler yaratabilir. Sosyal güdülerinizin ve yeteneklerinizin arttığı bu günlerde hem sosyal hem de profesyonel hayatınızda gelişmeler gözlemleyebilirsiniz.   

Kova burcu

Güzel zamanların tadını çıkarmak, yakın çevrenizle bağlarınızı derinleştirmek ve olumlu zihin yapınızı geliştirmek için destekleyici enerjiler sizlerle! Flörtleşmek, sosyalleşmek, yeni insanlar tanımak ve var olan ilişkilerinizi derinleştirmek için içinizde bir istek hissedebilirsiniz. Duygularınızı anlamak ve paylaşmak konusunda da hiç olmadığı kadar rahat davrandığınızı hissedebilirsiniz. Güçlü bir ilk izlenim çizeceğiniz bu süreçte yeni iş ilişkileri kurmak, yeni ortaklıklara imza atmak ve beklenmedik fırsatlarla karşılaşmak sizi şaşırtmamalı!

Balık burcu

Kişisel hayatınız önem kazanıyor. Aile, duygular, hisler, yakın ilişkiler ve özellikle kadın figürler bir süre gündeminiz halini alacağa benziyor. Bu derin alanların gün yüzüne çıkmasıyla çözümlenmemiş sorunlar bir bir karşınıza çıkabilir ve duygusal anlamda yaşıyor olabileceğiniz dengesizlikler çözümlenebilir. Olumlu sonuçlarla tamamlayacağınız bu derin süreç hayatınızda gerçekten yeri olan ve size bir şekilde fayda sağlayan insanları seçmeniz için de yardımcı olacağa benziyor. Beklenmedik değişiklikler, yeni keşifler ve güncel olan durumlar hayatınızın merkezine konumlanıyor.

BLOOM SHOP